BioTechUSA zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny BioTechUSA - Apríl 2024

__photo
Zľava
Zľava
BioTechUSA

Zľavy na športové doplnky výživy na BioTechUSA.sk

V eshope BioTechUSA nájdete zľavy na vybrané športové doplnky výživy.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
BioTechUSA

Doprava zdarma na nákup na shop.biotechusa.sk

V eshope shop.biotechusa.sk získate pri nákupe nad 50 € dopravu zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Biotech
1

BioTechUSA.sk – kvalitné výživové doplnky a športové potreby

Spoločnosť MLO SLOVAKIA, s.r.o. založená v roku 1996 a špecializujúca sa na veľko a maloobchod s výživovými doplnkami a športovými potrebami sa na základe dohody s BioTech Nutrition Company stala výhradným dovozcom výživových doplnkov BioTech USA a Brutal Nutrition na Slovensku. Dnes spolupracuje s množstvom obchodných partnerov-majiteľov obchodov z danej oblasti a eviduje viac ako 15 000 spokojných zákazníkov, počet ktorých každý deň rastie. V jeho e-shope Biotechusa.sk teraz nepremeškajte výhodné zľavy na produkty značky Bio Tech USA a zadovážte si ich za bezkonkurenčné ceny. Pri nákupe sa orientujte v týchto kategóriách:

 • Aminokyseliny
 • Endurance Línia
 • Energizéry
 • Kĺbová výživa
 • Kreatínové prípravky, L-karnitíny
 • Nápoje
 • Objemové, predtréningové prípravky
 • Prípravky pre ženy
 • Proteíny
 • Regenerácia
 • Sacharidy
 • Spaľovače tuku
 • Tyčinky, Vitamíny, Minerály
 • Športové potreby, Oblečenie, Šejkre a iné

2

Podpora tréningu, energia a hydratácia

Zľavy na výživové doplnky využite napríklad na kompletnú ponuku aminokyselín-anabolických aktivátorov pomáhajúcich udržať pozitívnu dusíkovú rovnováhu: na tablety, kapsuly, ampuly aj prášky. Pre podporu tréningu, energiu a hydratáciu nakupujte v sekcii Endurance Línia  Recovery gély s obsahom rýchlo sa vstrebávajúcich hydrolyzovaných bielkovín, osviežujúce izotonické a tekuté koncentrované nápoje Multi Hypotonic.

nápoj Biotech

Cez zľavový kupón Biotechusa si extra výhodne zadovážte  Energy Shot energizéry obohatené o taurín, prípravky pre kĺbovú výživu:  napríklad viacúrovňovú ochranu Arthro Guard, Glucosamine s prídavkom vitamínu E či kompletnú líniu Pink Fit špeciálne pre ženy, ktorá im pomôže dosiahnuť stanovené fitness ciele.

kreatín Biotech
3

S produktami od Biotechusa budete vždy vo forme!

Jedným z najúčinnejších výživových doplnkov sú kreatíny.  Na Biotechusa.sk sú v ponuke v každej forme od 100%-ného prášku cez šumivé tablety. BioTechUSA.sk napríklad odporúča farmaceuticky čistý mikronizovaný Creatin Mnohohydrate. Pre športovcov sú nemenej dôležité i proteíny ako hlavný zdroj bielkovín. 

Použite preto aktuálne zľavové kupóny na proteíny, kreatíny alebo spaľovače tukov a zakúpte si ich za najlepšie ceny na trhu.  Ryžový proteínový prášok bez gluténu a laktózy, najčistejší srvátkový izolát Iso Whey Zero, Fat X obsahujúcci bylinné extrakty a chitosanovú vlákninu, prispievajúci k správnej látkovej premene.

4

Zľavy na sortiment BioTechUSA.sk

Zľavové kódy
Zľavy
Doprava zdarma

Zľavy sa vzťahujú aj na gainery After, Muscle Mass, Nitro Gain, na predtréningové Nitric Oxide, komplex čistých sacharidov Carbox, ktorý je výborným zdrojom energie. BioTechUSA.sk, to sú tiež výhodné zľavové kódy na energetické, cereálne, müsli tyčinky, vitamíny a minerály, rukavice, chrániče, bandáže a prilby, i na športové oblečenie. Tričká, tielka, čiapky…BioTechUSA.sk denne prihliada na potreby svojich zákazníkov a ponúka im kvalitu a extra rýchly nákup za výhodné ceny!

5

Hodnotenie Biotech

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 21 zákazníkov
21 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 15x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x