Tipy na spestrenie voľného času nielen na Valentína

valentín

Kým jedna skupina ľudí Valentína nemôže ani cítiť, tá druhá sa už teraz na neho nevie dočkať. Nech je to s vami akokoľvek, prinášame vám zopár tipov, ktoré môžete robiť kedykoľvek.

1. Korčuľovanie na jazere alebo zimáku

Zima je úplne ideálna na zimné športy. Čo keby ste sa vybrali spolu na poriadknu sánkovačku prípadne oprášili staré korčule na ľad? Že nie je vo vašom okolí žiadne zamrznuté jazero? To vôbec nevadí, dokonca vonku nemusia byť ani teploty pod nulou. Celkom určite vám vystačia aj zimné štadióny či ľadové plochy, ktoré sa nacháduajú v mnohých nákupných centrách.

 

sviatok svateho valentina vasekupony.sk

2. Zimná turistika

Nie je žiadnym tajomstvom, že príroda je tým najlepším liekom na naše zdravie a tiež psychickú pohodu. Svieži studený vzduch či mrazom vyštípané líčka sú na nezaplatenie. Naplánujte si s vašou polovičkou výlet a podniknite spoločnú zimnú turistiku. Nebojte sa, vôbec kvôli tomu nemusíte cestovať do Tatier, pokojne si vystačíte aj so Zoborom, Pajštúnom,  Štiavnickými vrchmi či akýmkoľvek kopcom vo vašom okolí. Stačí si zabaliť do ruksaku termosku s čajom, malé občerstvenie a hor sa za novými zážitkami.

 

» Náš tip: Chcete vedieť ako začať so zimnou turistikou? Všetko podstatné nájdete TU.
 

3. Dlhé prechádzky
 
V prípade, že vás túry moc nelákajú, osloviť by vás mohli aj romantické prechádzky. Tie pritom vôbec nemusíte absolvovať len prírode. Teplo sa oblečte a vyberte sa spoznávať krásy napríklad susedného mestečka. A ak si počas nej doprajete aj odmenu v podobe návštevy cukrárne, stanú sa prechádzky vašou najobľúbenejšou aktivitou.
 

valentinske prechadzky vasekupony.sk

4. Zahrajte si bedminton
 
Vedeli ste, že spoločné aktivity utužujú vás vzťah? Tak prečo nevyskúšať napríklad bedmintom alebo tenis či squash?  Nevinná pinkačka a pritom toľko srandy. Zvoliť si samozrejme môžete aj celkom iný druh športu, záleží len na vás. Veľmi populárne je aj plávanie, ktoré môžete ukončiť saunou alebo masážou.
 
5. Prihláste sa na tanečnú
 
Tanec je skvelý pre udržanie zdravia, kondčky, zbaví vás stresu a nabije pozitívnou energiou. Je to predsa zábava! Výhodou je, že získate správne držanie tela a s ním aj lepšiu koordináciu. Svoje novonadobudnuté skúsenosti môžete využiť na najbližšej zábave, plese či svadbe.