4Fstore zľavové kupóny

7 overených zľavových kódov a kupónov 4Fstore - August 2022

__photo
-30%
Zľavový kód
4Fstore

Zľavový kód - 30% zľava na oblečenie a topánky na 4fstore.sk

Zľava 30% platí na nákup v eshope 4fstore.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Zľava sa odpočíta z aktuálnych cien. Zľava sa nedá kombinovať s inými zľavami a akciami, poukážkami a dočasnými zľavovými kartami. Akcia sa nevzťahuje na niektoré produkty. Zľava nezahŕňa kolekciu AL a RL9 zo sezóny 2022 a niektoré produkty z kolekcie Junior. Využite zľavový kupón 4fstore a oblečenie alebo topánky nakúpite lacnejšie.

Viac o zľave
-50%
Výpredaj
4Fstore

Výpredaj až - 50% zľavy na oblečenie a obuv na 4fstore.sk

V eshope 4fstore.sk teraz prebieha výpredaj a nájdete tu zľavy až do 50% na vybrané oblečenie, topánky a módne doplnky v akcii.

Viac o zľave
-50%
Zľava
4Fstore

Zľavy až - 50% na dievčenské oblečenie a obuv na 4fstore.sk

V eshope 4fstore.sk teraz nájdete zľavy až do - 50% na vybrané dievčenské oblečenie, topánky a módne doplnky v akcii.

Viac o zľave
-50%
Zľava
4Fstore

Zľavy až - 50% na pánske oblečenie a obuv na 4fstore.sk

V eshope 4fstore.sk teraz nájdete zľavy až do - 50% na vybrané pánske oblečenie, topánky a módne doplnky v akcii.

Viac o zľave
-50%
Zľava
4Fstore

Zľavy až - 50% na dámske oblečenie a obuv na 4fstore.sk

V eshope 4fstore.sk teraz nájdete zľavy až do - 50% na vybrané dámske oblečenie, topánky a módne doplnky v akcii.

Viac o zľave
-50%
Zľava
4Fstore

Zľavy až - 50% na chlapčenské oblečenie a obuv na 4fstore.sk

V eshope 4fstore.sk teraz nájdete zľavy až do - 50% na vybrané chlapčenské oblečenie, topánky a módne doplnky v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
4Fstore

Doprava zadarmo pri nákupe nad 45 € na 4fstore.sk

V eshope 4fstore.sk teraz získate pri nákupe nad 45 € dopravu zadarmo.

Viac o zľave


4fstore eshop
1

Športová móda tvorená s vášňou k cvičeniu

E-shop 4Fstore ponúka športové módne oblečenie pre ženy, mužov aj deti. Inšpiruje sa svetovými športovcami a dodáva odvahu všetkým, ktorí chcú začať športovať, cvičiť a objavovať nové možnosti pohybu. Značka, ktorá je synonymom potešenia z fitness, pochádza z Poľska a vďaka spojeniu inovatívnych materiálov, trendy dizajnu a motivačnej filozofii sa stala v krátkom čase obľúbenou po celom svete. Od roku 2008 oblieka aj národné olympijské tímy, vrátane slovenského. Každým rokom rastie a rozširuje svoje pôsobenie na ďalšie trhy. Internetový obchod 4Fstore prevádzkuje úspešne v Česku aj na Slovensku.

2

Štýlové kúsky pre všetkých na každý šport

V jednotlivých kategóriách oblečenia nájdete napríklad:

 • mikiny,
 • softshellové oblečenie,
 • tričká,
 • spodnú bielizeň,
 • termobielizeň,
 • bundy a vesty,
 • fleecy,
 • nohavice a legíny,
 • šaty a sukne,
 • šortky,
 • plavky.

 

4fstore.sk eshop - dámske a pánske oblečenie

Podľa hesla 4F Your Way, je oblečenie 4F naozaj pre každého bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Kvalitné športové oblečenie je spoločníkom na Vašej ceste k športu a k lepším výsledkom. Okrem bežného rozdelenia na dámsku, pánsku, dievčenskú a chlapčenskú sekciu môžete filtrovať oblečenie aj podľa športu. Iba máloktorý e-shop ponúka také triedenie kategórií, ktoré je veľmi praktické a prehľadné. V ponuke pochopiteľne nechýbajú ani doplnky, tašky alebo obuv. Samozrejmosťou je aj obľúbená kategória 4Fstore výpredaj, kde počas celého roka nájdete športové aj turistické oblečenie za najnižšie ceny. Tu môžete takisto všetko veľmi jednoducho filtrovať, napríklad medzi oblečením, turistickou obuvou a príslušenstvom. Dôkazom kvality značky sú nielen tisíce recenzií spokojných zákazníkov, ale aj to, že si ju bežne vyberajú profesionálni športovci, ktorí sa stávajú aj ambasádormi 4F a pravidelne s touto značkou spolupracujú. Niektorí dokonca navrhujú svoje limitované edície, na ktoré si viete uplatniť aj 4Fstore kupón. 

Jednotlivé športové kúsky vhodné na domáci fitness trnéning, kondičný beh alebo jógu v skupine sú funkčné aj mimoriadne štýlové. Oblečte sa s 4F rovnako ako mnohí úspešní športovci.

3

Špeciálne ponuky aj zaujímavé projekty

Nakupovať môžete nielen vo výpredaji, ale aj v sekcii bestsellerov alebo noviniek. Dostupné sú priebežne aj špeciálne kolekcie, napríklad prémiová rada preverená vrcholovými športovcami. Pri nákupe nad určitú čiastku je 4Fstore doprava zdarma, doručenie je navyše veľmi rýchle, väčšinu produktov môžete mať doma už na druhý deň od objednania. Veľké výhody získavajú zákazníci, ktorí sa na stránke e-shopu zaregistrujú. Okrem permanentnej 4Fstore zľavy môžu sledovať stav svojich objednávok a nemusia zakaždým vypĺňať objednávkový formulár. Taktiež majú najlepší prehľad o novinkách a zľavách.

4fstore eshop - detské oblečenie
4

Zľavový kód 4Fstore a ďalšie akcie

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma
Black friday
Akcie 1+1

Neustále môžete využiť 4Fstore zľavový kupón alebo 4Fstore zľavový kód na veľké zľavy oblečenia a obuvi a tiež špeciálny kód na dopravu zdarma. Výhodné nákupy si užijete aj vďaka akcii 4Fstore Black Friday, v rámci ktorej môžete vyberať darčeky nielen pre svojich blízkych, ale aj pre seba. Ak premýšľate, čo si zaobstarať na obľúbený šport alebo na turistiku, množstvo inšpirácie na Vás čaká priamo na e-shope a na blogu značky.

5

Hodnotenie 4Fstore.sk

5.0

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 1 zákazníkov
1 __thumbsup Zákazníkov doporučuje
0 __thumbsdown zákazníkov nedoporučuje
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 1x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x