AJ produkty zľavové kódy

1 overený zľavový kupón AJ produkty - Máj 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
AJ produkty

Doprava zadarmo pre nákup na Ajprodukty.sk

V eshope Ajprodukty.sk zíkate pre nákup nad 30 € dopravu zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


Ajprodukty.sk eshop
1

Široký výber nábytku a príslušenstva nielen pre podniky

Internetový obchod Ajprodukty.sk ponúka nábytok a príslušenstvo pre Vaše kancelárie, sklady, šatne, ale aj záhrady a dielne. Spoločnosť pôsobí v 19-tich krajinách a udržiava si povesť jednotky v predaji vybavenia pre priemysel a kancelárie. 

2

Kancelárske, priemyselné aj reštauračné vybavenie

Sortiment spoločnosti je prehľadne usporiadaný do viacerých kategórií, podľa finálneho umiestnenia pre: 

  • kancelárie a konferenčné sály
  • sklad a priemysel
  • šatne
  • reštaurácie a hotely

Vyberte si samostatne alebo v setoch a zostavách kompletné zariadenie do kancelárie, teda stoly a stoličky, skrinky, pohovky, stolíky a iné kusy nábytku. Od vstupnej haly, respektíve recepcie cez rokovacie sály a zasadacie miestnosti s veľkými dlhými stolmi až po kancelárie rôznych veľkostí. 

Ajprodukty.sk eshop - regál

Nielen nábytok, ale aj iné nevyhnutné súčasti pracovných priestorov, akými sú stolové a stropné svietidlá, odpadkové koše, či skartovačky, to všetko nájdete v kategórii vybavenie pre kancelárie a konferenčné sály. Nachádza sa tam aj príslušenstvo, vďaka ktorému si zorganizujete svoj pracovný priestor na stole, najmä podložky pod myš aj stoličku, úložné boxy, rôzne organizéry a držiaky na káble. Dlhé sedenie zaťažuje chrbticu, preto odporúčame vyskúšať ergonomické príslušenstvo. Napríklad nastaviteľné zdvíhacie stoly, balančné podložky, opierky nôh, držiaky na monitory a telefóny a ďalšie.

Ak hľadáte ideálne zariadenie do svojej reštaurácie či hotela, ste na správnej adrese. V ponuke sa pod kategóriou reštaurácie a hotel skrýva veľký výber barových a jedálenských stolov a stoličiek, ale aj praktické veci ako servírovací vozík, paraván, či vozíky na prepravu nábytku. Nezabúdame ani na terasu a terasové vybavenie, ktoré uvíta každý Váš návštevník počas teplejších dní.

Zariadiť takú šatňu pre svojich zamestnancov dá určite zabrať. S nami to však hravo zvládnete. Vyberiete si ideálne skrine, skriňové steny, lavičky, poličky, vešiaky a iné súčasti prakticky vyrobené pre pohodlné používanie v rôznych prostrediach. Nezabudnite si prezrieť aj doplnky, ktoré oceníte pri manipulácii s bielizňou alebo špinavým pracovným odevom, a teda koše a vrecia na špinavú bielizeň.

Myslíme aj na bezpečnosť a vybavenie Vášho skladu, kde určite nesmú chýbať bezpečnostné priemyselné zrkadlá, ochranné oplotenia, lekárničky, výstražné pásky a bezpečnostné značenia.
Základné vybavenie pre sklady sa, samozrejme, tiež nachádza v e-shope. Vyberať môžete baliace stoly, regály, boxy a police, váhy, rôzne špecializované zariadenia alebo rebríky a lešenia.
Zariadenia, ktoré sú neoceniteľným pomocníkom najmä vo veľkoskladoch či manipulácii s veľkou váhou, majú v ponuke rôzne. Od furíkov, cez nízkozdvižné paletové vozíky až po plošinové a prepravné vozíky.

3

AJ produkty zľavový kód a iné výhody pre výhodný nákup

Spoločnosť si od svojho vzniku v roku 1975 vybudovala postavenie na medzinárodnom trhu. Vďaka kombinovanej výrobe aj vo svojich výrobných podnikoch garantuje vysokú kvalitu výrobkov. Pri nákupe nad určitú sumu poteší AJ produkty doprava zadarmo. Takisto môžete rátať s trojročnou zárukou.

Ajprodukty.sk eshop - pracovna
4

Nepremeškajte akciové ponuky

Zľavové kódy
Zľavy
Zľavy

Načerpajte inšpiráciu štýlov, farieb a kombinácii priamo na Ajprodukty.sk, kde Vám radi poradia a zodpovedajú akékoľvek otázky. Nakúpte zariadenie pre svoju firmu naozaj výhodne, pre získanie zľavy si uplatnite aktuálny AJ produkty zľavový kupón. Príďte si pozrieť aktuálnu ponuku aj počas výpredajov, alebo počas AJ produkty Black Friday dní a naprázdno určite neodídete.

5

Hodnotenie Ajprodukty.sk

4.3

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 24 zákazníkov
21 __thumbsup Zákazníkov odporúča
3 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 16x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 3x
Zlé (0 - 1,0) 0x