Domalenka zľavové kupóny

3 overené zľavové kódy a kupóny Domalenka - Júl 2024

__photo
akcia
Zľava
Domalenka

Akcia na pobyty pre seniorov na Slovensku na Domalenka.sk

V eshope Domalenka teraz nájdete vybrané pobyty pre seniorov na Slovensku v akcii za veľmi atraktívne ceny.

Viac o zľave
akcia
Zľava
Domalenka

Akcia na rodinné pobyty s deťmi na Domalenka.sk

V eshope Domalenka teraz nájdete vybrané rodinné pobyty s deťmi na Slovensku v akcii za veľmi atraktívne ceny.

Viac o zľave
akcia
Zľava
Domalenka

Akcia na romantické pobyty u na Domalenka.sk

V eshope Domalenka teraz nájdete vybrané romantické pobyty s deťmi na Slovensku v akcii za veľmi atraktívne ceny.

Viac o zľave


Sorger eshop
1

Hľadáte zľavy na pobyty (aj tie wellness)?

Hľadáte zľavy na pobyty (aj tie wellness)? Tak potom určite naštívte portál Domalenka a nebudete ľutovať. V bohatej ponuke tu na vás čaká množstvo zaujímavých ponúk na skvelé pobyty, vďaka ktorým na chvíľku vypnete a zrelaxujete. Vyberať si môžete kúpele, romantické wellness pobyty či iné víkendové pobyty vhodné pre dvoch alebo aj celú rodinu. Ak chcete ušetriť ešte viac, určite nezabudnite využiť skvelý Domalenka zľavový kupón a vaša peňaženka sa vám poďakuje. Využiť môžete aj Domalenka zľavový kód, prípadne iné zľavy, ktoré portál ponúka. Ponuka Sorger je rozdelená do nasledujúcich kategórií:

  • Pobyty
  • Zľavnené pobyty
  • Hotely
  • Kúpele

2

Akciové pobyty na Slovensku

Za oddychom vôbec nemusíte cestovať tisíce kilometrov, krásne zákutia ponúka aj naše Slovensko. Portál to vie, a preto je jeho ponuka naozaj bohatá. Vyberať si môžete sezónne pobyty ako napríklad zimné lyžiarske pobyty, jarné pobyty, valentínske pobyty či velkonočné pobyty, ale nájdete tu samozrejme aj wellness pobyty, víkendové pobyty, romantické a seniorské pobyty, relaxačné a kúpeľné pobyty, skrášľovacie pobyty pre ženy a obľúbené sú aj pobyty pre rodiny s deťmi. Záber portálu je naozaj široký, a preto si nemôže stať, že by ste si nevybrali.

pobyt Domalenka

Tatry, Dudince, Brusno, Podbánské, Bardejov, Tatranská Lomnica, Piešťany, Bešeňová, Jasná či Turčianske Teplice. Tu nájdete skrátka všetko na jednom mieste. Bonusom je aj výhodná Domalenka zľava, ktorá sa vždy oplatí. Využiť samozrejme môžete aj zľavové kódy Domalenka alebo iné akcie, vďaka ktorým tiež niečo  ušetríte. Preto neváhajte a využívajte pobyty so zľavou a neoľutujete. 

3

Wellness hotely aj hotely pre rodiny s deťmi

Pobyt si môžete vyberať aj na základe typu hotela. Medzi najvyhľadávanejšie oblasti nepochybne patria práve Vysoké a Nízke Tatry, Kysuce, Jasná, Orava, Liptov, Malá Fatra, Donovaly či Slovenský raj. V ponuke sa samozrejme nachádzajú hotely s klasickým aj termálnym bazénom, historické hotely, ale aj hotely pre rodiny s deťmi. Výber je len na vás a ceny sú viac než priaznivé. Záleží len od toho, čo od vášho pobytu očakávate, a ktorý kraj Slovenska túžite navštíviť. Pri výbere nezabúdajte použiť ani Domalenka voucher a vaša peňaženka sa vám poďakuje.

wellness Sorger
4

Kúpele za skvelé ceny

Zľavy

Slovensko sa nepochybne môže pýšiť titulom kúpeľníckej krajiny. Nachádza sa tu totiž množstvo liečivých, minerálnych a termálnych vôd, ktoré pôsobia priaznivo na naše zdravie. Známe sú namä  Bardejovské kúpele, ale obľúbené su aj kúpele Bojnice, Brusno, Červený Kláštor, Číž, Dudince, Ľubovnianske, Lúčky, Kováčová, Nimnica, Nový Smokovec, Piešťany, Rajecké Teplice, Sklené Teplice, Sliač, Smrdáky, Štós, Tatranská Kotlina, Trenčianske Teplice, Turčianske Teplice či Vyšné Ružbachy. Pri objednávke nezabudnite ani na skvelé akcie, Domalenka zľavy na pobyt či kúpele predsa vždy poteší, no nie?

5

Hodnotenie Sorger

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 20 zákazníkov
19 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 14x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 5x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 1x