VidaXL zľavové kupóny

3 overené zľavové kódy a kupóny VidaXL - Júl 2022

__photo
-15%
Zľavový kód
VidaXL

Zľavový kód až - 15% zľava na vonkajší nábytok na vidaXL.sk

Zľava až do 15% platí na vybrané produkty na podstránke Letný výpredaj: zľavy až do 15% v eshope vidaXL.sk ak zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavový kupón vidaXL a vonkajší nábytok nakúpite lacnejšie.

Viac o zľave

Zľavový kód - 10% zľava na nábytok, bytové doplnky a iný tovar na vidaXL.sk

Zdarma
Doprava zdarma
VidaXL

Doprava zdarma na nákup na vidaXL.sk

Doprava zdarma platí bez obmedzenia na nákup na vidaXL.sk

Viac o zľave


Vidaxl.sk eshop
1

Široký výber produktov na vidaxl.sk

Internetový obchod Vidaxl ponúka široký sortiment vhodný do každej domácnosti aj záhrady. Nájdete tu rôzne výrobky rozdelené do týchto kategórií:

 • nábytok
 • záhradný nábytok a doplnky
 • náradie
 • športové potreby
 • chovateľské potreby
 • detské hračky a doplnky do domácnosti
 • vozidlá a súčiastky
 • obchod a priemysel
 • umenie a zábava
 • oblečenie
 • iné

Pri rekonštrukciách bytu, kancelárie, záhrady a iných skladových miestností dávame do pozornosti ponuku nábytku a spotrebičov. V ponuke sú celé jedálenské, kúpeľňové a obývacie súpravy, spálňové zostavy aj postele rôznych veľkostí a štýlov. Vašu domácnosť tak razom premeníte na moderný, plnohodnotný a funkčný priestor podľa vášho vkusu. Nemusí ísť pritom iba o veľké rekonštrukcie. Svoj domov si určite spríjemníte nákupom drobných doplnkov, dekorácií a vnútorných miniskleníkov pre rastlinky. Teraz môžete navyše použiť Vidaxl zľavový kód a urobiť si radosť kúpou nového bazénu alebo krbu.

2

Kompostéry pre ochranu životného prostredia

Využite Vidaxl zľavový kupón napríklad pri kúpe príslušenstva na úpravu trávnika. Vytvorte si zo svojej záhrady príjemné miesto na oddych. Vo svojej novej záhrade budete určite radi tráviť voľný čas. Prispôsobte si ju napríklad na chvíle oddychu na hojdacej sieti s knihou v ruke, alebo poobedné posedenie pri šálke kávy v altánku. Aktívni záhradkári si zas môžu vytvoriť kvetinové záhony, zbierať vlastnú úrodu zo skleníkov rôznych veľkostí a tešiť sa z pekne upraveného trávnika. Využite napríklad zľavy na náradie a príslušenstvo pre starostlivosť o Vašu záhradu. Aktuálne trendy, medzi ktoré patrí kompostovanie či odchytávanie dažďovej vody, sa takisto môžu stať súčasťou vašej záhrady. Vďaka kompostérom rôznych veľkostí a sudom s dažďovou vodou, prispejete k ochrane životného prostredia.

Vidaxl.sk eshop - kompostér hnedý
3

Koníčky, oblečenie a mnoho ďalšieho

Zľavy môžete využiť aj na nákup hudobných nástrojov a stojanov na noty pre nádejných muzikantov. Prípadne na kúpu aplikátora taveného lepidla pre svoje koníčky, ako kreatívna práca pri aranžovaní a výrobe drobností.

Z kategórie oblečenie sú v ponuke bežné každodenné kúsky, ale aj rôzne kostýmy a flitrované obleky na karnevaly a tematické večierky. Sortiment obsahuje aj kufre, tašky, elektroniku a mnoho ďalšieho. Objavujte a nakupujte z pohodlia Vášho domova.

Vidaxl.sk eshop - nábytok
4

Vidaxl Black Friday

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma
Black friday

Navštívte tento eshop aj počas Black Friday dní a doplňte si domácnosť o mimoriadne zľavnené kúsky z pestrej ponuky. Napriek širokému rozsahu ponuky je vyhľadávanie na stránkach obchodu jednoduché, a to vďaka zaradeniu produktov do kategórií. Spokojnosť zákazníkov potvrdzuje vysoké hodnotenie v recenziách.

5

Hodnotenie VidaXl.sk

4.4

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 10 zákazníkov
10 __thumbsup Zákazníkov doporučuje
0 __thumbsdown zákazníkov nedoporučuje
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 9x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x