Svet kúpeľne zľavové kupóny

4 overené zľavové kódy a kupóny Svet kúpeľne - Jún 2024

__photo
-78%
Výpredaj
Svet kúpeľne

Výpredaj až - 78% zľava na kúpeľnové produkty na Svet-kupelne.sk

V eshope Svet-kupelne teraz prebieha výpredaj a nájdete tu zľavy až do - 78% na vybrané produkty do kúpeľne v akcii.

Viac o zľave
-43%
Výpredaj
Svet kúpeľne

Výpredaj až - 43% zľava na značku Sapho na Svet-kupelne.sk

V eshope Svet-kupelne teraz prebieha výpredaj a nájdete tu zľavy až do - 43% na vybrané produkty značky Sapho v akcii.

Viac o zľave
-10%
Výpredaj
Svet kúpeľne

Výpredaj až - 10% zľava na značku Cersanit na Svet-kupelne.sk

V eshope Svet-kupelne teraz prebieha výpredaj a nájdete tu zľavy až do - 10% na vybrané produkty značky Cersanit v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Svet kúpeľne

Doprava zadarmo na nákup nad 499 € na Svet-kupelne.sk

V eshope Svet-kupelne.sk získate dopravu zadarmo pre každý nákup nad 499 €.

Viac o zľave


Svet-kupelne.sk eshop
1

Kúpeľňa podľa vašich predstáv

V internetovom obchode svet-kupelne.sk nájdete široký a rôznorodý sortiment kúpeľňového, ale aj kuchynského nábytku a doplnkov. Vybrať si môžete sprchové kúty alebo vane presne podľa vašich preferencií. Pre Vašu kúpeľňu tu nájdete okrem iného ideálny nábytok aj perfektné osvetlenie. Zariaďte si svoju kúpeľňu a skrášlite ju rôznymi doplnkami podľa svojho vkusu. Využite aktuálne zľavy, alebo Svet kúpeľne zľavový kód, a nakupujte kúpeľňové vybavenie a nábytok vždy výhodne.

2

Široký sortiment nábytku a doplnkov

Predajca ponúka na svojom e-shope viac ako 50 000 položiek v nasledovných kategóriách:

 • sanitárna keramika
 • sprchové kúty
 • vane a vaňové zásteny
 • vodovodné batérie a sprchy
 • kúpeľňový nábytok
 • kúpeľňové doplnky
 • vykurovanie a ohrev vody
 • kúrenárske a inštalatérske produkty
 • svetlá a svietidlá
 • kuchynské drezy
 • zariadenie pre verejné priestory a hotely
 • čistiace prostriedky a spotrebný tovar

Svet-kupelne.sk eshop - umývadlo a záchod

S e-shopom Svet-kupelne.sk si hravo zariadite kúpeľňu nielen doma, ale napríklad aj vo svojej firme, ambulancii či ateliéri. 
Ponuka je pestrá nie len v jednotlivých kúskoch, ale aj v štýloch, ktoré sú na výber. Minimalistická moderná kúpeľňa je kombináciou dvoch až troch farieb. Konštruovaná je z hladkých jasných línií bez výrazných vzorov. 
Milovníci retro štýlu tu nájdu typické starodávne kohútiky na umývadlá, či ikonický kohútik v tvare slúchadla pre špecificky tvarované vane. Detaily dotvárajúce atmosféru sú aj nožičky držiace vaňu, alebo netradičné uchytenie umývadla v rôznych prevedeniach. Nábytok ladený do jednej farby klasickej bielej, jemnej ružovej, alebo mentolovo modrej dopĺňajú detaily na kohútikoch a rúčkach v striebornej alebo zlatej farbe. 
Zaujímavo okrášli a zútulní každú kúpeľňu aj drevená dekorácia či drevený prvok ako súčasť nábytku. Takýmto dominantným prvkom môže byť napríklad mohutné zrkadlo s dreveným rámom, zaujímavo usporiadané poličky, alebo praktická skrinka.
Dostatok svetla vo svojej kúpeľni oceníte nie len pri ranných a večerných rutinách. Vhodné svetlo dotvorí atmosféru pri každom použití. Správne zvolené osvetlenie sa stáva prirodzenou súčasťou miestnosti a zároveň dotvorí celkový dojem dizajnu. Či už zvolíte lemovanie obrysov alebo podsvietenie časti nábytku vďaka led pásikom, alebo stavíte na podhľadové svietidlá a stropné svetlá, krokom vedľa to určite nebude. Ďalšími možnosťami riešenia osvetlenia sú bodové žiarovky, okrasné lampy a led trubice. Zaujímavo pôsobia aj rozličné kombinácie vyššie spomenutých možností. 
Ponuka zahŕňa toalety, vane a sprchové kúty rôznych tvarov, farieb a materiálov. Spomedzi materiálu vyberáme napríklad vane a vaňové zásteny z liateho mramoru, laminátu, liatiny, akrylátu, nerezu, ABS plastu alebo ocele. V ponuke sú aj doplnky ako smetný kôš, koše na bielizeň, vešiaky, kúpeľňové predložky, rôzne držiaky a iné súčasti kúpeľne. Zásobiť sa tu môžete aj silikónovými penami, sadami na opravu rýh keramiky a smaltu, ale aj inými pomocníkmi každodennej spotreby ako sú čistiace prostriedky, osviežovače vzduchu, stierky na sklo, či papierové utierky.
Pri zariaďovaní verejných priestorov máte na výber z množstva praktických produktov, medzi nimi automatický splachovač so zabezpečením ,,antivandal“, sušič na ruky, ovládač sprchy, hydrant, či nerezová výlevka. Pre lepšiu orientáciu sortimentom sú výrobky zaradené do podkategórií hotelový program a program verejných priestorov, kde nájdete produkty vhodné a špeciálne upravené pre potreby viacerých používateľov. Napríklad doplnky pre bezdotykové spláchnutie, bezdotykové dávkovanie mydla a hygienické osušenie rúk.

3

Kvalita, široký výber a profesionálny prístup

V ponuke je pestrá paleta výrobkov vyše 130-tich značiek, napríklad: Alpi, Alqualine, Aquatek, Arco, Falcon, Duravit, Kessel, Rubineta, Sanela, Siemens, Wilo, Terma a mnohých iných. Vďaka špecializácii na kúpeľne a kuchynské drezy predávajúceho nájdete všetky potrebné veci na jednom mieste. 

Svet-kupelne.sk eshop - kúpelňa
4

Výhodné nákupy kúpeľňového nábytku a doplnkov

Zľavové kódy
Zľavy
Doprava zdarma

Nakupujte pohodlne z domu a môžete pri tom aj ušetriť. Využite Svet-kupelne zľavový kupón pre výhodný nákup niektorého z produktov. 

5

Hodnotenie Svet-kupelne.sk

4.0

Veľmi dobré hodnotenie

Celkom hodnotilo 21 zákazníkov
21 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 9x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 8x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x