Marimex zľavové kódy a kupóny

3 overené zľavové kódy a kupóny Marimex - Máj 2024

__photo
Zľava
Zľava
Marimex

Zľava na bazény, infrasauny a príslušenstvo na Marimex.sk

V eshope Marimex teraz nájdete vybrané bazény, bazénovú chémiu, infrasauny a príslušenstvo.

Viac o zľave
akcia
Zľava
Marimex

Zľava na Bestsellery na Marimex.sk

V eshope Marimex teraz nájdete narodeninové zľavy na vybrané obľúbené bazény, bazénovú chémiu, infrasauny a príslušenstvo.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Marimex

Doprava zadarmo pre nákup na Marimex.sk

V eshope Marimex.sk získate pre nákup nad 120 € dopravu zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


Marimex eshop
1

Víkendový oddych vo vašej fínskej saune

Marimex eshop, sa špecializuje na priamy a internetový predaj bazénov a relaxačných technológií vrátane príslušenstva. Nadzemné bazény rôznych veľkostí a typov si vyberiete do akejkoľvek záhrady.
Dlhoročné skúsenosti má aj v oblasti predaja infrasáun, no v portfóliu nechýbajú ani obľúbené fínske sauny. Zakúpiť si tu môžete všetko potrebné príslušenstvo, ale aj vkusné a pohodlné doplnky k bazénom. Do svojej záhrady si môžete vybrať aj trampolínu, detský nafukovací bazén či detské hracie zostavy. Nakupujte lacnejšie pomocou Marimex zľavový kód. 

2

Relax vo vlastnom bazéne

V ponuke e-shopu je k dispozícii na výber z týchto produktov:

  • bazény a príslušenstvo
  • sauny a infrasauny
  • nafukovací nábytok
  • trampolíny
  • detské ihriská
  • hračky do vody
  • náhradné diely
  • výhodné sady
  • vianočné osvetlenie a dekorácie

 

Využite zľavový kód Marimex a vyberte si z bohatej ponuky záhradných a detských bazénov. Nadzemné a nafukovacie bazény rôznych typov rozveselia každú záhradu. Váš môže byť okrúhly, mnohouholníkový, oválny či obdĺžnikový bazén napríklad typu Tampa, Florida, či Orlando.  

Marimex eshop - sauna

K bazénom si na jednom mieste takisto zaobstaráte príslušenstvo potrebné na údržbu alebo ohrev. Vo vašom vybavení nesmú chýbať ani bazénové krycie plachty, solárne plachty alebo bazénové fólie, ktoré chránia bazén vždy, keď ho nevyužívate. K bazénu zároveň môžete objednať schodíky, podložku pod bazén, sady na prípadné lepenie a opravy, pumpy alebo solárne sprchy.

Práve solárne ohrevy a solárne sprchy využívajú alternatívne zdroje energie, čím šetria prevádzkové náklady a zároveň aj životné prostredie. Vďaka úspore energie sa pri tomto type ohrevu vracajú investície už po prvej sezóne. Kúpacia sezóna sa tak predĺži aj cez prechodné či chladné obdobie a vy môžete užívať svoj bazén komfortne a s ideálnou teplotou vody. Solárny ohrev bazéna využijete na vonkajší alebo vnútorný bazén aj počas leta a tým si pripravíte vhodnú teplotu vody na použitie kedykoľvek počas dňa. Využívaním solárnych spŕch znížite spotrebu chemických bazénových prípravkov, pričom zvýšite ochranu bazéna pred znečistením. Zároveň tak všetkým kúpajúcim sa doprajete príjemný vstup aj výstup z bazéna vďaka nastavenej želanej teplote vody.

 

Neodmysliteľnou súčasťou letného dňa v bazéne je samozrejme aj nafukovačka, lopta na vodné hry alebo plávacie koleso pre deti. Najmenším určite urobíte radosť, ak im zaobstaráte šnorchlovaciu sadu pre objavovanie sveta pod hladinou alebo plávajúce LED svetlo, ktoré vytvorí efektnú atmosféru najmä večer. Leto na záhrade ale nie je iba o čľapkaní sa v bazéne, pre deti je to neprestajná zábava kdekoľvek a s čímkoľvek. Pobyt vonku im spestríte trampolínou, záhradným domčekom, preliezkami alebo pieskoviskom. Pri dobrodružstvách za hranicami vašej záhrady padnú vhod nafukovacie člny a kajaky na člnkovanie, rôzne odrážadlá alebo stan.

 

Spoločnosť má bohaté skúsenosti aj s predajom vírivých vaní, z ktorých ponúka viacero variantov. Nafukovacie vírivky sú vhodné do interiéru aj do exteriéru. Dajú sa bez problémov premiestniť a pripravené sú za pár minút. Vybrať si môžete podľa veľkosti, resp. počtu osôb. Menšie sú ideálne pre pár, väčšie pre viacero osôb. Odolávajú aj nepriaznivým podmienkam, takže ich nemusíte premiestňovať dovnútra vždy, keď je predpoveď počasia nepriaznivá. Podľa počtu osôb nájdete v ponuke aj infra alebo fínsku saunu. Od najmenších sáun pre jedného až po väčšie, kde sa zmestí šesť a viac osôb až po rohové rôznych rozmerov – všetko si jednoducho vyklikáte online. K saunám si takisto môžete vyhľadať rôzne doplnky alebo vhodné prostriedky na čistenie a údržbu. Vďaka Marimex kupón, si môžete tento luxus dopriať lacnejšie. 

3

Výhody a benefity

Spoločnosť využíva a zaraďuje do portfólia nové technológie. Napríklad s programom Ekosun, ktorý využíva alternatívne zdroje energie pre výhrev vody. Solárne sprchy fungujú na princípe solárneho ohrevu vody, pričom investície do nich vložené sa vracajú už po prvej sezóne.   

Marimex získal titul overeného predajcu na niekoľkých platformách a vďaka tomu si môžete byť istý, že nákup bude bezpečný. Predajca je držiteľom napríklad týchto cien a certifikátov: Overené zákazníkmi a Produkt roku 2019 na porovnávači Heureka.sk, Saec – bezpečný nákup, Czech award 2018 – Superbrands, Trust Eccomerce Europe a overený predajca na Quatro.sk.

Marimex eshop - Nafukovacia vírivka
4

Marimex výpredaj

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma
Black friday

Objednajte si vysnívanú saunu alebo bazén so skvelou zľavou počas výpredaja. Cenu konkrétneho výrobku môžete sledovať z dlhodobého hľadiska a vybraný produkt si zakúpiť v momente, keď bude v ponuke v zníženej cene. Alebo použite aktuálny kupón Marimex na akýkoľvek, aj nezlacnený produkt a užívajte si leto plné dobrodružstiev na svojej záhrade. Alebo si spríjemnite chladné večery horúcim kúpeľom vo vírivej vani a pobytom vo vlastnej saune. Skvelé nápady na drobný darček nájdete v kategórii saunové doplnky napríklad spomedzi masážnych pomôcok a soľných lámp.

5

Hodnotenie Marimex

4.7

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 48 zákazníkov
47 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 43x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 3x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 0x