Dimex zľavové kupóny

3 overené zľavové kódy a kupóny Dimex - Jún 2024

__photo
-70%
Zľava
Dimex

Zľavy až - 70% na dekorácie a obrazy na Dimex.sk

V eshope Dimex nájdete zľavy až do -70% na vybrané dekorácie a obrazy.

Viac o zľave
akcia
Zľava
Dimex

Vzorky tapiet len za 0,1 Eur/ks na Dimex.sk

V eshope Dimex nájdete vzorky tapiet len za 0,1 Eur/ks.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Dimex

Doprava zdarma na nákupe na Dimex.sk

V eshope Dimex.sk získate pri nákupe nad 39 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Dimex dekorácie
1

Dimex.sk – prvotriedne tapety pre skutočný priestorový zážitok

Dimex prináša na slovenský trh prvotriedny sortiment z oblasti interiérových materiálov, prevažne tapiet a fototapiet, ktoré sú vyrobené pomocou najmodernejších technológií. Stavia na neustále zvyšovanie kvality svojich výrobkov a dnes sa môže pochváliť širokým skladovým sortimentom, najrýchlejšou dodávkou a sofistikovaným objednávkovým systémom.Internetový obchod Dimex.sk vám teraz ponúka možnosť výhodného nákupu cez zľavový kód Dimex, stačí len kliknúť na jeho stránku a vybrať si z týchto kategórií:

  • Tapety
  • Fototapety
  • Samolepiace tapety
  • Dekorácie a obrazy
  • Lišty a profily

2

Tapety do každej miestnosti

Dimex sa predajom tapiet zaoberá už od roku 1997, kedy sa začala jeho spolupráca s popredným výrobcom AS CREATION. V súčasnosti má vo svojom portfóliu pestrú ponuku vliesových, vinylových či textilných tapiet a bordúr. Môžete si ich vybrať jednak podľa materiálu, ale aj podľa jednotlivých miestností či vami vyhradeného štýlu. Cez zľavový kupón na tapety a fototapety si zútulnite svoje bývanie prírodným, klasickým, romantickým, moderným alebo luxusným štýlom Haute Couture či Versace Wallpaper. Alebo si zadovážte tapety v podobe imitácie obkladov, teraz vďaka aktuálnym zľavám extra výhodne! 

Zľavové kupóny použite aj pri nákupe fototapiet. Vliesových, samolepiacich a papierových, jedinečných pre vašu kuchyňu, obývačku či detskú izbu. Doprajete tak svojmu domovu kúsok z Álp, sladkosť malín, originalitu Eiffelovej veže alebo krásu koralového útesu a dodáte mu skutočnú jedinečnosť. Alebo zmeňte vzhľad svojich dverí vďaka samolepiacim fóliám s imitáciou dreva, vyberte si z ponuky jednofarebných, dekoratívnych, štruktúrovaných fólií, siahnite po bohatom výbere transparentných fólií na sklo! Nepremeškajte aktuálne zľavy na samolepiace tapety a spravte svoj domov originálnym naozaj za bezkonkurenčné ceny.

zrkadlo s drobnými dekoráciami Dimex
3

Tapety a nálepky rôznych motívov

Dimex, to sú aj štýlové dekoračné nálepky na obkladačky, stenu, sklo a  naozaj veľké množstvo motívov od detských, zvieracích, ornamentálnych, cez prírodné, retro a tínedžerské až po geometrické vzory. A ďalej maľované obrazy, obrazy na plátne, na skle. Zľavy a zľavové kupóny rozhodne využite aj na tieto štýlové dekoračné prvky.

obrazy Dimex

Dimex nezabúda ani na doplnkový sortiment v podobe závesov a garníž,  koľajnicových systémov, záclon, plastových, prechodových či soklových líšt, stropných podhľadov a prahov. A pre kutilov ponúka spojovací materiál, materiál na podlahy, renováciu, stropy, náradie či  police. Samozrejme, aj na tento tovar sa vzťahujú zaujímavé zľavy s možnosťou použitia  výhodných zľavových kódov.

4

Zľavy v eshope Dimex.sk

Pestrá paleta kolekcií, špičková kvalita, individuálny prístup, to sú atribúty, vďaka ktorým je Dimex pre vás jednoznačne tou najlepšou voľbou pri kúpe originálnych tapiet a dekorácií.

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
5

Hodnotenie Dimex

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 20 zákazníkov
20 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 15x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x