CentrumKolies zľavové kupóny

5 overených zľavových kódov a kupónov CentrumKolies - Máj 2024

__photo
-40%
Zľava
CentrumKolies

Zľavy až - 40% na autorohože na CentrumKolies.sk

V eshope CentrumKolies.sk nájdete zľavy až do - 40% na vybrané autorohože.

Viac o zľave
-40%
Zľava
CentrumKolies

Zľavy až - 40% na vane do kufra na CentrumKolies.sk

V eshope CentrumKolies.sk nájdete zľavy až do - 40% na vybrané vaničky do kufra z plastu alebo gumy. Plastová vanička do kufra je vyrobená presne podľa tvaru dna batožinového priestoru konkrétneho typu vozidla.

Viac o zľave
-39%
Zľava
CentrumKolies

Zľavy až - 39% na zimné pneumatiky na CentrumKolies.sk

V eshope CentrumKolies.sk nájdete zľavy až do - 39% na vybrané zimné pneumatiky.

Viac o zľave
-25%
Zľava
CentrumKolies

Zľavy až - 25% na hliníkové disky WSP

V eshope CentrumKolies.sk nájdete zľavy až do - 25% na vybrané hliníkové disky WSP.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
CentrumKolies

Doprava zdarma na nákup na CentrumKolies.sk

V eshope CentrumKolies.sk získate dopravu zdarma na vybrané produkty. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Centrumkolies
1

Všetko pre vaše auto: disky, elektróny, pneumatiky, tuning

Internetový obchod je spoľahlivý a overený obchod pre disky, pneumatiky a autopríslušenstvo. K dispozícii je ako eshop, predajňa aj pneuservis a  počas mnohých rokov svojho pôsobenia na trhu obul autá už tisíckam zákazníkov. Internetový obchod ponúka bohatý autosortiment renomovaných značiek a špičkové disky s KBA schválením a TUV certifikátmi, ktoré si aktuálne môžete zakúpiť cez zľavové kódy extra výhodne. Vyberáte si pritom z týchto hlavných kategórií:

  • Autoservis
  • Aludisky
  • Disky WSP
  • Disky Japan
  • Plecháče
  • Pneumatiky
  • Tuning
  • Sedačky
  • Cestovanie
  • Bazár

2

Všetko pre Vaše auto

Ako autoservis pre vás zabezpečí všetko od geometrie, olejservisu, testu tlmičov, leštenia a nastavenia svetiel, cez diagnostiku, prezutie pneumatík až po prípravu na STK. Eshop je špecialista na disky, aj preto si pre vás pripravil výhodné zľavy na hliníkové disky, ktoré robia auto krajším. V ponuke nájdete lacnejšie, dizajnové či exkluzívne disky: ADVANTI, FUEL, LEXANI, TOMASON a ďalších nemeckých značiek, zákazkových značiek ETA, GMP, OXIGIN a CARMANI. Ak použijete CentrumKolies zľavový kupón na disky, zadovážite si ich v tej najlepšej cene. 

disky Centrumkolies

A tiež originálne hliníkové disky WSP, ktoré sú produktmi ISO a TUV certifikovaného výrobcu ACACIA Srl Taliansko a ako jediné obdobné disky na svete ich možno označiť ako diel v dizajne a kvalite fabrického disku. Zľavové kódy a zľavy sa vzťahujú tiež na tuningové disky Japan a Rota. Sú to veľmi známe značky v komunite fanúšikov tuningu a JDM áut,  špecifické extrémnou šírkou, originálnym dizajnom a šialenou hodnotou ET. Alebo hľadáte plechové disky? Na Eshopek vitajte vo svete kvalitných a certifikovaných oceľových diskov KFZ v čiernom alebo striebornom prevedení!

3

Okrem pneumatík aj auto príslušenstvo

To sú tiež všetky relevantné a osvedčené značky pneumatík. Letné, zimné aj závodné pneumatiky výrobcov COOPER, HIFLY, KENDA, APOLLO, pneumatiky pre osobné, suv, offroad,  a ľahké nákladné autá, ktoré môžu byť vaše teraz cez zľavy na pneumatiky za tie najlepšie ceny. Vášeň k autám začína kolesami a pokračuje tuningom v podobe vylepšenia bŕzd, podvozku, vizuálu, zvýšením výkonu motora. 

pneumatiky Centrumkolies
4

Výhody pre zákazníkov

Zľavy
Doprava zdarma

Zľavové kupóny sú pripravené i pre dovolenkárov, vzťahujú sa na prepravné a strešné boxy, nosiče bicyklov. Eshop je partnerom najvýznamnejších výrobcov diskov a pneumatík, pre ktorého je spokojnosť zákazníka  na prvom mieste.

5

Hodnotenie Centrumkolies

4.4

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 20 zákazníkov
20 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 15x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 3x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x