Gams zľavové kódy a Black Friday

2 overené zľavové kódy a kupóny Gams - Jún 2024

__photo
Zľava
Zľava
Gams

Zľava na potraviny na Gams-shop.com

V eshope Gams-shop.com nájdete zľavy na vybrané potraviny v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Gams

Doprava zadarmo pri nákupe na Gams-shop.com

V eshope Gams-shop.com získate pri nákupe nad 50 € dopravu zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


Gams_proteinova tycinka
1

Proteínové produkty vhodné aj pre vegánov

Internetový obchod Gams-shop.sk je zameraný na predaj zdravých produktov pre všetkých, ktorí chcú vyzerať a cítiť sa lepšie a krajšie. Vznik eshopu Gams-shop.sk je inšpirovaný dopytom po jedálničku na mieru s obsahom proteínov. Obchod ponúka bielkovinové a raw vegánske potraviny, sušené mäso i zdravé maškrty. Nájdete tu aj raňajkové kaše, čokolády a bonboniéry s nízkym obsahom cukru, ale i výživové doplnky ako kolagén a spaľovače tukov.

2

Zdravé maškrtenie bez výčitiek

V eshope Gams-shop nakúpite proteínové tyčinky orieškové, čokoládové, višňovo-makové či karamelové, s prídavkom kolagénu, ktoré sú vhodné pri low carb stravovaní. Ďalej aj raw-vegan tyčinky superfood obohatené o morskú riasu spirulinu, konope alebo sladkovodnú riasu chlorellu s rôznymi príchuťami. Tyčinky sú určené pre vegánov, ale zároveň sú aj bezlepkové a bezlaktózové, bez pridaného cukru. V obchode nájdete aj čokolády a bonboniéry so zníženým obsahom kalórií, zdravé vegánske pochúťky, slané a sladké sušienky, ktoré sú vhodné aj pre deti, 100% prírodné, bez konzervantov, obohatené o vitamíny. Využite Gams zľavový kód a kúpte aj proteínové orieškové krémy alebo proteínové nátierky v rôznych príchutiach. Oslaďte si život bez toho, aby ste pokazili svoju diétu a nakúpte topingy alebo džem bez pridaného cukru. Ešte pritom aj ušetrite, napríklad v akcii Black Friday Gams. V eshope dostanete aj zdravé raňajky v podobe bezlepkových ovsených kaší Viblance. Ďalší skvelý produkt pre vaše proteínové stravovanie, ako sušené mäso Jerky, je takisto v ponuke. Vybrať si môžete z rôznych druhov. Hovädzie, bravčové, divina, morčacie a kačacie sušené mäso. V obchode kúpite aj energetický nápoj zložený výhradne z prírodných surovín a výživové doplnky ako kolagén a spaľovače tukov. Ale napríklad aj ponožky vhodné na rôzne druhy cvičenia, prstové s protišmykovou úpravou, alebo aj populárne Skinners takzvané „ponožko-topánky“ určené na beh, chôdzu, fitnes, vodné športy aj všetky outdoorové aktivity. Všetky produkty značiek Gams, Red, Lifelike, Isler, Linzer, Bodylab, Viblance, Jerky, Ladylab, ToeSox a Skinners sú rozdelené do kategórií podľa druhu, ale sú tu aj akciové ponuky a zvýhodnené balíčky:

 • Proteínové tyčinky
 • Akciová ponuka
 • Zvýhodnené balíčky
 • RAW - vegan tyčinky
 • Čokolády a Bonboniéry – Red
 • Keksíky
 • Orieškové krémy
 • Proteinella
 • Raňajkové kaše – vegan
 • Sušené mäso
 • Zero Topingy
 • JAM - bez pridaného cukru
 • Kolagén a spaľovače tukov
 • Ponožky
 • Energetický nápoj

Gams_balik cokolad
3

Gams family

Internetový obchod ponúka zdravé maškrtenie za rozumné ceny. Ak chcete nakúpiť ešte výhodnejšie, stačí nahliadnuť do časti Gams akcia, kde nájdete vybrané produkty so zľavou. Oplatí sa využiť aj Gams zvýhodnený balíček. Kúpite viac produktov za lepšiu cenu a k výhodnému nákupu nad 39 € získate aj dopravu zdarma.

Gams_zena ukazujuca proteinovu tycinku
4

Zľavový kód, s ktorým ušetríte

Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma

Okrem akciových ponúk a zvýhodnených balíčkov ponúka eshop aj vernostný program pre registrovaných zákazníkov. Každým nákupom a každým eurom zbierate body, ktoré potom zameníte za zľavový kupón. Hodnota kupónu sa vám odpočíta z nákupu a môžete ho použiť aj vtedy, ak využijete v tej istej objednávke aj iný Gams zľavový kód.

5

Hodnotenie Gams

4.2

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 24 zákazníkov
23 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 16x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 3x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 0x