4Fstore zľavové kódy a výpredaje

7 overených zľavových kódov a kupónov 4Fstore - December 2023

__photo
-30%
Zľavový kód
4Fstore

Zľavový kód - 30% zľava na kolekciu 4F Junior a doplnky na 4fstore.sk

Zľava 30% platí na kolekciu 4F Junior a všetky doplnky 4F pri objednávkach nad 29 € v eshope 4fstore.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľava sa odpočíta z aktuálnych cien. Zľava sa nedá kombinovať s inými zľavami a akciami, poukážkami a dočasnými zľavovými kartami. Využijte zľavový kupón 4fstore a tašky a batohy nakúpite lacnejšie.

Viac o zľave
-50%
Zľava
4Fstore

Zľavy až - 50% na dámske oblečenie a obuv na 4fstore.sk

V eshope 4fstore.sk teraz nájdete zľavy až do - 50% na vybrané dámske oblečenie, topánky a módne doplnky v akcii.

Viac o zľave
-50%
Zľava
4Fstore

Zľavy až - 50% na pánske oblečenie a obuv na 4fstore.sk

V eshope 4fstore.sk teraz nájdete zľavy až do - 50% na vybrané pánske oblečenie, topánky a módne doplnky v akcii.

Viac o zľave
-50%
Zľava
4Fstore

Zľavy až - 50% na dievčenské oblečenie a obuv na 4fstore.sk

V eshope 4fstore.sk teraz nájdete zľavy až do - 50% na vybrané dievčenské oblečenie, topánky a módne doplnky v akcii.

Viac o zľave
-50%
Zľava
4Fstore

Zľavy až - 50% na chlapčenské oblečenie a obuv na 4fstore.sk

V eshope 4fstore.sk teraz nájdete zľavy až do - 50% na vybrané chlapčenské oblečenie, topánky a módne doplnky v akcii.

Viac o zľave
10 €
Zľava
4Fstore

Zľava - 10 € na prvý online nákup na 4fstore.sk

Zaregistrujte sa na odber Newslettra v eshope 4fstore.sk a získate od nich - 10 € zľavu na prvý online nákup. Kupón platí na nákup v minimálnej hodnote 50 €. Na váš zaregistrovaný e-mail vám 4fstore pošle zľavový kód na prvý online nákup.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
4Fstore

Doprava zadarmo pri nákupe na 4fstore.sk

V eshope 4fstore.sk teraz získate pri nákupe nad 59 € dopravu zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


4fstore eshop
1

Športová móda tvorená s vášňou k cvičeniu

E-shop ponúka športové módne oblečenie pre ženy, mužov aj deti. Inšpiruje sa svetovými športovcami a dodáva odvahu všetkým, ktorí chcú začať športovať, cvičiť a objavovať nové možnosti pohybu. Značka, ktorá je synonymom potešenia z fitness, pochádza z Poľska a vďaka spojeniu inovatívnych materiálov, trendy dizajnu a motivačnej filozofii sa stala v krátkom čase obľúbenou po celom svete. Od roku 2008 oblieka aj národné olympijské tímy, vrátane slovenského. Každým rokom rastie a rozširuje svoje pôsobenie na ďalšie trhy. 

2

Štýlové kúsky pre všetkých na každý šport

V jednotlivých kategóriách oblečenia nájdete napríklad:

 • mikiny,
 • softshellové oblečenie,
 • tričká,
 • spodnú bielizeň,
 • termobielizeň,
 • bundy a vesty,
 • fleecy,
 • nohavice a legíny,
 • šaty a sukne,
 • šortky,
 • plavky.

 

4fstore.sk eshop - dámske a pánske oblečenie

Podľa ich hesla je oblečenie pre každého bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Kvalitné športové oblečenie je spoločníkom na Vašej ceste k športu a k lepším výsledkom. Okrem bežného rozdelenia na dámsku, pánsku, dievčenskú a chlapčenskú sekciu môžete filtrovať oblečenie aj podľa športu. Iba máloktorý e-shop ponúka také triedenie kategórií, ktoré je veľmi praktické a prehľadné. V ponuke pochopiteľne nechýbajú ani doplnky, tašky alebo obuv. Samozrejmosťou je aj obľúbená kategória 4F výpredaj, kde počas celého roka nájdete športové aj turistické oblečenie za najnižšie ceny, kde môžete použiť 4F zľavový kód. Tu môžete takisto všetko veľmi jednoducho filtrovať, napríklad medzi oblečením, turistickou obuvou a príslušenstvom. Dôkazom kvality značky sú nielen tisíce recenzií spokojných zákazníkov, ale aj to, že si ju bežne vyberajú profesionálni športovci, ktorí sa stávajú aj ambasádormi a pravidelne s touto značkou spolupracujú. Niektorí dokonca navrhujú svoje limitované edície, na ktoré si viete uplatniť aj 4F kupón alebo zľavový kód 4F. 

Jednotlivé športové kúsky vhodné na domáci fitness trnéning, kondičný beh alebo jógu v skupine sú funkčné aj mimoriadne štýlové. Oblečte sa  rovnako ako mnohí úspešní športovci.

3

Špeciálne ponuky aj zaujímavé projekty

Nakupovať môžete nielen vo výpredaji, ale aj v sekcii bestsellerov alebo noviniek. Dostupné sú priebežne aj špeciálne kolekcie, napríklad prémiová rada preverená vrcholovými športovcami. Pri nákupe nad určitú čiastku je 4F kód. Doručenie je navyše veľmi rýchle, väčšinu produktov môžete mať doma už na druhý deň od objednania. Veľké výhody získavajú zákazníci, ktorí sa na stránke e-shopu zaregistrujú. Okrem permanentnej 4F kupóny môžu sledovať stav svojich objednávok a nemusia zakaždým vypĺňať objednávkový formulár. Taktiež majú najlepší prehľad o novinkách, zľavách alebo o tom, či eshop ponúka nejaký 4F outlet.

4fstore eshop - detské oblečenie
4

4F Black Friday

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma
Black friday
Akcie 1+1

Neustále môžete využiť kupón 4F na veľké zľavy oblečenia a obuvi a tiež špeciálny kód na dopravu zdarma alebo na outlet 4F. Výhodné nákupy si užijete aj vďaka Čiernemu piatku, v rámci ktorého môžete vyberať darčeky nielen pre svojich blízkych, ale aj pre seba. Ak premýšľate, čo si zaobstarať na obľúbený šport alebo na turistiku, množstvo inšpirácie na Vás čaká priamo na e-shope a na blogu značky.

5

Hodnotenie 4Fstore.sk

4.0

Veľmi dobré hodnotenie

Celkom hodnotilo 38 zákazníkov
33 __thumbsup Zákazníkov odporúča
5 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 24x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 5x
Dobré (2,1 - 3,0) 4x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 3x
Zlé (0 - 1,0) 2x