Learn2code zľavové kupóny

1 overený zľavový kupón Learn2code - Jún 2024

__photo
akcia
Zľava
Learn2code

Akcia na predplatné na on-line kurzy na Learn2code.sk

V eshope Learn2code teraz nájdete vybrané on-line kurzy v akcii s predplatným za veľmi atraktívne ceny.

Viac o zľave


Learn2code.sk kurzy
1

Learn2code.sk - jedinečné kurzy

Internetová stránka Learn2code.sk ponúka svojim klientom a zákazníkom jedinečné kurzy, na ktorých sa naučia dizajnovať a programovať webové stránky a programovať mobilné aplikácie. Keďže doba ide dopredu míľovými krokmi a technológie s ňou, je veľmi dôležité, aby sme im stačili. Teraz máte skvelú možnosť absolvovať výnimočné vzdelanie pre deti i dospelých a získať zručnosti, ktoré vám pomôžu zmeniť svoj život k lepšiemu. Kvalitné programátorské vedomosti vám otvárajú možnosti uspieť a získať tie najvychytenejšie pracovné pozície. Využite zľavy na kurzy dizajnu a programovania a získajte toto vzdelanie za skvelé ceny, či už prostredníctvom prezenčných alebo online kurzov, ktoré sú vám na Learn2code.sk k dispozícii. Celá ponuka je pre lepší prehľad rozdelená do nasledovných kategórií:

  • online kurzy
  • prezenčné kurzy
  • kurzy pre deti

2

Online kurzy pre dospelých

Využite zľavy na Learn2code a absolvujte online kurzy, kde na vás v ponuke čakajú Webrebel 1 na dizajnovanie webových stránok, Webrebel 2 na vytváranie vlastných eshopov a sociálnych sietí, Webrebel 3 na objektové programovanie, WordPress pre programátora 1 na vytváranie vlastných tém, WordPress pre programátora 2 na programovanie vlastných pluginov, Swiftológ 1 a Swiftológ 2 na programovanie iOS aplikácií, Visual Design Digital na dizajnovanie vlastných webstránok a úpravu fotiek vo Photoshope, Microsoft Excel- používanie programu na tvorbu tabuliek, Microsoft Word- používanie programu na tvorbu dokumentov, Microsoft PowerPoint-používanie programu na tvorbu prezentácií, Microsoft Outlook- používanie emailového programu a Microsoft Office- používanie kancelárskeho balíka. Stačí si len vybrať, ktorý kurz chcete absolvovať online a hneď sa začať vzdelávať.

kurz Learn2code
3

Vybrať si môžete i prezenčné kurzy

Uplatnite si zľavové kupóny Learn2code a získajte možnosť výhodne navštevovať prezenčné kurzy, kde si môžete vybrať UI/UX na dizajn mobilných aplikácií, Web Developer na tvorbu eshopov a CMS systémov, iOS Developer na tvorbu iPhone a iPad aplikácií, Web Designer na tvorbu moderných responzívnych webstránok či Visual Design na dizajnovanie log, plagátov a  webov. Ak uprednostňujete osobné prezentácie pred online kurzami, vyberte si z množstva kurzov, ktoré môžete navštevovať v Bratislave, Trnave, Žiline, Banskej Bystrici či Košiciach pod vedením profesionálnych odborníkov.

4

V ponuke nájdete i kurzy pre deti

Zľavy

Ak sa vaše deti zaujímajú o nové technológie, nebráňte im v ich ďalšom vzdelávaní v tejto oblasti. Uplatnite si zľavové kódy a získajte výhodne kurzy pre deti, kde v ponuke nájdete Scratch1  na programovanie hier pre začiatočníkov, App Inventor Ruler na programovanie mobilných aplikácií, JavaScript Games- programátorský krúžok na programovanie hier a Ozobot Starter na programovanie malých robotov. Vyberte zaujímavé kurzy pre vaše deti, ktoré ich určite obohatia a naučia veľa užitočných informácií. Ponuka kurzov je určená pre široké spektrum vzdelávajúcich sa, ktorí majú chuť naučiť sa dizajnovať a programovať webové stránky a aplikácie a osvojiť si ďalšie množstvo iných vedomostí a zručností súvisiacich s počítačovými či mobilnými technológiami. Vyberte si to, o čo máte najväčší záujem, využite zľavy na jednotlivé kurzy a začnite sa vzdelávať hneď.

5

Hodnotenie Learn2code

4.3

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 21 zákazníkov
21 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 12x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 9x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x