Union zľavové kupóny

www.union.sk

Chcete poistiť vaše auto, dom či chatu? Tak potom určite navštívte stránku union.sk a vyberajte si práve to poistenie, ktoré vám najviac vyhovuje. Vyberať si môžete povinné zmluvné poistenie auta či motocykla, havarijné poistenie, cestovné poistenie, poistenie chaty a záhrady a ešte oveľa viac. Ak chcete ušetriť, tak využite Union zľavy, zľavové kupóny alebo zľavové kódy a získajte poistenie za zvýhodnené ceny. Skryť text

Prejsť do obchodu

O obchode Union

union logo vasekupony_sk

 

 

Poistenie od A(uta) po Z(dravie)
 
Chcete poistiť svoje auto, motocykel, dom a záhradu alebo hľadáte špičkové cestovné poistenie? Všetko nájdete pod jednou strechou na webovej stránke Union poisťovne (www.union.sk).
 
Povinné zmluvné poistenie Union

Vyberte si jeden z troch optimalizovaných balíkov, ktoré vám výber poistenia skutočne uľahčia. K povinnému poisteniu môžete jedným klikom pridáte užitočné pripoistenie, ktoré ochráni vaše auto pred výtlkmi či pri strete so zverou.
 
Mnohých poteší aj exkluzívna zľava určená pre všetkých, ktorí si uzatvoria PZP priamo na webe poisťovne, online. Výhodu majú aj klienti Union zdravotnej poisťovne, pre ktorých je automaticky pripravená 5 %-ná  zľava.
 
Široká ponuka poistenia
 
Chráňte to, čo je pre vás najcennejšie. V Unione sa postarajú o váš byt či dom, istotu počas letnej dovolenky, alebo lyžovačky, ale aj o auto a motorku, a dokonca aj zdravie. Ušetrite pri poistení a využite zľavy pre poistencov Union poisťovne a Union zdravotnej poisťovne.
Vozidlá
 1. Povinné zmluvné poistenie auta
 2. Povinné zmluvné poistenie motocykla
 3. Povinné zmluvné poistenie prívesného auta

Cestovanie
 1. Krátkodobé cestovné poistenie
 2. Celoročné cestovné poistenie
 3. Poistenie do hôr
 4. Poistenie auta na dovolenku

Majetok
 1. Poistenie nehnuteľnosti
 2. Poistenie domácnosti
 3. Poistenie chaty a záhrady
 4. Stavebno-montážne poistenie
 
To však nie je všetko, vybrať si môžete aj poistenie onkologických chorôb, poistenie ušlého zárobku, individuálne úrazové poistenie, komplexné a hromadné úrazové poistenie, rizikové životné poistenie a ešte mnohé ďalšie.

 

Podobné zľavové kódy a kupóny

inSPORTline 4home.sk Mall.sk mBank.sk Torriacars.sk