Babičkina záhrada zľavové kupóny

1 overený zľavový kupón Babičkina záhrada - Júl 2024

__photo
Akcia
Výpredaj
Babičkina záhrada

Výpredaj na vybraný tovar na Babičkinazáhrada.sk

V bio eshope Babičkina záhrada nájdete výpredaj a zľavy na vybraný tovar v akcii.

Viac o zľave


Babickinazahrada.sk eshop
1

Zdravé potraviny, prírodné kozmetické prípravky, prírodné liečivá a produkty pre zdravie

Internetový obchod ponúka zdravé potraviny, prírodné kozmetické prípravky, prírodné liečivá a produkty pre zdravie, handmade výrobky a mnoho ďalšieho zaujímavého tovaru. Ak máte radi tradičné potraviny, kozmetiku či liečivá vyrobené z čisto prírodných materiálov, potom je ponuka obchodu určená presne pre vás. Mnoho ľudí dôveruje starým zvyklostiam a tradičným receptom starých mám, z čoho čerpajú aj výrobcovia ako Achdut Ltd., Apis Group, Artic, Balviten, Berief Feinkost, Bioline, Biomila, Čajovňa dobrých ľudí, Cauvin, Ceria, Doti, Ekoplanet, Elitphyto, Glutaline, Good Nature, Haus Rabenhorst, Juices International, Klingele chocolate, Kroner, Lemon Pharma, Lend Grant, Lyra chocolate, Miradent, Mixit, Nobilis Tilia, Nutrifree, Pro-Bio, Schär, Stoger, Stork, Vegafit, Vepy, Wolfberry, Yamanaka Industry Co a mnohí ďalší. Využite zľavy na kozmetiku, potraviny či rušne vytvorené výrobky a urobte výhodný nákup. Celá ponuka internetového obchodu je rozdelená do nasledovných kategórií:

  • potraviny
  • prírodné liečenie
  • kozmetika, drogéria, hygiena
  • handmade
  • pre vaše zdravie
  • špeciálne

2

Zdravé potraviny a produkty na prírodné liečenie

Využite Babičkina záhrada zľavový kupón za skvelé ceny nakúpte zdravé potraviny ako čaje, rastlinné mlieka a smotany, šťavy, nápoje, kávy, kakao, prírodné sladidlá, sirupy, med, raňajkové zmesi, vločky, klíčky, otruby, oriešky, semená, sušené plody, džemy, bezlepkový chlieb a pečivo, obilniny, strukoviny, ryžu, cestoviny, morské riasy, múky, krupice, chlebové zmesi, soli, koreniny, octy, omáčky, oleje, tuky, maslá, polievky, zaváraniny, pretlaky, nátierky, paštéty, zdravé sladkosti, detské výživy, slané pochutiny, čerstvý chlieb, pečivo, ovocie, zeleninu i ovocie. V prípade potreby vyskúšajte i produkty na prírodné liečenie, kde si môžete vybrať byliny, bylinné zmesi, bylinné sirupy, tinktúry, extrakty, masti, gély, rastlinné a bylinné tablety, vitamíny, minerály, vlákninu, výživové doplnky v prášku, liečivé huby, šťavy na liečebné účely, zelené potraviny, liečivé oleje či prípravky na aromaterapiu. Skúste liečivá vyrobené z čisto prírodných surovín bez akýchkoľvek umelých látok.

výživové doplnky Babickinazahrada
3

Kvalitná bio kozmetika a eko drogéria

Uplatnite si zľavové kupóny a získajte výhodne kozmetické prípravky na tvár, telo a vlasy, prípravky na zubnú starostlivosť, parfumy, prírodné vône, dekoratívnu kozmetiku, dekoratívne pomôcky a doplnky, morské huby, pemzy, detskú a tehotenskú kozmetiku, pánske kozmetické prípravky, prípravky na opaľovanie a po opaľovaní, hygienické vložky a tampóny, ekoplienky, vlhčené obrúsky či ekodrogériu. V ponuke handmade výrobkov nájdete výrobky z dreva ako drevené liečivé kamene, hrebene a bedničky, keramické výrobky, nádoby na med, mydelničky, aromalampy, výrobky z včelieho vosku, textilné výrobky ako vrecúška na bylinky, posteľné plachty, tašky, dekorácie, hračky a vankúše.

drogéria Babickinazahrada
4

Produkty pre vaše zdravie a ďalší sortiment

Výpredaje
Doprava zdarma

Ak si uplatníte zľavové kódy, môžete za veľmi dobré ceny nakúpiť i produkty pre vaše zdravie ako rôzne prístroje a pomôcky, zdravé plastové a sklenené fľaše, fľaše na smoothie, zdravé boxy, zdravé vankúše, liečivé jantárové šperky ako prstene, náramky, náhrdelníky a náušnice, ale aj rôznu literatúru, knihy a časopisy. Vyberte si z bohatej ponuky zaujímavého sortimentu, ktorý je špeciálne určený pre mužov, ženy či deti. Nakúpte zdravé detské potraviny a prírodné liečivá, kozmetické produkty pre mužov i ženy a mnoho ďalšieho tovaru, ktorý môžete venovať i ako originálny darček. Vyberte si zo širokej ponuky zdravých potravín, liečivých prípravkov či kozmetiky a urobte výhodný nákup pre celú rodinu.

5

Hodnotenie Babickinazahrada

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 25 zákazníkov
25 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 20x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 5x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x