Lentiamo zľavové kódy a kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Lentiamo - Apríl 2023

__photo
-20%
Zľavový kód
Lentiamo

Zľavový kód - 20% zľava na roztoky Oxynate na Lentiamo.sk

Zľava 20% platí na roztoky na kontaktné šošovky značky Oxynate v eshope Lentiamo.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavový kupón Lentiamo a roztoky nakúpite lacnejšie.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Lentiamo

Doprava zadarmo pri nákupe na Lentiamo.sk

V eshope Lentiamo.sk získate pri nákupe nad 60 € poštovné zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


Lentiamo - okuliare na pocitac
1

Najlepšie kontaktné šošovky za skvelé ceny

V súčasnej dobe je na trhu obrovský výber kontaktných šošoviek. Možno ich nakúpiť veľmi ľahko a lacno cez internet. Internetový obchod  je ideálna cesta, ako si k prvým kontaktným šošovkám nájsť jednoduchú a dobre zapamätateľnú cestu. A navyše v e-shope môžete využiť zľavový kód Lentiamo a využiť tak top zľavy na kontaktné šošovky a ušetriť tak nemalé financie pri kúpe kvalitných šošoviek. V ponuke e-shopu nájdete tieto kategórie:

  • Kontaktné šošovky
  • Roztoky
  • Očné kvapky
  • Príslušenstvo

2

Šošovky pre aktívny životný štýl

Kontaktné šošovky sú plnohodnotnou náhradou dioptrických okuliarov a sú oveľa pohodlnejšie. Kontaktné šošovky sú ideálne na nosenie pri športe a pre aktívny životný štýl vôbec. Nijako neprekážajú, nemôžu sa rozbiť, môžete s nimi aj plávať a v žiadnom ohľade vás neobmedzujú. E-shop ponúka mega zľavy na kontaktné šošovky jednodenné, dvojtýždenné, mesačné, štvrťročné, kontinuálne, tórické, bifokálne a multifokálne, silikón-hydrogélové či farebné.

Lentiamo - kontaktne sosovky akcia

V ponuke nájdete kontaktné šošovky značiek Acuvue, Bioclear, Focus, PureVision, Soflens, ColorVUE, Proclear a mnohých ďalších. Kontaktné šošovky sa vyrábajú aj v rôznych farebných prevedeniach. Môžete nimi napríklad zvýrazniť farbu svojich očí, poprípade ju úplne zmeniť. Farebné kontaktné šošovky môžu byť dioptrické, ale aj bez dioptrií. Ich farebná škála je v oboch prípadoch veľmi široká.

3

Kvalitné príslušenstvo ku kontaktným šošovkám

Okrem kontaktných šošoviek si môžete s uplatnením top zľavy kúpiť aj rôzne roztoky, očné kvapky alebo ďalšie príslušenstvo. Roztoky slúžia na starostlivosť o kontaktné šošovky s intervalom výmeny dlhším ako jeden deň. Roztoky zbavujú kontaktné šošovky usadenín, dezinfikujú, zvlhčujú a umožňujú ich bezpečné uchovávanie. E-shop ponúka roztoky značiek AO SEPT, Biotrue, Complete, Solocare, Zero-Seven....

Lentiamo - muz a zena v slnecnych okuliaroch

V ponuke nájdete aj mega zľavy na očné kvapky, ktoré uľahčujú nosenie kontaktných šošoviek citlivejším užívateľom. Plnia funkciu umelých sĺz, bránia vzniku „syndrómu suchého oka“, predchádzajú mechanickému podráždeniu oka materiálom kontaktnej šošovky, alebo chránia oko proti vonkajším vplyvom. Príslušenstvo ku kontaktným šošovkám uľahčuje manipuláciu so šošovkami s dôrazom na hygienu. Preto nikdy nezabúdajte na púzdra na kontaktné šošovky, ktoré slúžia na uchovávanie šošoviek počas doby, keď sú mimo očí. Pri zaobchádzaní s púzdrami je potrebné dbať na hygienické zásady ako pri manipulácii s kontaktnými šošovkami. Odlíšenie puzdra pre ľavé a pravé oko je veľmi dôležité, aby nedošlo k zámene kontaktných šošoviek. Puzdro je nutné pravidelne vymieňať. V ponuke nájdete plastové púzdra v rôznych farebných prevedeniach, antibakteriálne púzdra, ktoré majú farebne odlíšenú ľavú a pravú stranu. Taktiež si môžete vybrať kozmetické púzdra, ktoré zároveň slúžia ako doplnok vašej kozmetickej výbavy, prípadne ozdobné púzdra s vtipnými a originálnymi motívmi. Samozrejme, v e-shope nechýbajú ani šikovné cestovné púzdra.

4

Výhody pre zákazníkov Lentiamo

Či už nosíte kontaktné šošovky dlhšiu dobu, alebo iba začínate, nezabúdajte že za zľavy na Lentiamo nakúpite nielen kvalitné kontaktné šošovky, ale aj všetko potrebné príslušenstvo ku kontaktným šošovkám. Sledujte novinky, akcie, zľavy a zľavové kupóny a nakupujte pre zdravé oči na Lentiamo.sk. Nikedy je výhodnejšie nakúpiť viac produktov napríklad aj 4 eur a ušetiť týmto nákupom niekoľko eur.

Zľavové kódy
Doprava zdarma
5

Hodnotenie Lentiamo

4.6

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 11 zákazníkov
11 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 10x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x