5 tipov na najkrajšie veľkonočné dekorácie

29.03.2020 Barbora Bývanie Zdielať
veľkonočné dekorácie

Privítajte vo svojom dome sviatky jari prostredníctvom dekorácií. Vďaka nim bude jar krajšia a farebnejšia a my s istotou môžeme potvrdiť, že nejedna návšteva ocení roztomilé veľkonočné prvky. Pustite sa do dekorovania spolu s nami!

 
 
1. Roztomilá obliečka na vankúš
Jedným z najznámejších motívov Veľkej noci je nepochybne veľkonočný zajačik. Každý rok pribudnú v domovoch mnohé dekorácie s týmto roztomilým motívom a my dnes pre vás vyberáme obliečku na vankúš. 
 
Obliečka je vytvorená z polyesterových vlákien a prakticky sa zapína na zips. Vankúšik s touto obliečkou bude tvoriť zaujímavý prvok vašej veľkonočnej výzdoby. Obliečku kúpite v internetovom obchode Vivrehome.sk

Obliečka na vankúš s motívom veľkonočného zajačika z obchodu Vivrehome.sk | Vašekupóny.sk

2. Veľkonočný veniec z brečtanu
Veľká noc si rozhodne žiada zaradiť do dekorácií kvety a rastliny. V prípade, že si kvôli alergii na peľ nerozumiete s tradičnými narcismi či hyacintami, nevešajte hlavu. Internetový obchod Kvety.sk si pre svojich zákazníkov pripravil nádherné jarné dekorácie z umelých materiálov. 
 
Netradičný veniec z brečtanu, ružových kvetov a veľkonočných vajíčok môžete použiť ako zaujímavú dekoráciu na stôl. Rozhodne zaujme a pomôže navodiť príjemnú jarnú atmosféru. Jemná ružová farba v spojení so sýtou zelenou je vhodným kandidátom do mnohých interiérov. 

 Veľkonočný veniec z brečtanu a ružových kvetov z obchodu Kvety.sk | Vašekupóny.sk

3. Detská králičia LED lampa
Pri hľadaní veľkonočných dekorácií na internete sme samozrejme nezabudli ani na našich najmenších. Je vysoko pravdepodobné, že táto praktická detská králičia LED lampa Miffy First Light sa stane stálym obyvateľom detskej izby. Malý králik je veľmi roztomilý, hebučký a má niekoľko intenzít svetla. 
 
Táto roztomilá lampa sa stane obľúbeným spoločníkom vášho dieťaťa nielen doma, ale možno i na cesty. Výhodou je, že deti sa k nemu môžu chovať ako k hračke, objať ho a maznať sa s ním. Lampa je totiž vyrobená z mäkkého silikónu bez BPA a nabíja sa prostredníctvom USB kábla. Nájdete ju v internetovom obchode Bellarose.sk.

Detská králičia led lampa z obchodu Bellarose.sk | Vašekupóny.sk

 
4. Dekoratívna misa EGG
Hľadáte do svojho interiéru niečo zaujímavé? Nedokážete sa stotožniť s bežnými veľkonočnými dekoráciami? V tom prípade je tento prvok ako stvorený pre vás. Nádherná dekoratívna misa v striebornom prevedení symbolizuje škrupinku z vajca. 
 
S jej pomocou vytvoríte zaujímavé veľkonočné dekorácie. Pokojne do nej naaranžujte žiarivé farebné veľkonočné vajíčka alebo siahnite po živých kvetoch. Materiál, z ktorého je misa vyrobená, je keramika. S pomocou niekoľkých jednoduchých prvkov môžete vyčarovať netradičnú veľkonočnú dekoráciu. Tak hor sa za nápadmi do obchodu Bighome.sk!
 

Dekoratívna misa EGG z obchodu Bighome.sk

5. Dekorácia vtáčik
Pre jarné obdobie je charakteristický spev vtákov z rozkvitnutých stromov. Prilákajte lahodné tóny do svojho interiéru vďaka prepracovanej drevenej dekorácii vtáčika. Prírodné materiály sú stále veľmi obľúbené a skvelo zapadnú do každej jarnej dekorácie. 
 
Dekorácia je vyrobená z kvalitného dreva a je určená na zavesenie. Použiť ju však môžete i ako základ pre veniec, ktorý zavesíte na dvere. Kvalitné prevedenie a krásne spracovanie upúta každého, kto k vám zavíta na návštevu. Dekoratívneho vtáčika tiež môžete zavesiť na tradičné bahniatka, ktoré by počas jarného obdobia vo vašej domácnosti rozhodne nemali chýbať. K dispozícii v internetovom obchode Dimex.sk.

Dekorácia vtáčik z obchodu Dimex.sk | Vašekupóny.sk