CCC zľavy

5 overených zľavových kódov a kupónov CCC - Júl 2022

__photo
-30%
Zľavový kód
CCC

Zľavový kód - 30% zľava na druhý pár obuvi v CCC.eu

Zľava 30% platí na druhý lacnejší pár obuvi pri nákupe dvoch párov topánok v eshope CCC.eu keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľava platí na produkty označené štítkom -30% kód. Zľava platí aj na zľavnené produkty. Využite zľavové kupóny CCC a obuv nakúpite lacnejšie.

Viac o zľave
-60%
Výpredaj
CCC

Výpredaj až - 60% zľavy na topánky a doplnky na CCC.eu

V eshope CCC.eu teraz prebieha výpredaj a nájdete tu zľavy až do 60% na vybrané topánky a doplnky v akcii.

Viac o zľave
-50%
Zľava
CCC

Zľavy až - 50% na dámske topánky na CCC

V eshope CCC nájdte zľavy až do - 50% na vybrané dámske topánky v akcii.

Viac o zľave
-50%
Zľava
CCC

Zľavy až - 50% na pánske topánky na CCC

V eshope CCC nájdte zľavy až do - 50% na vybrané pánske topánky v akcii.

Viac o zľave
-50%
Zľava
CCC

Zľavy až - 50% na detské topánky na CCC

V eshope CCC nájdte zľavy až do - 50% na vybrané detské topánky v akcii.

Viac o zľave


CCC eshop
1

Zľavy aj výpredaj CCC

Hľadáte kvalitné topánky? Tak potom určite navštívte stránku  obchodu CCC, kde nájdete aktuálnu ponuku topánok. Detské, pánske aj dámske topánky ako ako členková obuv, šnurovacia obuv, čižmy, lodičky, poltopánky, športové topánky, plátenky, balerínky či dokonca žabky tu nájdete za najlepšie ceny. Vyberať si môžete aj doplnky ako šnúrky, kefky, vložky do topánok, peňaženky, ponožky a ešte oveľa viac. Chcete pri nákupe ušetriť? Tak potom využite zľavy v CCC a nakupujte naozaj výhodne. Na webovej stránke si síce priamo nemôžete topánky zakúpiť, funguje tu však online rezervačný systém, na základe ktorého si viete dané topánky objednať a vyzdvihnúť priamo v predajni. Stránka je rozdelená do nasledujúcich sekcií.  

  • Dámske
  • Pánske
  • Detské
  • Tašky
  • Klub CCC
  • Výpredaj

2

Topánky Vašich obľúbených značiek

Hľadáte kvalitné topánky, za ktoré ale nie ste ochotní utratiť more peňazí? Tak potom neváhajte využiť CCC zľavy na kartu na topánky a nakupujte výhodne už dnes. V bohatej ponuke nájdete detské, pánske aj dámske topánky za veľmi priaznivé ceny. Nemusíte pritom využívať iba zľavy CCC, môžete totiž kľudne použiť aj tľavové kupóny a zľavové kódy či dokonca výpredaj. CCC zľavový kupón a zľavový kód na obuv ako členková obuv, šnurovacia obuv, čižmy, lodičky, poltopánky, športové topánky, plátenky, balerínky, espadrilky, papuče či gumáky obľúbených značiek ako Lasocki, Reebok, Jenny Fairy, Puma, Skechers, Lasocki Comfort, Kappa, Clara Barson, INBLU, Sprandi, Nylon Red, BUT-S či Quazi.

obuv CCC

Okrem topánok tu samozrejme nájdete aj doplnky. Vyberať si môžete napríklad aj šnúrky do topánok, kefky a ošetrujúca kozmetika, vložky do topánok, peňaženky, ponožky, prívesky, opasky, ale aj rukavice, čiapky či šály. Nájdete tu skrátka takmer čokoľvek a obujete tu celú rodinu a to takmer do každého počasia. Pri nákupe v eshope môžete dokonca aj ušetriť. Pomôže vám výhodná CCC akcia.

3

CCC Black Friday

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Black friday

Aj vy radi nakupujete, ale neradi utrácal? My tiež a CCC to vie, a preto si pre vás každoročne Přichystal špeciálnu akciu Black Friday CCC. Vďaka nemu si môžete zakúpiť kvalitný detský, pánske i dámske topánky za skvelé ceny. Využite Čierny piatok výpredaj neba megaCCC  zľavy pre členov klubu na obuv a doplnky a nakupujte prínosné napr doposiaľ aj prvé vianočné darčeky. Veď nakoniec, výhodné nákupy nikdy nie sú na škodu a nové topánky sú lacnejšie ako kvalitný psychológ no nie :-)?

4

Hodnotenie CCC

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 11 zákazníkov
11 __thumbsup Zákazníkov doporučuje
0 __thumbsdown zákazníkov nedoporučuje
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 10x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x