4studio zľavové kódy a kupóny

1 overený zľavový kupón 4studio - Júl 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
4studio

Doprava zadarmo na nákup na 4studio.sk

V eshope 4studio.sk získate pri nákupe nad 50 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


4studio-studiova zostava 2xblesk a prislusenstvo
1

4studio eshop

4studio je obchodná značka internetového obchodu s profesionálnym vybavením pre fotografov a fotografické štúdia. Ponúkajú špičkové produkty pre fotografov za priaznivú cenu v špičkovej kvalite. V  ponuke nájdete papierové pozadia, objektívy a rôzne príslušenstvo do ateliéru, na ktoré viete použiť aj 4studio zľavový kód alebo 4studio zľavový kupón. Nech je vaša výbava ateliéru o niečo výhodnejšia.  

2

Profesionálne vybavenie

Eshop 4studio má svoju ponuku priehľadné rozdelenú do menších podkategórií, a to: 

  • DJI Drony a stabilizátory, 

  • objektívy, 

  • zábleskové svetlá, 

  • batériové svetlá a generátory, 

  • trvalé svetlá, 

  • externé-systémové blesky, 

  • štúdiové vybavenie, 

  • produktová fotografia, 

  • príslušenstvo pre foto a video, 

  • akčný tovar. 

4studio-objektiv

Objektívy sú neoddeliteľnou súčasťou digitálnych zrkadloviek a bezzrkadloviek (kompaktov s výmenným objektívom). Každý objektív je vhodný na iné účely. Delíme ich buď na tie s pevným, či premenným ohniskom, alebo podľa určenia na krajinárske, makroobjektívy, teleobjektívy alebo napríklad portrétne objektívy. Eshop ponúka objektívy značiek Sigma, Samyang, Sirui, Laowa, LensBaby. 

Svetlo je veľmi dôležitý prvok vo fotografii, či už pre tú v exteriéri, tak v ateliéri. Dostatok kvalitného svetla vám ponúknu štúdiové záblesky značiek Godox a 4studio. V ponuke nájdete blesky od základných výkonov (100 až 150Ws) až po veľmi výkonné záblesky s výkonmi 1000Ws. V kategóriách nájdete aj zvýhodnené zostavy štúdiových bleskov. 

Trvalé svetlá nie sú určené len pre produktovú fotografiu a natáčanie videa, ale možno ich kreatívne využiť aj pri fotografovaní. V ponuke nájdete trvalá svetla slabších výkonov vhodné prevažne pre nasvietenie scén produktových fotografií, ale aj výkonné svetla vhodné pre nasvietenie veľkých celkov pri natáčaní videa. Trvalé svetlá Godox, Nanlite, Aputure a 4studio sa vyznačujú farebnou stálosťou svetla. 

3

Cenovo dostupné

Fotografmi overené a cenovo dostupné vybavenie pre každého fotografa aj začínajúceho nadšenca. Obchod 4studio sa vyznačuje rýchlym dodaním, už nemusíte čakať na nové príslušenstvo niekoľko týždňov. Ak si nie ste pri nákupe s niečím istý, obráťte sa na eshop, kde vám radi pomôžu.  

4studio-svetla
4

4studio zľava

Exkluzívne kódy
Zľavové kódy
Zľavy
Doprava zdarma

Využite na nákup aj rôzne zľavy, ktoré eshop ponúka a nakupujte nové príslušenstvo ešte lacnejšie. Využite aj obdobie najvyšších zliav 4studio Black Friday štúdiové vybavenie, zábleskové svetlá či objektívy ešte výhodnejšie.  

5

Hodnotenie 4studio

4.2

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 39 zákazníkov
37 __thumbsup Zákazníkov odporúča
2 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 23x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 12x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 2x
Zlé (0 - 1,0) 0x