Learn2code zľavové kupóny

www.learn2code.sk

Na internetovej stránke Learn2code.sk nájdete kurzy online a prezenčné kurzy, ktoré vás naučia dizajnovať a programovať webstránky a aplikácie. Ak sa chcete vzdelávať v oblasti tvorby a dizajnu webu, určite si nenechajte ujsť príležitosť. Využite zľavy na kurzy a vyberte si, či sa chcete zdokonaliť v programoch Word, Excel, PowerPoint, WordPress, Swift, Visual Design a mnohých ďalších. Doprajte si kvalitné vzdelanie, ktoré vám môže zmeniť váš život. Skryť text

Prejsť do obchodu
Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

O obchode Learn2code

Internetová stránka Learn2code.sk ponúka svojim klientom a zákazníkom jedinečné kurzy, na ktorých sa naučia dizajnovať a programovať webové stránky a programovať mobilné aplikácie. Keďže doba ide dopredu míľovými krokmi a technológie s ňou, je veľmi dôležité, aby sme im stačili. Teraz máte skvelú možnosť absolvovať výnimočné vzdelanie pre deti i dospelých a získať zručnosti, ktoré vám pomôžu zmeniť svoj život k lepšiemu. Kvalitné programátorské vedomosti vám otvárajú možnosti uspieť a získať tie najvychytenejšie pracovné pozície. Využite zľavy na kurzy dizajnu a programovania a získajte toto vzdelanie za skvelé ceny, či už prostredníctvom prezenčných alebo online kurzov, ktoré sú vám na Learn2code.sk k dispozícii. Celá ponuka je pre lepší prehľad rozdelená do nasledovných kategórií:

  • online kurzy
  • prezenčné kurzy
  • kurzy pre deti

 

Online kurzy pre dospelých

Využite zľavy na Learn2code a absolvujte online kurzy, kde na vás v ponuke čakajú Webrebel 1 na dizajnovanie webových stránok, Webrebel 2 na vytváranie vlastných eshopov a sociálnych sietí, Webrebel 3 na objektové programovanie, WordPress pre programátora 1 na vytváranie vlastných tém, WordPress pre programátora 2 na programovanie vlastných pluginov, Swiftológ 1 a Swiftológ 2 na programovanie iOS aplikácií, Visual Design Digital na dizajnovanie vlastných webstránok a úpravu fotiek vo Photoshope, Microsoft Excel- používanie programu na tvorbu tabuliek, Microsoft Word- používanie programu na tvorbu dokumentov, Microsoft PowerPoint-používanie programu na tvorbu prezentácií, Microsoft Outlook- používanie emailového programu a Microsoft Office- používanie kancelárskeho balíka. Stačí si len vybrať, ktorý kurz chcete absolvovať online a hneď sa začať vzdelávať.

 

Vybrať si môžete i prezenčné kurzy

Uplatnite si zľavové kupóny Learn2code a získajte možnosť výhodne navštevovať prezenčné kurzy, kde si môžete vybrať UI/UX na dizajn mobilných aplikácií, Web Developer na tvorbu eshopov a CMS systémov, iOS Developer na tvorbu iPhone a iPad aplikácií, Web Designer na tvorbu moderných responzívnych webstránok či Visual Design na dizajnovanie log, plagátov a  webov. Ak uprednostňujete osobné prezentácie pred online kurzami, vyberte si z množstva kurzov, ktoré môžete navštevovať v Bratislave, Trnave, Žiline, Banskej Bystrici či Košiciach pod vedením profesionálnych odborníkov.

 

V ponuke nájdete i kurzy pre deti

Ak sa vaše deti zaujímajú o nové technológie, nebráňte im v ich ďalšom vzdelávaní v tejto oblasti. Uplatnite si zľavové kódy a získajte výhodne kurzy pre deti, kde v ponuke nájdete Scratch1  na programovanie hier pre začiatočníkov, App Inventor Ruler na programovanie mobilných aplikácií, JavaScript Games- programátorský krúžok na programovanie hier a Ozobot Starter na programovanie malých robotov. Vyberte zaujímavé kurzy pre vaše deti, ktoré ich určite obohatia a naučia veľa užitočných informácií. Ponuka kurzov je určená pre široké spektrum vzdelávajúcich sa, ktorí majú chuť naučiť sa dizajnovať a programovať webové stránky a aplikácie a osvojiť si ďalšie množstvo iných vedomostí a zručností súvisiacich s počítačovými či mobilnými technológiami. Vyberte si to, o čo máte najväčší záujem, využite zľavy na jednotlivé kurzy a začnite sa vzdelávať hneď.

Expirované kupóny

30. 9. 2017

S predplatným neobmedzený prístup do všetkých online kurzov na Learn2code

S predplatným na kurzy v… Viac o zľave

S predplatným na kurzy v learn2code získate neobmedzený prístup na 12 mesiacov do všetkých online kurzov. Viac informácii o výhodách získate po prekliku. Skryť text