CentrumKolies zľavové kupóny

www.centrumkolies.sk

Internetový obchod CentrumKolies.sk sa špecializuje na predaj diskov, pneumatík a príslušenstva. Je importérom hliníkových diskov značiek ako Ronal, Mam, Keskin, Momo, Kosei a ďalších. Pri nákupe môžete využiť zľavy alebo zľavové kupóny na disky alebo pneumatiky rôznych značiek a rozmerov. V ponuke máte na výber letné, zimné dokonca aj závodné pneumatiky. Nečakajte a nakúpte výhodne pneumatiky a disky už teraz! Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

O obchode CentrumKolies.sk

Centrumkoliesk.sk –všetko pre vaše auto: disky, elektróny, pneumatiky, tuning

Internetový obchod Centrumkolies.sk je spoľahlivý a overený obchod pre disky, pneumatiky a autopríslušenstvo. K dispozícii je ako eshop, predajňa aj pneuservis a  počas mnohých rokov svojho pôsobenia na trhu obul autá už tisíckam zákazníkov. Internetový obchod Centrumkolies.sk ponúka bohatý autosortiment renomovaných značiek a špičkové disky s KBA schválením a TUV certifikátmi, ktoré si aktuálne môžete zakúpiť cez zľavové kódy extra výhodne. Vyberáte si pritom z týchto hlavných kategórií:

Autoservis

Aludisky

Disky WSP

Disky Japan

Plecháče

Pneumatiky

Tuning

Sedačky

Cestovanie

Bazár

Ako autoservis pre vás zabezpečí všetko od geometrie, olejservisu, testu tlmičov, leštenia a nastavenia svetiel, cez diagnostiku, prezutie pneumatík až po prípravu na STK. Centrumkolies.sk je špecialista na disky, aj preto si pre vás pripravil výhodné zľavy na hliníkové disky, ktoré robia auto krajším. V ponuke nájdete lacnejšie, dizajnové či exkluzívne disky: ADVANTI, FUEL, LEXANI, TOMASON a ďalších nemeckých značiek, zákazkových značiek ETA, GMP, OXIGIN a CARMANI. Ak použijete zľavový kupón na disky, zadovážite si ich v tej najlepšej cene. A tiež originálne hliníkové disky WSP, ktoré sú produktmi ISO a TUV certifikovaného výrobcu ACACIA Srl Taliansko a ako jediné obdobné disky na svete ich možno označiť ako diel v dizajne a kvalite fabrického disku. Zľavové kódyzľavy sa vzťahujú tiež na tuningové disky Japan a Rota. Sú to veľmi známe značky v komunite fanúšikov tuningu a JDM áut,  špecifické extrémnou šírkou, originálnym dizajnom a šialenou hodnotou ET. Alebo hľadáte plechové disky? Na Centrumkolies.sk vitajte vo svete kvalitných a certifikovaných oceľových diskov KFZ v čiernom alebo striebornom prevedení!

 

Centrumkolies.sk – okrem pneumatík aj auto príslušenstvo

Centrumkolies.sk – to sú tiež všetky relevantné a osvedčené značky pneumatík. Letné, zimné aj závodné pneumatiky výrobcov COOPER, HIFLY, KENDA, APOLLO, pneumatiky pre osobné, suv, offroad,  a ľahké nákladné autá, ktoré môžu byť vaše teraz cez zľavy na pneumatiky za tie najlepšie ceny. Vášeň k autám začína kolesami a pokračuje tuningom v podobe vylepšenia bŕzd, podvozku, vizuálu, zvýšením výkonu motora. V  eshope nájdete kvalitné produkty ako sú výfuky, športové pružiny, predné a zadné svetlá či pancierové brzdové hadice od špičkových výrobcov s potrebnou certifikáciou a poradenstvom a s extra zľavami naozaj v bezkonkurenčných cenách. K dispozícii je aj bohatý výber kvalitných sedačiek, ktoré majú všetky potrebné homologizácie a schválenia bezpečnosti. Zľavové kupóny sú pripravené i pre dovolenkárov, vzťahujú sa na prepravné a strešné boxy, nosiče bicyklov. Centrumkolies.sk je partnerom najvýznamnejších výrobcov diskov a pneumatík, pre ktorého je spokojnosť zákazníka  na prvom mieste.

Expirované kupóny

15. 2. 2016

Zľavy až - 25% na disky Rota a Japan Racing na CentrumKolies.sk

V eshope CentrumKolies.sk… Viac o zľave

V eshope CentrumKolies.sk nájdete zľavy až do - 25% na vybrané disky Rota a Japan Racing. Originálne dizajny, extrémne šírky a šialené hodnoty ET znamenajú iba jedno - tuning bez obmedzení. Skryť text