Optika Siloe zľavové kupóny

1 overený zľavový kupón Optika Siloe - Jún 2024

__photo
Akcia
Zľava
Optika Siloe

Dioptrické sklá alebo vyšetrenie zraku počas Happy hour v OPTIKA SILOE

Ponuka pre dioptrické sklá zadarmo zahŕňa jednoohniskové dioptrické sklá s indexom lomu 1.499 bifokálne a multifokálne sklá s indexom 1.499). Ponuka platí pri zhotovení kompletných okuliarov. Ponuku Happy Hour nie je možné kombinovať s okuliarmi v akcii za 9,90 €. Počas Happy Hour môžete absolvovať aj vyšetrenie zraku zadarmo a bez objednania v prevádzkach Shopping Palace, Avion, Central a Aupark, príp. v iných prevádzkach Optika Siloe, kde už je však potrebné objednať sa vopred telefonicky.

Viac o zľave


optika Siloe
1

Náš zákazník, náš pán – heslo, ktorého sa Optikasiloe riadi už dlhé roky

Každý zákazník sa kdekoľvek na Slovensku môže spoľahnúť na profesionálne služby oftalmológov, ktorí vám priamo v predajni Optiky Siloe bezplatne vyšetria Váš zrak, prípadne Vám odporučia iné špecializované pracovisko v rámci komplexnej starostlivosti o vaše oči. Úplnou samozrejmosťou je aj každodenná starostlivosť a poradenstvo optikov, ktorí sú vám k dispozícii v každej predajni.  Nastavenie rámu, dotiahnutie skrutiek, vyčistenie šošoviek a odborné poradenstvo v oblasti optiky - to všetko môžete využiť v ktorejkoľvek z predajní v jedenástich mestách na Slovensku. Pri akomkoľvek probléme s okuliarmi, či sa to týka poškodenia rámov alebo šošoviek, sú pre Vás predajne denne otvorené. Malé úpravy a opravy dokáže kvalitný personál odstrániť okamžite priamo na predajných miestach. Závažnejšie servisné úkony sa riešia v optickom laboratóriu v čo najkratšom čase v závislosti od druhu poškodenia. 

2

Kvalitný sortiment v Optika Siloe

Optikasiloe Vám ponúka kvalitné dioptrické rámy a okuliare. ochranné pracovné okuliare  ale aj kontaktné šošovky a dioptrické sklá. Ak hľadáte zľavy na slnečné okuliare, prípadne zľavové kupóny na okuliare, ste na správnom mieste, pretože v predajniach Optika Siloe si určite vyberiete kvalitné a štýlové okuliare. Ak uprednostňuje kvalitné značky, určite v predajni nájdete aj tieto Versace, Benetton, Oliver, Head, Ray Ban, Iceberg, Police, NBA a mnoho ďalších svetových značiek.

okuliare Siloe
3

Prvotriedna starostlivosť pre vaše oči

 Optika Siloe je autorizovaným predajcom na trhu najrýchlejšie rastúcej značky očných kontaktných šošoviek CLEAR LAB. Komplexná škála kontaktných šošoviek a príslušenstva je vám k dispozícii v každej predajni. Zároveň Vám odborníci poskytnú všetky potrebné informácie o tom, ako začať s používaním kontaktných šošoviek, ako si ich aplikovať atď. Tento základný tréning môžete absolvovať priamo na predajných miestach za asistencie  odborných lekárov či predajcov.

šošovky Siloe
4

Výhody pre zákazníkov Siloe

Zľavy

Nakupujte naozaj výhodné aj kontaktné šošovky a využívajte pri tom zľavové kupóny Optika Siloe. V neposlednom rade ponúka Optika Siloe komplexnú očnú starostlivosť. Na Slovensku je v súčasnosti ojedinelé spojenie špičkových slovenských oftalmológov, najmodernejšej technológie a dokonale prepojenej siete. V rámci tohto systému vás lekári dokážu usmerniť na špecializované oftalmologické vyšetrenie na Klinike Očnej Mikrochirurgie oka VENI VIDI, alebo na Laserové pracovisko laserovej chirurgie oka v Oftum Aupark Tower, ktoré sa svojim štandardom radí k najlepším v Európe. 

5

Hodnotenie Siloe

4.3

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 21 zákazníkov
20 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 15x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 3x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 0x