planétažiaroviek zľavové kupóny

1 overený zľavový kupón planétažiaroviek - Máj 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
planétažiaroviek

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

V eshope Planetaziaroviek.sk získate pri nákupe nad 50 € dopravu zdarma.

Viac o zľave


Planetaziaroviek.sk eshop
1

Planetaziaroviek.sk - autožiarovky, led žiarovky, neónové trubice, žiarivky a výbojky

Eshop Planetaziaroviek.sk ponúka všetkým svojim zákazníkom širokú paletu kvalitných produktov ako autožiarovky, led žiarovky, neónové trubice, žiarivky, výbojky a ďalšie množstvo skvelého tovaru, ktoré sa vám teraz ponúka za veľmi výhodné ceny. Planetaziaroviek.sk spolupracuje s rôznymi výrobcami a ponúka sortiment rôznych značiek ako napríklad Autolamp, Bellight, Eled, Elematic, Emos, Finelux, GE, Hella,  I-Light, Kanlux, Konei, MCOB, MTA, Narva, Opple, Orbitec, ORO, Osram, Philips, SAD Brezno, Sylvania či Tesla. Ponuka eshopu je rozdelená do nasledovných kategórií:

  • Autožiarovky
  • Autopríslušenstvo
  • Žiarovky
  • Neónové trubice
  • Žiarivky kompaktné
  • Špeciálne žiarovky
  • Výbojky

2

Kvalitné osvetlenie domu, bytu, kancelárie či auta

Pokiaľ teda potrebujete kvalitné osvetlenie domu, bytu, kancelárie či auta, je vám poskytnuté množstvo výborného tovaru. Využite zľavy na Planetaziaroviek a vyberte si z ponuky autožiaroviek ako  H1, H3, H4, H7, H8, H9, H10, H11, H12, H13, H15, HB1, HB2,  HB3, HB4, HB5, HiPerVision, HR2 – HS1, PG, PGJ, PX, R2 alebo Xenónové výbojky, LED denné svietenie, kovová pätica, sklenená pätica, plastová pätica, sufitky sady autožiaroviek, osvetlenie na štvorkolky a motocykle, pätice a ďalšie.

žiarovky Planetaziaroviek

V ponuke eshopu nájdete i autopríslušenstvo ako sú  autokáble, autopoistky, lampáše, meniče napätia, stierače, štartovacie káble alebo viazacie pásky. Ak si uplatníte zľavové kupóny Planetaziaroviek, za výhodné ceny môžete nakúpiť i žiarovky, stačí si len vybrať či potrebujete klasické žiarovky, halogénové žiarovky, led ziarovky, priemyselné žiarovky, žiarovky pre lampáše, žiarovky na domáce spotrebiče, infračervené (výhrevné), PAR či redukcie a objímky. V bohatom zastúpení sú v ponuke aj neónové trubice pre rôzne použitie. Nájdete tu štandardné T2 (ø7mm), štandardné T5 (ø16mm), štandardné T8 (ø26mm), štandardné T12 (ø38mm) na akváriá a terária, biovital (zdravé svetlo) ,farebné a UV, germicídna (UV-C), kruhové, ale i na osvetlenie potravín, proti hmyzu, na vytvrdzovanie, rast rastlín a ďalšie príslušenstvo.

3

Zľavy na žiarovky rôznych druhov

Uplatnite si zľavové kódy a nakúpte lacno rôzne druhy kompaktných žiariviek ako E14, E27, G23, 2G7, 2G10, 2G11, G24d, GX24d, G24q, GX24q, GR8, G10q, GR10q, GX53 a iné. Eshop ponúka i sortimet špeciálnych žiaroviek, medzi ktorými si môžete vybrať napríklad lekárske a vedecké žiarovky, žiarovky na mikroskopy a mikroprojekciu, miniatúrne žiarovky, projekčné a telefónne žiarovky, tlejivky a ďalšie. Výhodne môžete nakúpiť i výbojky, a to metalhalogenid, ortuťové, sodíkove, výbojky na rast rastlín a mnohé ďalšie.

osvetlenie Planetaziaroviek
4

Zľavy, ktoré Planéta žiaroviek ponúka

Vyberte si zo širokej ponuky žiaroviek a ďalšieho príslušenstva, ktoré teraz môžete mať z eshopu Planetaziaroviek.sk za skvelé ceny.

Doprava zdarma
5

Hodnotenie Planetaziaroviek

4.4

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 21 zákazníkov
21 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 16x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x