Kupóny na poštovné zadarmo

Nakupovanie cez internet sa v posledných rokoch teší veľkej popularite. Niet sa čomu diviť, nákupy z pohodlia domova totiž šetria nielen čas, ale aj peniaze. Sporným bodom sa často stáva doprava, ktorá je nie vždy zrovna cenovo najvýhodnejšia a nákupy sa neraz vďaka nej stávajú o niečo menej atraktívne. Určite to poznáte. To, čo dokážete ušetriť pri nákupe online, miniete práve na poštovnom. Nemusí to tak byť. V tejto kategórii nájdete výlučne e-shopy, pri ktorých môžete poštovné hodiť za hlavu. Doprava v týchto e-shopoch je totiž vďaka špeciálnej akcii poštovné zdarma. Preto neváhajte, vyberajte a nakupujte, akcia Doprava zdarma sa predsa vždy vyplatí. Pre ešte výhodnejšie nákupy nezabudnite využívať aj výhodné zľavové kódy. Skryť text

Načítať ďalšie zľavy

Popis Sekcie Doprava zadarmo

Poštovné zadarmo? Žiaden problém
 

Spôsobov, ako pri nákupe cez internet ušetriť je niekoľko. Pravidelne sa tešíme na sezónne výpredaje, s radosťou využíváme zľavové kódy a zľavové kupóny, či netrpezlivo odrátavame dni do čoraz populárnejšieho Black Friday. Niekedy však stačí naozaj málo.
 
Za narodeninové alebo vianočné darčeky zaplatíte menej aj vtedy, keď budete mať poštovné zdarma.  Poznáme to všetci. Asi najväčším strašiakom všetkých milovníkov online nakupovania sú neraz práve vysoké ceny za dopravu. Radosť z výhodného nákupu takmer okamžite opadne po pripočítaní poštovného. Tento problém je už našťastie minulosťou. Ako je to možné? 
 
V našej špeciálne kategórií Kupóny na dopravu zadarmo totiž nájdete všetky internetové obchody, v ktorých za dopravu  nezaplatíte ani cent. Poštovné je v nich totiž úplne zadarmo. V ponuke sú k dispozícii zľavové kódy na dopravu zadarmo do vašich obľúbených e-shopov počas celého roka. Svoje nákupy však môžete z pohodlia domova a bez poštovného vyriešiť aj vďaka čoraz populárnejšej akcii. Poznáte Dni dopravy zdarma 2018?
 

Doprava zadarmo
 

Poštovné je pomerne významnou položkou takmer každého online nákupu. V prípade, že si chcete nakúpiť len drobnosti či zľavnený tovar, vás dokonca jeho výška môže od nákupov odradiť. Túto skutočnosť si veľmi dobre uvedomujú aj samotní predajcovia, preto sa mnoho z nich zapája do obľúbnej kampane Dni dopravy zdarmaPrvé predvianočné nákupné šialenstvo začína v tomto roku v pondelok 13. novembra o 12:00 a potrvá do polnoci 15.11. Akcia platí na území celého Slovenska.
 
Limitovaná nie je ani váha zásielky, preto si môžete bezplatne nechať domov doručiť ľahší tovar ako šperky, oblečenie, topánky, hračky či knihy, ale aj nábytok či domáce spotrebiče. Skrátka, nech sú vaše aktuálne potřeby akékoľvek, určite nájdete to, čo akurát hľadáte. Každý zapojený obchod bude počas trvania celej akcie označený špeciálnou ikonkou. Nemusíte sa ničoho obávať, kampane sa zúčastnia len obchody s certifikátom Overené zákazníkmi.
 

História kampane
 

Špeciálna kampaň Dni Doprava Zdarma vznikla v roku 2012 pod záštitou Heureka.sk. Pôvodne trvala len jeden deň (Deň dopravy zdarma), vzhľadom na veľké úspechy sa organizátori rozhodli akciu predĺžiť o ďalšie dva dni. Cieľom kampane je nielen motivovať zákazníkov k online nákupom, ale tiež naučiť ich nakupovať s predstihom. Každý rok sa do akcie zapájajú stovky internetových obchodov a samozrejme nechýbajú ani tie najobľúbenejšie. Prezrite si zoznam obchodov a nakupujte aj vy bez poštovného.