Grizly zľavové kódy a zľavy

2 overené zľavové kódy a kupóny Grizly - November 2023

__photo
Zľava
Zľava
Grizly

Zľavy na zdravé potraviny na Grizly.sk

V eshope Grizly.sk teraz nájdete zľavy na vybrané zdravé potraviny v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Grizly

Doprava zadarmo na nákup na Grizly.sk

V eshope Grizly.sk získate pri nákupe nad 79,99 € dopravu zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


Grizly.sk eshop
1

Zdravo variť je zábava

Grizly.sk ponúka zdravé potraviny a rôzne doplnky stravy pre nadšencov zdravého životného štýlu. Nový pohodlný spôsob nakupovania cez tento potravinový e-shop je dostupný pre kohokoľvek na Slovensku a v Česku. V ponuke má okrem potravín a vitamínov aj nápoje a prírodnú kozmetiku. Jeho široký sortiment zahŕňa produkty mnohých značiek, ale aj vlastné produkty.

2

Od potravín cez doplnky až po kozmetiku

Ponuka internetového obchodu Grizly.sk je široká, a preto sú v ňom produkty pre efektívne hľadanie rozdelené do niekoľkých kategórií:

  • orechy a sušené ovocie
  • zdravé potraviny
  • zdravé maškrty
  • nápoje
  • prírodná kozmetika
  • vitamíny a doplnky stravy
  • športová výživa

 

Zdravou stravou môžete začať už ráno. Raňajkové cereálne aj pohánkové kaše, vločky či cereálie rôznych príchutí a mnoho ďalšieho je na výber pre Váš ideálny štart do dňa. Počas dňa oceníte energiu dobíjajúci tyčinkový alebo iný snack v rôznych príchutiach. Variť z kvalitných potravín nie je vôbec žiadna veda. Uvarte si zdravý obed na ďalší deň a vyhnite sa výčitkám z nezdravého rýchleho spôsobu stravovania. Dávate si pozor na svoj jedálniček, no stále máte chuť maškrtiť? Budete prekvapení, ale aj maškrtiť sa dá zdravo. Stále si môžete vychutnať napríklad čokoládu, chipsy, cukríky alebo tyčinky. Rozdiel je ale v zložení a energetických hodnotách.

Grizly.sk - mandľový krém

Pre športovcov je určená kategória športová výživa. V pestrej ponuke sa nestratíte vďaka filtrovaniu podľa individuálneho cieľa. Ten sa môže líšiť podľa toho, či chcete nabrať svalovú hmotu, zvýšiť výkon alebo zregenerovať svaly. Nájdete tu rôzne výživové doplnky, napríklad sacharidy, keratín, proteíny, aminokyseliny, spaľovače tukov, výživy pre kĺby. Dobrý šejker alebo športová fľaša, ktoré tiež nájdete v eshope, sú povinnou výbavou počas každého tréningu.

Pestrá je aj ponuka prírodnej kozmetiky pre ženy, mužov a deti. Okrem pleťovej, telovej a vlasovej kozmetiky tu nájdete aj éterické a masážne oleje. V domácnosti môžete vymeniť svoje staré chemické prostriedky za šetrnejší a ekologickejší variant. Eko drogéria prináša mnoho benefitov pre Vás aj pre prírodu a pritom je rovnako účinná. Vyskúšajte eko čistiace a pracie prostriedky či prostriedky na umývanie riadu.

3

Rafinované vyhľadávanie a dávka inšpirácie

Svoje obľúbené produkty si môžete vyhľadať presne podľa svojich kritérií vďaka označeniam: bio, vegan, bez lepku, bez pridaného cukru, bez éčiek alebo bez palmového oleja. Toto rozšírené filtrovanie zjednoduší nákup najmä alergikom a všetkým pomôže rýchlejšie nájsť relevantné produkty pre pohodlný nákup. Produkty sa v nákupnom košíku uložia automaticky, takže svoj nákup môžete dokončiť kedykoľvek neskôr. Obľúbené produkty si môžete uložiť do nákupného zoznamu a sledovať jeho dostupnosť.

Grizly.sk - kozmetika
4

Využite Grizly zľavový kód a nakúpte zdravé potraviny ešte výhodnejšie

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma

Mýtus, že zdravá stava je drahá, je už dávno vyvrátený. Na e-shope nájdete férové ceny na všetky značky. S výhodným nákupom odídete aj vďaka kategórii akčný tovar, v ktorej nájdete cenovo zvýhodnené produkty. Zľavu na celý sortiment si odnesiete, ak vložíte zľavový kupón Grizly priamo do svojej objednávky. Ak chcete potešiť svojich blízkych niečím chutným alebo praktickým, pozrite si tipy na darčeky. Darčekové poukazy sú tiež skvelým nápadom na obdarovanie pri akejkoľvek príležitosti.

5

Hodnotenie Grizly.sk

4.3

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 22 zákazníkov
21 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 15x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 0x