Lieky24 zľavové kupóny a kódy

2 overené zľavové kódy a kupóny Lieky24 - Máj 2024

__photo
Zľava
Zľava
Lieky24

Zľavy na voľnopredajné lieky na Lieky24.sk

V online lekárni Lieky24 nájdete zľavy na vybrané voľnopredajné lieky a prípravky.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Lieky24

Doprava zdarma pri nákupe na Lieky24.sk

V online lekárni Lieky24 získate pri nákupe nad 40 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Lieky24
1

Lieky24.sk – najlepšia internetová lekáreň

Lieky24.sk – to je internetová lekáreň certifikovaná štátnym ústavom pre kontrolu liečiv, ktorá zákazníkom umožňuje rýchlo a výhodne nakupovať lieky, homeopatiká, hygienické a zdravotnícke potreby či kozmetiku z pohodlia domova. Teraz si pre vás tento e-shop pripravil zaujímavé zľavové kupóny na lieky a tiež výhodný zľavový kód do internetovej lekárne, ktoré by ste rozhodne mali využiť ešte dnes. V obchode Lieky24.sk sa orientujete v týchto sekciách v závisloti od vami hľadaného produktu:

 • Lieky a homeopatiká
 • Výživa a šport
 • Potraviny a nápoje
 • Kozmetika a hygiena
 • Matka a dieťa
 • Zdravotnícke potreby
 • Pre zvieratá

Alebo v kategóriách rozdelených podľa vášho zdravotného problému:

 • Bolesť
 • Starostlivosť
 • Výživové doplnky
 • Chrípka a kašeľ
 • Vitamíny
 • Mamičky a deti
 • Zdravotnícke potreby

2

Zľavy na voľnopredajné lieky

Potrebujete súrne lieky proti bolesti, na stlmenie horúčky, odstránenie kŕčov svalov? Chýba vám v domácej lekárničke Mig 400, Nalgesin na bolesť hlavy, zubov, chrbta, Espumisan na žalúdočné ťažkosti, Pharmarton Geriavit na prekonanie vyčerpanosti, nosný sprej Muconasal Plus? Využite Lieky24 zľavový kupón a zadovážte si ich rýchlo a tak výhodne ako sa dá. 

sprej do nosa Lieky24

Zľavy na voľnopredajné lieky využite napríklad aj na nákup Endiexu, ktorý vyrieši črevné problémy, na očné a ušné maste, horúce nápoje Paralen, Coldrex, kalciové sirupy, voľnopredajné antibiotikum Bioparox na lokálnu liečbu sliznice hltana a dýchacích ciest. Vďaka Lieky24 zľavový kód, jednoducho a výhodne nájdete liečivá pre vašu hlavu, krk, svaly, kosti, na trávenie, proti kašľu, nachladnutiu, horúčke. Lieky24 zľavový kód rozhodne použite aj na homeopatiká, minerály a enzýmy: Magne B6 pri poruchách spánku, Coryzaliu na ochorenie nosohltana, sirup Stodal, Paragrippe proti chrípke.

doplnky výživy Lieky24
3

Lekárenský sortiment pre všetkých

Zľavový kupón Lieky24, to sú tiež skvelé akcie na výživové doplnky a vitamíny. Vďaka nim si teraz môžete výživové doplnky Zenixx Balance, Barnys Kolostrum, Jačmeň Green power, magnéziové, kalciové produkty na kosti či Kyselinu listovú Bio-Folic a vitamíny z Hlivy ustricovej, Celaskon, Jamieson vápnik, Centrum s multiefektom, CEM-M alebo echinaceové Spectrum zakúpiť v bezkonkurenčných cenách. Zľavy kombinujte i na nákup nutridrinkov, špeciálnych dietetických výrobkov, čajov a instantných nápojov, pochutín a bezlepkových produktov pre celiatikov. 

Lieky24.sk kupón, samozrejme platí aj na bohatú ponuku prípravkov na opaľovanie, starostlivosti o pokožku, vlasy, intímnu, ústnu hygienu a tiež prírodné masti a oleje. Lieky24.sk kupón, môžete použiť na zadováženie si Florsalmin kvapiek, šampónu Eucerin, krémov Bioderma… A na produkty zo sekcie Matka a dieťa: detské čaje, sirupy a kvapky proti kašľu, multivitamínové želatínky, nosové spreje, počiatočné mliečne výživy Humana, Nutrilon. Na glukomery, tlakomery, gázové obväzy, inkontinenčné vložky…

4

Výhody nakupovania

Čaká vás tu rýchla pomoc pri bolesti a nachladnutí, rýchle dodanie, rýchle vybavenie vášho zdravotného problému!

Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma
5

Hodnotenie Lieky24

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
22 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 19x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 3x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 0x