Terezia zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Terezia - Máj 2024

__photo
Akcia
Zľava
Terezia

Akcia na vybrané výživové doplnky na Terezia.sk

V eshope Terezia.sk nájdete akcie na vybrané výživové doplnky.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Terezia

Doprava zadarmo pre nákup nad 50 € na Terezia.sk

V eshope Terezia.sk získate pre nákup nad 50 € dopravu zdarma.

Viac o zľave


eshop Terezia
1

Najkvalitnejšie prírodné výživové doplnky a kozmetika

Terezia company je rodinnou spoločnosťou, ktorá sa už viac ako dve desiatky rokov zaoberá výrobou, vývojom a predajom zdravých produktov z húb ako sú: Hliva ustricovitá, Korálovec ježatý, Hnojník obyčajný, Lesklokôrovka obyčajná a Húževnatec jedlý a tiež z rastlín od rakytníka cez šípky a bazu čiernu až po marhule. Jedná sa o výživové doplnky a kozmetiku bez konzervačných látok či chemických farbív, teda o 100% zdravé a čisté produkty z prírodných zdrojov. V eshope si ich teraz cez výhodný zľavový kupón na Terezia.sk môžete zabezpečiť za vynikajúce ceny. Pozrite si preto aktuálnu ponuku sortimentu Terezia.sk v týchto kategóriách:

  • výživové doplnky
  • kozmetika
  • pre deti
  • korenie
  • bio korenie
  • knihy
  • zdravá výživa

2

Produkty pre vaše zdravie

Terezia.sk prihliada na to, aby sa k vám, zákazníkom, dostali výrobky v čo najprirodzenejšej podobe, ktoré upevnia ich zdravie a psychickú pohodu. Pripravil si pre vás zľavy na výživové doplnky, aby ste si mohli produkty z tých najkvalitnejších surovín teraz zakúpiť v bezkonkurenčných cenách. Známe želatínkové multivitamíny Rakytníček, Zázvorky na nevoľnosť, Hemo Plus prospievajúci tvorbe červených krviniek a mnohé iné. Cez zľavový kupón  na výživové doplnky z húb si tiež zadovážte Hlivu ustricovú v kombinácii s lactobacilmi a šípkami na podporu imunity a trávenie, Reishi na krvný obeh a cievy, Pestrec Martiánsky na pečeň či Korálovec ježatý s vysokým obsahom vlákniny.

vitamíny Terezia
kozmetika Terezia
3

S Terezia.sk si zaobstaráte aj kozmetiku a naštartujete deťom imunitu

Terezia.sk, to sú aj zľavy na prírodnú kozmetiku. Rozhodne ich nepremeškajte a použite aktuálne zľavové kódy napríklad na exkluzívnu sadu krémov s rakytníkovým olejom, kalciovú masť na upokojenie podráždenej kože, Devilan zásyp proti plesniam nôh, konopný krém na ruky, konopný chladivý či hrejivý balzam vhodný na masáž unavených svalov, rakytníkové denné a nočné krémy Lari pre elastickosť a pružnosť pokožky.

Pre najmenších sú v eshope pripravené zľavy na ovocné sirupy a pastilky Hliviačik pre podporu imunity, sirup Bitulísek s pomarančovou príchuťou a obsahom skorocelu proti prechladnutiu, višňové či maracujové vitamíny Rakytníček, ktoré deti jednoducho milujú. Terezia.sk odporúča i zľavové kupóny na prírodné zeleninové korenie Vegi Vegi bez glutamánu, Huby Vegi  s Hlivou ustricovou či Bio koreniace zmesi s cesnakom alebo chilli. A dokonca tento internetový obchod rozšíril svoju ponuku zdravej výživy aj o také vychytávky ako je zázvor, rakytník či višňa v mede.

4

Výhody pre zákazníkov

Zľavové kódy
Zľavy

Výrobky Terezia.sk sú špecifické čistotou svojho spracovania, nespornou kvalitou z prírody a tiež certifikovanou výrobou. Preto si ich zadovážte ešte dnes!

5

Hodnotenie Terezia

4.2

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 22 zákazníkov
22 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 12x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 9x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x