BioCare zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny BioCare - Máj 2024

__photo
akcia
Výpredaj
BioCare

Výpredaj na kosmetiku a lieky na Biocare.sk

V eshope Biocare najdete výpredaj a akciové ceny na vybranú kozmetiku, vitamíny, doplnky stravy i voľno-predajné lieky.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
BioCare

Doprava zdarma na nákup na Biocare.sk

V eshope Biocare.sk získate pri nákupe nad 55 € s hmotnosťou balíka do 10kg dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Biocare
1

BioCare.sk – vaše zdravie z prírody

Internetový obchod Biocare.sk je zameraný na predaj výlučne prírodných potravinových doplnkov, bio výživy a kozmetiky, vyrábaných z prírodných surovín a určený všetkým ľuďom, ktorí si vážia svoje zdravie. Metódy výroby sa pritom opierajú o informácie zo svetových lekárskych a biochemických databáz a všetky prípravky využívajú ideálnu kombináciu vitamínov a stopových prvkov na dosiahnutie vzájomnej podpory a zosilnenie účinku, pričom hlavná účinná látka je vždy aspoň 98% prírodného pôvodu. Práve preto je BioCare tak jedinečný a dnes vďaka aktuálnym zľavám na biopotraviny aj extra výhodný. V jeho ponuke  nájdete vyše 1000 produktov v týchto kategóriách:

  • Výživové doplnky
  • Výživa pre športovcov
  • Dietetické potraviny
  • Potraviny
  • Pre deti
  • Eko domácnosť
  • Drogéria a kozmetika
  • Iné
  • Ľudské telo

2

Výživové doplnky a sortiment pre športovcov

Pre regeneráciu svojho organizmu využite napríklad zľavy na výživové doplnky od vitamínov, probiotík a vlákninu, cez tinktúry, prírodné éterické oleje, produkty určené na detoxikáciu či posilnenie imunity, až po bylinné sirupy i antioxidanty. Určite použite zľavové kódy aj na produkty tradičnej čínskej medicíny, ktoré vám pomôžu pri problémoch s trávením, spánkom, pri psychickom vypätí a posilnia váš zrak, pľúca i pamäť.

doplnky výživy BioCare

BioCare.sk sa zameral tiež na sortiment určený pre športovcov. V  eshope nájdete široký výber produktov obsahujúcich aminokyseliny, proteíny, keratín, ďalej gainery, kĺbovú výživu, spaľovače tukov, stimulanty aj fitness doplnky. Keďže je výživa pre športovcov veľmi žiadaným a cenným tovarom, aj v tejto kategórii máte možnosť využiť aktuálny zľavový kupón BioCare a rôzne zľavové kódy.

3

BioCare má pre vás prichystané výhody – zľavy a zľavové kupóny

Vyhľadávate skôr nízkokalorické potraviny s prídavkom prírodných sladidiel, špecificky upravené pre alergikov alebo ľudí s intoleranciou na určité látky, či vegetariánske jedlo? BioCare.sk ponúka aj produkty pre diabetikov, bezlepkové potraviny, RAW Food, potraviny určené alergikom na mlieko a laktózu ako sú Bio nátierky, ovsené a pohánkové nápoje,  orechové pasty, bezlepkové sušienky či čokoládu. A vďaka výhodám ako sú zľavové kupóny si to teraz zadovážite extra výhodne a expresne rýchlo. Rovnako tak aj prírodné potraviny ázijskej, indickej kuchyne, Bio džúsy, nátierky a džemy, cestoviny, kuskus, víno, kakao, kávu. Alebo ajurvédske a amazónske čaje,  vytvorené s cieľom dosiahnuť rovnováhu medzi telom a dušou.

dezert BioCare
4

Výhody pre zákazníkov BioCare

Zľavové kupóny rozhodne využite tiež na nákup detských kaší, ovocných pyré, raňajkových cereálií, müsli, kozmetiky, sladkostí, čajov a mlieka a doprajte svojmu bábätku pokojný spánok. Nepremeškajte ani zľavy na produkty prírodnej kozmetiky a Eko drogérie, na Eko fľaše, ionizátor vzduchu či indikačné papieriky a testery. BioCare.sk rozhodne ponúka len špičkové produkty pre zdravie, ktoré splnia požiadavky a potreby všetkých zákazníkov!

Výpredaje
Doprava zdarma
5

Hodnotenie BioCare

4.3

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
23 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 14x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 6x
Dobré (2,1 - 3,0) 3x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x