Onlineposter zľavové kupóny

0 overených zľavových kódov a kupónov Onlineposter - Júl 2024

__photo
__Sad

Obchod nemá teraz v ponuke žiadne zľavové kupóny. Pozrite si ponuku iných podobných e-shopov.eshop Onlineposter
1

OnlinePoster.sk – originálne foto obrazy z vašich fotiek

OnlinePoster.sk, to sú jedinečné obrazy zhotovené z fotografií zachytávajúcich vaše najkrajšie životné okamihy cez objektív fotoaparátu. Vďaka nemu nebolo vyhotovenie foto obrazu či plagátu nikdy také jednoduché, nakoľko vám to e-shop Onlineposter.sk umožňuje online a bez registrácie. Svoje fotografie si môžete spracovať priamo v jeho editore a spolupodieľať sa tak na vzniku výsledného efektu, či si ho dokonca vyhotoviť naozaj podľa svojich predstáv! OnlinePoster.sk, to je tiež XXL tlač vo vysokom rozlíšení na plátne aj na veľkorozmernom špičkovom fotopapieri, s ktorým získate unikátny foto plagát. Cez zľavy a zľavové kupóny na OnlinePoster.sk si teraz môžete tieto originálne foto produkty zabezpečiť za bezkonkurenčné ceny! Konkrétne si vyberte z týchto možností:

  • Fotka na plátne
  • Fotka na odľahčenej doske
  • Foto plagát
  • Foto nálepka
  • Fotka na magnetickej fólii

2

Fotky na plátne a fotoplagáty

Jednoznačne nepremeškajte výhodné zľavy na fotky na plátne vyhotovené s dokonalou vernosťou farieb. Jedná sa o tlač fotky na bavlnené plátno napínané na rám z borovicového dreva so závesným systémom, ktorá bude skvelým interiérovým doplnkom alebo ideálnym tipom na darček. OnlinePoster.sk vyhotoví takýto foto obraz expresne rýchlo a aj na mieru v atypických a špeciálnych formátoch.

foto na plátno Onlineposter

Zadajte zľavový kód a zmeňte svoje foto na brilantný  obraz ešte dnes! OnlinePoster.sk si pripravil tiež zaujímavé zľavy na foto plagát a foto nálepky. Foto plagát sa vyhotovuje na kvalitnom fotopapieri  s dokonalým kontrastom vo formátoch od 30x21 cm až do150x100 cm, pričom vysoké rozlíšenie tlače a široký gamut zabezpečia naozaj výnimočnú vernosť zachyteného  obrazu.

3

Prekvapte vašich blízkych a pripravte im prekvapenie z fotiek

Prípadne si chcete dať svoje fotografie vytlačiť ako foto nálepku? Zľavové kupóny, samozrejme, využijete aj na túto službu. OnlinePoster.sk spracuje foto na kvalitný lesklý alebo matný vinyl, čím bude nálepka mimoriadne odolná, dosahujúca v exteriéri až 5 ročnú životnosť. Použiť ju môžete na notebooky, steny, chladničky, autá, takáto  nálepka tiež jednoznačne oživí každú domácnosť,  obzvlášť detskú izbu.

magnetka s fotkou Onlineposter

OnlinePoster.sk sa špecializuje aj na tlač fotiek na odľahčenú bielu dosku z PVC s hrúbkou 5 mm s neobmedzenou životnosťou, čím vďaka zaujímavej zľave na túto službu získate dokonalú alternatívu klasických obrazov, ktoré majú skvelé využitie aj v luxusných priestoroch. Napríklad si nimi skrášlite kanceláriu, hotel či iný obchodný priestor. Alebo použite pripravené zľavové kupóny na foto na  magnetickej fólii určenej pre kovové predmety, ktoré môžete kedykoľvek ľahko premiestniť bez poškodenia povrchu.

4

Výhody pre zákazníkov

Prostredníctvom kvalitnej digitálnej tlače, dokonale spracuje vaše nezabudnuteľné momenty do originálnej foto podoby, ktorej isto neodoláte!

Zľavové kódy
Zľavy
5

Hodnotenie Onlineposter

4.1

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 22 zákazníkov
21 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 15x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 5x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 0x