Merkury Market zľavové kódy

4 overené zľavové kódy a kupóny Merkury Market - Máj 2023

__photo
-25%
Zľava
Merkury Market

Zľavy až - 25% na všetky stoličky a stoly na Merkurymarket.sk

V eshope Merkurymarket.sk teraz nájdete zľavy až do 25% na vybrané stoličky a stoly v akcii. Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami.

Viac o zľave
-15%
Zľava
Merkury Market

Zľavy až - 15% na nábytok a príslušenstvo značky Matrix na Merkurymarket.sk

V eshope Merkurymarket.sk teraz nájdete zľavy až do 15% na vybraný detský a tínedžerský nábytok a príslušenstvo značky Matrix v akcii. Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami.

Viac o zľave
akcia
Zľava
Merkury Market

Akcie a zľavy na nábytok, osvetlenie, náradie a doplnky na Merkurymarket.sk

V eshope Merkurymarket teraz nájdete vybraný nábytok, osvetlenie, náradie a doplnky do domácnosti a pre záhradu označené štítkom Akcia v akcii za veľmi atraktívne ceny.

Viac o zľave
-30%
Výpredaj
Merkury Market

Výpredaj až - 30% zľavy na stoličky na Merkurymarket.sk

V eshope Merkurymarket.sk teraz prebieha výpredaj a nájdete tu zľavy až do 30% na vybrané stoličky v akcii. Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami.

Viac o zľave


Merkury Market eshop
1

Kvalitné dlažby a podlahy pre váš domov

Ak hľadáte všetko pre ranováciu alebo výstavbu vášho domova snov, ste na spravnom mieste. Merkury Market. V bohatej ponuke nájdete keramické obklady a dlažby, nábytok, krby, lepidla, zaclony a ešte oveľa viac. Stačí si len vybrať a nakupovať. Tu nájdete všetko, čo hľadáte. Ak chcete nakupovať čo najvýhodnejšie,  určite nezabudnite využiť rôzne zľavy, ktoré e-shop ponúka. Pre väčšiu prehľadnosť a pohodlnejší nákup je e-shop rozdelený do nasledovných kategórií:

 • Obklady / kameň
 • Nábytok
 • Osvetlenie
 • Podlahy
 • Armatúra
 • Sanitárna keramika
 • Sprchovacie kúty a vaničky
 • Kľučky
 • Textil
 • Dekoračné predmety
 • Stavebná chémia
 • Vykurovacie systémy
 • Náradie
 • Vianočné osvetlenie a ozdoby
 • Zľavy
 • Novinky

Ponuka e-shopu je naozaj široká, čo ocenia všetci tí, ktorí akurát pomýšlajú na rekonštrukciu či prestavbu svojho bytu alebo domu. Nájdete tu obklady a dlažby najrôznejších farieb a materiálov. Dekory, listely, gresy, dlažba na schody, mozaky, obklady imitácia tehly, vonjkajšie obklady. prírodný kameň, ale svoje miesto tu má aj malta, rôzne silikóny či lepidlá. Renovaciá nikdy nepatrila medzi finančne nenáročné aktivity, preto nezabúdajte pri nákupe využívať zľavové kupóny a uvidíte, že ušetríte. V ponuke nájdete aj rôzne podlahy ako napríklad laminátové podlahy a aj príslušenstvo. Navštívte aj túto sekciu a nechajte sa unášať bohatou ponukou. 

2

Osvetlenie aj nábytok na jednom mieste

Pri zariaďovaní bytu či domu určite majte na mysli aj osvetlenie. Práve svetlo totiž udáva príbytku tú správnu atmosféru. V ponuke nájdete svietidlá od výmyslu sveta ako visiace a stojace lampy, stropnice, nástenné lampy, LED lampy, lampy do kancelárie, bodové svietidlá- spoty, ale aj lampy do vašej záhrady alebo dekoračné a vianočné osvetlenie. Výber je len na Vás. Pri nákupe samozrejme nezabúdajte na zľavové kódy, vďaka nim bude váš nákup oveľa výhodnejší. Zaujímavá je určite aj sekcia Výpredaj, vďaka ktorej môžete ušetriť ešte viac. V ponuke nájdete aj nástenné a stropné svetlá, schodové svetlá alebo žiarovky, bezdrôtové zvončeky, zásuvky, či zástrčky. Výber je len na Vás. V mohutnej ponuke Merkury Market nájdete aj kvalitný nábytok. Svoje miesto tu má napríklad čalúnený nábytok ako kreslá, pohovky, lehátka, rohové a sedacie súpravy či taburetky. Hovorí sa, že kuchyňa je srdcom domácnosti. Majte to na mysli aj pri jej zariaďovaní.  V sekcii Kuchyne nájdete doplnkový nábytok, drezy, či kuchynské dosky. Ak hľadáte vhodný nábytok do spálňe, ste na správnej adrese - čakajú tu na vás postele, skrine, komody či nočné stolíky. Stačí si len vybrať. To isté platí aj pre kancelársky nábytok, systémový a izbový nábytok, obývacie steny a ešte oveľa viac.

obývačka Merkury Market
osvetlenie Merkury Market
3

Nábytok do kúpeľne a vykurovacie systémy

Internetový obchod má samozrejme v ponuke aj kúpeľňový nábytok ako komody, skrinky a zostavky, zrkadlá, skrinky pod umývadlo, umývadlá, visiace kúpeľňové skrinky či zaujímavé zrkadlové skrinky. A pri kúpeľni ešte zostaneme. V ponuke nájdete aj batérie, sprchovacie sety, sprchovacie ružice, dávkovače mydla, umývadlá, záchodové dosky, sprchovacie kúty, dvere alebo vaničky. Záleží len od vášho vkusu. V ponuke samozrejme nájdete aj kúpeľňové príslušenstvo, rohožky, hodiny, koše, prútené koše či úlužné škatule. Samozrejme aj pri nákupe tohto sortimentu nezabúdajte na super zľavy, ktoré má e-shop v ponuke. Zaujímavou kategóriou sú nepochybne ah vykurovacie systémy. Tu nájdete kachle, krbové vložky, sporáky, kozubové príslušenstvo, oceľové radiátory či plynové a naftové vykurovanie. Sledujte celú ponuku Merkury Market a nakupujte práve to, čo potrebujete.

4

Zľavy, ktoré Merkury Market ponúka

Sledujte skvelé akcie a nakupujte bez výčitiek! Každá zľava sa predsa oplatí.

Zľavy
5

Hodnotenie Merkury Market

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 10 zákazníkov
10 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 9x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x