Lidl zľavové kupóny

1 overený zľavový kupón Lidl - Jún 2023

__photo
zľava
Zľava
Lidl

Zľavy na módu, bytové doplnky, dieľňu a detské veci na Lidl.sk

V eshope Lidl.sk nájdete zľavy na vybrané produkty z rôznych kategórií v podkategórii Zľavy.

Viac o zľave


lidl - predajna
1

Nielen obchod s potravinami

Obchodný reťazec Lidl už pozná snáď každý. No nie je to len obyčajný obchod s potravinami. Lidl má aj svoj eshop, kde nájdete množstvo tovaru. Aj v samotnom obchode nájdete všestranný tovar, od rôzneho jedla, cez kozmetiku až po elektro. V eshope je však omnoho väčšia ponuka za veľmi výhodné ceny. Okrem zliav eshop ponúka aj špeciálne Lidl kupóny, ktoré viete využiť pri nákupe určitých vecí. Stavte na kvalitu a nakupujte u overeného a medzinárodne známeho predajcu, ktorým Lidl nepochybne je. No ak sa nechystáte na nákupy, Lidl Vám pomôže aj inak. Skúste si prezrieť ich kategóriu Kuchyňa Lidla a inšpirujte sa výbornými a chutnými jedlami od známych a uznávaných kuchárov. Z toľkého množstva receptov nebudete vedieť, čo skôr variť či piecť. Ich ponuka sa skladá z hlavných jedál, polievok, dezertov, chuťoviek, šalátov ale aj nápojov.

2

Kozmetika, veci do domácnosti, elektro či móda

Ponuka Lidla je naozaj široká. Dá sa povedať, že majú zo všetkého niečo. Na ich stránke sa ľahko zorientuje a tovar si môžete nájsť cez vyhľadávanie alebo pôjdete po kategóriách. V tomto prípade možno natrafíte aj na niečo iné, čo potrebujete, len ste na to zabudli. Na výber je niekoľko základných kategórií, ktoré sú ďalej delené na ďalšie podkapitoly. V základných si viete vyberať z kategórií:

  • Móda
  • Dielňa a záhrada
  • Šport a voľný čas
  • Bývanie
  • Domácnosť
  • Detský svet

lidl - jednota v cerstvosti

Či už zháňate nové módne kúsky pre ženu, muža alebo dieťa, tu zoženiete klasické i športové oblečenie, topánky a doplnky. Okrem športového oblečenia, v eshope nakúpite aj športovú výživu a rôzne náčinie. S Lidlom si odcvičí začiatočník aj profesionál, turista, cyklista, fitnessák či plavec.

V eshope zoženiete potrebné veci pre dospelých, deti aj batoľatá. Na jednom mieste si kúpite plienky, kočíky, autosedačky, detský nábytok, hračky, knihy či iné školské veci potrebné pre už staršie deti. No okrem ľudí sa Lidl stará aj o vaše zvieratká, a tak si tu kúpite aj chovateľské potreby pre psov a mačky.

K životu patrí aj starostlivosť o domácnosť, dom, byt aj záhradu. Preto v Lidli nájdete aj nábytok a bytové doplnky, elektroniku rôzneho druhu a rôzne prístroje, stroje či iné doplnky do domu, záhrady aj do dielne. Okrem iného si tu kúpite aj drogériu, no i rôznu kozmetiku na starostlivosť o samého seba. A pre tých, čo majú autá je v ponuke aj množstvo potrebných či menej potrebných (no chcených) produktov na skrášlenie alebo na starostlivosť o vašich dopravcov.

3

Lidl výhody

Rýchle doručenie by malo byť už samozrejmosťou a Lidl si to uvedomuje. Tovar Vám dovezie až domov, dostatočne rýchlo a často aj s výbornou akciou - Lidl doprava zdarma. Ak sa Vám Váš nákup nepáči, ľahko ho môžete vrátiť naspäť do eshopu. Skvelou je aj samotná reklamácia, ktorú viete urobiť online, no i na ktorejkoľvek predajni. Je len na Vás, čo Vám viac vyhovuje.

lidl - napis zlavove trhaky
4

Lidl Black Friday a súťaže

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma
Black friday

Eshop Lidl je stvorený pre každého. Už samotné ceny tovarov sú veľmi výhodné, a tak si ich môže dovoliť naozaj každý. No na nákup môžete využiť aj zľavový kód či kupón Lidl, s ktorým sa cena ešte viac zníži. Určite nepohrdnete ani samostatnou kategóriou Lidl zľavy, kde nájdete množstvo tovaru za ešte výhodnejšie sumy. Eshop ponúka naozaj skvelé akcie, medzi ktoré patrí napríklad aj Lidl výpredaj či rôzne súťaže, do ktorých sa môže zapojiť každý zákazník.

5

Hodnotenie Lidl

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 13 zákazníkov
13 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 12x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x