JYSK akcie a výpredaje

www.jysk.sk

V Jysk eshop nájdete všetko pre váš dom, byt či záhradu. Preto neváhajte a využite Jysk akcie na malé i veľké úložné priestory ako sú knižnice, komody, vešiaky, stoličky, kreslá, taburetky, tv stolíky, pohovky. Dostanete tu aj výhodné balenia posteľných obliečok, uterákov či záclon. Využite zľavový kód, zľavový kupón alebo zľavový poukaz aj na detský tovar. www jysk sk výpredaj sa tiež vždy hodí. Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

O obchode JYSK

Všetko pre Váš byt, dom či záhradu

Internetový obchod Jysk.sk ponúka moderný nábytok, vybavenie domácnosti  a bytové doplnky za tie najlepšie ceny. Ak vás už omrzelo vaše staré zariadenie domu či bytu, máte teraz možnosť urobiť výhodný nákup a upraviť si svoje bývanie podľa vlastných predstáv. Využite zľavy Jysk na nábytok a bytové doplnky a za skvelé ceny nakúpte zariadenie do spálne, kúpeľne, pracovne, obývacej izby, jedálne, záhrady, ale vybrať si môžete i úložné priestory a dekorácie, ktorými svoj domov spríjemníte a zútulníte. Mnohých iste poteší aj Jysk výpredaj. Nenechajte si ujsť príležitosť vybrať si zo širokej ponuky, ktorú obchod prináša. Celá ponuka je rozdelená do nasledovných kategórií:

  • Spálňa
  • Kúpeľňa
  • Pracovňa
  • Izba a jedáleň
  • Úložné priestory
  • Okno
  • Záhrada
  • Domácnosť

 

Nábytok a vybavenie do spálne, kúpeľne či pracovne

Využite Jysk zľavy a nakúpte výhodne nábytok do spálne, kde v ponuke nájdete čelá na postele, kompletné postele, kontinentálne postele, komody, matrace, nafukovacie matrace, nočné stolíky, obliečky, vankúše, paplóny, plachty, váľandy, poschodové postele, posteľové rámy, prikrývky, rozkladacie pohovky, skladacie postele, rošty, šatníkové skrine, zrkadlá či vrchné a ochranné matrace. V kúpeľni sa vám určite zídu kúpeľňové predložky, sprchové závesy, kefy na WC, uteráky, župany, misky na mydlá, dávkovače mydla, držiaky na kefky, poháre, háčiky, poličky, vešiaky, vonné oleje, masážne huby či produkty na osobnú hygienu. Do kancelárie si výhodne môžete zadovážiť kancelárske stoličky a kreslá, PC stolíky či písacie stolíky. Každá akcia Jysk sa zíde.

 

Nakúpte i nábytok pre obývacie izby a jedálne

Ak chcete ušetriť, určite využite zľavový kupón Jysk a za výhodných cenových podmienok môžete získať i nábytok a vybavenie pre obývacie izby a jedálne ako napríklad jedálenské stoly a stoličky, jedálenské súpravy, konferenčné stolíky, kreslá, odkladacie stolíky, pohovky, rozkladacie pohovky, príborníky, vitríny, taburetky či TV stolíky. V každej domácnosti sú úložné priestory veľmi potrebné, preto si teraz vyberte z ponuky šatníkové skrine, vešiaky, knižnice, police, komody, košíky, skrinky na obuv či drobný nábytok, ktorý tiež môže dobre poslúžiť. Mnohých iste poteší aj výpredaj Jysk.

 

Dekorácie na okná, či vybavenie do záhrady 

Ak využijete zľavové kódy Jysk, môžete za super ceny nakúpiť i dekorácie a príslušenstvo na okná ako záclony, závesy, rolety, garniže, žalúzie a rôzne doplnky. Ak máte radi svoju záhradu a chcete sa tam cítiť dobre, nakúpte si potrebné vybavenie ako záhradný nábytok, stoly, stoličky, lavice, ležadlá, slnečníky, nafukovacie matrace, sedacie súpravy do záhrady, hojdacie siete, prístrešky, solárne lampy, spacie vaky, stany, sviečky, lampáše, trampolíny, úložné boxy, kvetináče, podušky, záhradné hry a hračky pre deti i dospelých a rôzne doplnky ako krhly, ochranné fólie či ochranné látky na záhradný nábytok. Ak chcete ušetriť, tak neváhajte využiť zľavový kód Jysk a vaša peňaženka sa vám poďakuje. V ponuke obchodu nájdete i vybavenie do domácnosti ako deky, jedálenský textil, koberce, osvetlenie, vankúše, pomôcky na pranie a sušenie, rohožky, sedacie podušky, vaky na sedenie, uteráky, zrkadlá či pomôcky na varenie a upratovanie. Ponuka obchodu je naozaj veľmi bohatá, preto si každý určite nájde niečo pre seba. Využite zľavy  alebo výpredaje Jysk na bytové doplnky, nábytok, dekorácie a množstvo ďalšieho tovaru, ktorý sa vám v domácnosti zíde. Urobte výhodný nákup za jedinečné ceny. Jysk zľava sa hodí vždy.

 

Jysk Black Friday

Poznáte Čierny piatok v Jysku? určite áno. Je to totiž ideálny čas, kedy si môžete nakúpiť všetko potebné za rekordne nízke ceny. Neváhajte, využite Black Friday Jysk a nakúpte v predstihu možno aj vianočné darčeky.

Expirované kupóny

31. 10. 2019

Zľava - 100 € na prvý online nákup na Jysk.sk

Zaregistrujte sa v eshope… Viac o zľave

Zaregistrujte sa v eshope Jysk.sk na odber newslettra a získate od nich 100 € zľavu na prvý online nákup. Skryť text