5 tipov na najkrajšie veľkonočné dekorácie

29.03.2020 Barbora Bývanie Zdielať
veľkonočné dekorácie

Privítajte vo svojom dome sviatky jari prostredníctvom dekorácií. Vďaka nim bude jar krajšia a farebnejšia a s istotou ich ocení aj každá návšteva. Ako na to?

 

Veľkonočný veniec

 

Veľká noc si rozhodne žiada zaradiť do dekorácií kvety a rastliny. V prípade, že si kvôli alergii na peľ nerozumiete s tradičnými narcismi či hyacintami, nevešajte hlavu. Hľadajte jedinečné dekorácie z umelých materiálov. 

Netradičný veniec z konárov zlatého dažďa, žltých kvetov a veľkonočných vajíčok môžete použiť ako zaujímavú dekoráciu na stôl. Rozhodne zaujme a pomôže navodiť príjemnú jarnú atmosféru. Jemná žltá farba v spojení so sýtou zelenou je vhodným kandidátom do mnohých interiérov. 

veniec-velka-noc-zajac-vajicka

Internetový obchod Kvety.sk si pre svojich zákazníkov pripravil nádherné jarné ozdoby. Poponáhľajte sa a vyberajte zo širokej ponuky.

 

Dekoratívna misa

 

Hľadáte do svojho interiéru niečo zaujímavé? Nedokážete sa stotožniť s bežnými veľkonočnými dekoráciami? V tom prípade je tento prvok ako stvorený pre vás. Vyberajte dekoratívne misy symbolizujúce veľkonočné obdobie. 

S jej pomocou vytvoríte zaujímavé veľkonočné dekorácie. Pokojne do nej naaranžujte žiarivé farebné veľkonočné vajíčka alebo siahnite po živých kvetoch. Materiál, z ktorého je misa vyrobená, je keramika. S pomocou niekoľkých jednoduchých prvkov môžete vyčarovať netradičnú veľkonočnú dekoráciu.

dekorativna-misa-s-vajickami

Tak hor sa za nápadmi do obchodu Bighome.sk. Ktoré ozdoby si vyberiete?

Tradičné dekorácie

 

Pre veľkonočné obdobie je charakteristický motív zajačika, vtáčikov či klasických vajíčok. Doplňte váš interiér jednoduchými dekoráciami s týmito prvkami. Prírodné materiály sú stále veľmi obľúbené a skvelo zapadnú do každej jarnej dekorácie. 

Dekorácie z dreva, prírodných materiálov a farebných vajíčok sú pre tento účel vynikajúcou voľbou. Použiť ich však môžete i ako základ pre veniec, ktorý zavesíte na dvere. Kvalitné prevedenie a krásne spracovanie upúta každého, kto k vám zavíta na návštevu.

dekoracia-debnicka-s-vajickami

Tieto dekorácie tiež môžete zavesiť na tradičné bahniatka, ktoré by počas jarného obdobia vo vašej domácnosti rozhodne nemali chýbať. Nájdete ich v internetovom obchode Dimex.sk.

 

Domáce koláčiky

 

Každé ročné obdobie viete privítať aj poriadnou dávkou zábavy v podobe pečenia. Vyrobte si dokonalé lístkové cesto a vytvorte si homemade dekorácie sami. Zajačiky, kuriatka, kvietky alebo chutné mrkvičky.

V jemných pastelových farbách vytvoria dokonalú atmosféru veľkonočného domova. Každoročným hitom je žlté, zelené, ale aj oranžové farebné odtiene.

velkonocne-pecivo-zajac-vajicko-kuriatko

Kde zohnať nádoby na pečenie v top kvalite? No predsa v e-shope 4home.sk.

__fire
Veľkonočný baranček – ako upiecť toho najlepšieho?

Najväčšie a najdôležitejšie kresťanské sviatky roka sa nezadržateľne blížia. Prípravy sú v plnom prúde a regály nákupných centier už pár mesiacov plnia čokoládky v tvare zajacov a vajíčok. Máte už svoje veľkonočné zásoby pripravené?