Autovybava.sk zľavové kupóny

3 overené zľavové kódy a kupóny Autovybava.sk - Apríl 2024

__photo
-2€
Zľavový kód
Autovybava.sk

Zľavový kód - 2 € zľava na autodoplnky na Autovybava.sk

Zľava 2 € platí na celý sortiment pri nákupe nad 20 € v eshope Autovybava.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku v predposlednom kroku objednávky do políčka Vernostný kód. Využite zľavové kupóny Autovýbava a nakúpite autopoťahy, autorohože a iné autodoplnky lacnejšie.

Viac o zľave
Akcia
Výpredaj
Autovybava.sk

Výpredaj na autokoberce, rohože a defektory na Autovybava.sk

V eshope Autovybava nájdete výpredaj a zľavy na autokoberce, rohože a defektory v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Autovybava.sk

Doprava zadarmo na nákup na Autovybava.sk

V eshope Autovybava.sk získate pri nákupe nad 99 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Autovybava
1

AUTOvybava.sk – overený odborník na autodoplnky

AUTOvybava.sk je najväčší slovenský online predajca autodoplnkov špecializovaný na deflektory, autorohože, autopoťahy, autokoberce a vaničky do kufra auta, ktorý slovenským vodičom tieto univerzálne produkty prináša už niekoľko rokov.  Ponúka výborný zákaznícky servis, krátku dobu dodania a európsku kvalitu, o čom svojich zákazníkov presviedča každý jeden deň. Momentálne si môžete produkty, ktoré napríklad vyriešia váš problém so zašpineným kufrom, skrášlením interiéru či exteriéru vozidla, zabezpečiť cez zľavy na autodoplnky v tých najvýhodnejších cenách. V internetovom obchode Autovybava.sk sa pri svojom nákupe orientujete v týchto oddeleniach:

 • Deflektory
 • Autorohože
 • Vane do kufra
 • Autopoťahy
 • Autokoberce
 • Lakťové opierky
 • Povinná výbava
 • Čierne skrinky
 • Stierače
 • Lišty dverí
 • Osviežovače
 • Nano autokozmetika

2

To najlepšie pre Vaše auto

AUTOvybava.sk vám prináša deflekory značky HEKO, ktoré charakterizuje najmä široká ponuka a vysoká kvalita. K dispozícii sú 2 a 4-dielne sady, stačí si vybrať a použiť aktuálny zľavový kód na autovýbavu, vďaka ktorému si deflektory zabraňujúce prievanu,  dynamickému hluku a UV žiareniu môžete zadovážiť za skvelé ceny. 

Alebo potrebujete nové rohože, chcete mať čisto a sucho pod nohami? V e-shope AUTOvybava.sk nájdete gumvé autorohože so zvýšeným 28 mm okrajom, ktorý dokonale zadrží všetky nečistoty. Vaničkový tovar ocení každý motorista najmä v zime či počas daždivých dní, gumová rohož totiž zachytí vodu, roztápajúci sa sneh alebo štrk, navyše sa ľahko čistí a je vybavená špeciálnym protišmykovým povrchom. Aj tento produkt môže byť teraz váš cez výhodné zľavové kupóny za bezkonkurenčné najlepšie ceny.

3

AUTOvybava.sk je miestom pre všetkých, ktorí sa radi starajú o svoj automobil

AUTOvybava.sk, to je tiež obsiahly sortiment kvalitných autopoťahov v rôznych farebných prevedeniach, motívoch a usporiadaní sedačiek. Zakúpte si elegantné a praktické produkty značky PETEX s typickou nemeckou precíznosťou, so špeciálnym zdvojeným ševom a rubovou stranou z protišmykového mäkčeného materiálu teraz cez zľavy na autopoťahy za najlepšie ceny na trhu a doprajte si dokonalý a štýlový komfort.

Zľavy si môžete uplatniť aj na exkluzívne a mimoriadne precízne spracované textilné autokoberčeky, ktoré oživia vnútorný priestor každého auta a výhodné zľavové kódy napríklad na komfortné kožené lakťové opierky príjemné na dotyk s  vrchným plášťom z koženky od holandského výrobcu Botecautosport. AUTOvybava.sk ponúka zľavové kupóny i na povinnú výbavu auta:  bezpečnostné sety, reflexné vesty a autolekárničky, ďalej na kamery do auta- tzv. čierne skrinky, na moderné, aerodynamické, bezramienkové stierače nemeckej firmy HEYNER so životnosťou až 1,8 milióna stieracích pohybov, ochranné lišty, osviežovače vzduchu americkej firmy California Scents® a ošetrujúce produkty Nanoera vyrobené na báze fluorových polymérov.

4

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma

AUTOvybava.sk je jednoducho miestom pre všetkých, ktorí sa radi starajú o svoj automobil!

5

Hodnotenie

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 30 zákazníkov
30 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 23x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 6x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x