novýnábytok zľavové kupóny

11 overených zľavových kódov a kupónov novýnábytok - Jún 2024

__photo
-53%
Zľava
novýnábytok

Zľavy až - 53% na nábytok a bytové doplnky na Novynabytok.sk

V eshope Novynabytok.sk nájdete zľavy až do -53% na vybraný nábytok a bytové doplnky.

Viac o zľave
-48%
Zľava
novýnábytok

Zľavy až - 48% na skrine a nábytok na Novynabytok.sk

V eshope Novynabytok.sk nájdete zľavy až do - 48% na vybrané skrine a nábytok. Vyberte si šatníkové alebo policové skrine všetkých farieb, tvarov, rozmerov so zľavou.

Viac o zľave
-40%
Zľava
novýnábytok

Zľavy až - 40% na postele na Novynabytok.sk

V eshope Novynabytok.sk nájdete zľavy až do - 40% na vybrané postele. Vyberte si zo širokej ponuky jednolôžkových, dvojlôžkových alebo poschodových a nakúpte so zľavou.

Viac o zľave
-40%
Zľava
novýnábytok

Zľavy až - 40% na sedačky na Novynabytok.sk

V eshope Novynabytok.sk nájdete zľavy až do - 40% na vybrané sedačky.

Viac o zľave
-35%
Zľava
novýnábytok

Zľavy až - 35% na obývacie steny na Novynabytok.sk

V eshope Novynabytok.sk nájdete zľavy až do - 35% na vybrané obývacie steny.

Viac o zľave
-30%
Zľava
novýnábytok

Zľavy až - 30% na matrace na Novynabytok.sk

V eshope Novynabytok.sk nájdete zľavy až do - 30% na vybrané matrace. Vyberte si pružinové, penové, latexové alebo taštičkové všetkých rozmerov a nakúpte so zľavou.

Viac o zľave
-30%
Zľava
novýnábytok

Zľavy až - 30% na komody na Novynabytok.sk

V eshope Novynabytok.sk nájdete zľavy až do - 30% na vybrané komody. Vyberte si zásuvkové alebo policové komody všetkých farieb, tvarov, rozmerov so zľavou.

Viac o zľave
-25%
Zľava
novýnábytok

Zľavy až - 25% na PC stoly a písacie stoly na Novynabytok.sk

V eshope Novynabytok.sk nájdete zľavy až do - 25% na vybrané PC stoly a písacie stoly. Vyberte si moderné alebo univerzálne stoly rôznych materiálov ,farieb, tvarov so zľavou.

Viac o zľave
-20%
Zľava
novýnábytok

Zľavy až - 20% na kuchynské linky na Novynabytok.sk

V eshope Novynabytok.sk nájdete zľavy až do - 20% na vybrané kuchynské linky. Vyberte si moderné alebo klasické kuchynské linky rôznych materiálov ,farieb, tvarov so zľavou.

Viac o zľave
-20%
Zľava
novýnábytok

Zľavy až - 20% na jedálenské a kuchynské stoličky na Novynabytok.sk

V eshope Novynabytok.sk nájdete zľavy až do - 20% na vybrané jedálenské a kuchynské stoličky. Vyberte si kovové, masívne alebo drevotrieskové stoličky všetkých rozmerov ,farieb, tvarov so zľavou.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
novýnábytok

Doprava zdarma pri nákupe nad 500 €

V eshope Novynabytok.sk získate pre nákup nad 500 € dopravu zadarmo.

Viac o zľave


eshop Novynabytok
1

Najväčší online obchod s nábytkom na Slovensku

Novynabytok.sk je najväčší slovenský e-shop zameraným na nábytok a bytové vybavenie, fungujúci na našom trhu už od roku 2007, ktorý o dva roky neskôr rozšíril svoje pôsobenie aj do Čiech a dnes disponuje vlastným skladom a prepravou tovaru. Jeho sortiment tvorí zariadenie do obývačky, kuchyne, predsiene, detskej izby či spálne, ktorý si teraz na jeho stránke Novynabytok.sk môžete cez výhodné zľavy a zľavové kupóny na nábytok zadovážiť za tie najlepšie ceny! Konkrétne nakupujte z týchto hlavných kategórií:

  • Postele
  • Sedačky
  • Obývačka
  • Spálňa
  • Detská izba
  • Kuchyňa, jedáleň
  • Pracovňa
  • Predsieň
  • Kúpeľne

2

Postele v každom štýle

Cez zľavy na postele si teraz výhodne zadovážte napríklad manželské, jednolôžkové, rozkladacie, úložné kúsky z dreva, kovu alebo masívu. Na Novynabytok.sk nájdete kolekcie pre romantikov, aj luxusné kúsky s ornamentmi na kovovej konštrukcii. Postele s čiernym čalúnením textilnej kože, jednoduché designy, i výrazné vzory a modely s polohovaním pod hlavou a nohami. 

spálňaNovynabytok

Vybrať si môžete z kolekcií značiek Casarredo, Tango, Benab, Tempo Kondela, Purtex v odtieňoch ako je dub, čerešňa, jabloň, gaštan... Rozhodne si nenechajte ujsť ani zľavy na detské postele. Drevené z lamina či masívu, jednolôžkové aj poschodové so zásuvkami a otvorenými poličkami. Nájdete tu postele výrobcov Black Red White, Big Fran, Drewmax, Halmar... Novynabytok.sk, to sú výhodné zľavy i na ďalší nábytok do vašej spálne... Nočné a toaletné stolíky, šatníkové skrine, rošty, penové, pružinové, latexové matrace...

3

Užívajte si zľavy na Novynabytok.sk

Cez zľavové kódy na nábytok si zľavnite aj sortiment do obývačky. Obývacie steny  s osvetlením s jednoduchými líniami v bielom lesku, dizajnovovo atraktívnu Sambu, štýlovú Lyru, ďalej komody, TV stolíky, vitríny, hojdacie, relaxačné kreslá či koberce. A, samozrejme, zľavy a zľavové kupóny na nábytok si uplatnite aj na  dvoj alebo trojsedové, rohové sedacie súpravy z látky, ekokože či kože značiek Benab, Decodom, Mitru, Famm.

obývačka Novynabytok

V neposlednom rade si cez zľavy na jedálenské stoly doprajte tiež nový jedálenský kúsok z kovu či masívu, so sklom alebo bez neho, rozkladacie stoly v modernom a klasickom vzhľade od výrobcov ASM, ML Nábytok, Signal, Drewmax... Novynabytok,.sk však myslí aj na vybavenie do detských izieb.

4

Výhody pre zákazníkov Novynabytok

Zľavy
Doprava zdarma

Zľavové kódy použite na nákup sedacích vakov, detských stoličiek, PC stolíkov, policových skríň,  s ktorými izbu svojich detí krásne zútulníte. Neobíďte ani svoju kuchyňu, predsieň či kúpeľňu. Novynabytok,.sk totiž ponúka tiež štýlové kuchynské linky, botníky, šatníkové skrine, kúpeľňové skrinky na stenu či pod umývadlo... Novynabytok.sk, to je naozaj pestrá ponuka nábytku všetkého druhu za skvelé ceny!

5

Hodnotenie Novynabytok

4.3

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 25 zákazníkov
24 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 20x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 0x