Herbatica zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Herbatica - Máj 2024

__photo
-12%
Zľavový kód
Herbatica

Zľavový kód - 12% zľava na nákup na Herbatica.sk

Zľava 12% platí pre nákup nad 48 € v eshope Hebatica.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavové kupóny Hebatica a prírodna kozmetika a produkty ruskej medicíny vás vyjdu lacnejšie.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Herbatica

Doprava zadarmo pre nákup na Herbatica.sk

V eshope Herbatica.sk získate pre nákup nad 49 € dopravu zadarmo cez Zásielkovňu do Zásielkovne. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


Herbatica eshop
1

Herbatica - prírodná kozmetika, prírodná medicína, výživové doplnky, vitamíny

E-shop Herbatica sk ponúka sortiment produktov akými je prírodná kozmetika, prírodná medicína, výživové doplnky, vitamíny či jedlé oleje. Ak  sa venujete zdravému životnému štýlu a je pre vás dôležité starať sa o seba, svoje zdravie a zdravie vašich najbližších, v eshope Herbatica.sk nájdete všetko, čo vám v tom pomôže. Využite zľavy na prírodnú kozmetiku, medicínu, vitamíny, doplnky výživy a ďalšie produkty a nakúpte všetko potrebné za veľmi výhodné ceny. V ponuke nájdete výrobky od značiek ako Babička Agafa, Eliksír, Evalar. Floresan, Little Siberica, Monpari, Natura Siberica, Organic Shop, Ovio Olis, Planeta Organica, Sativa, Shuster, Specialist a Twinstec. Celá ponuka eshopu je rozdelená do nasledovných kategórií, z ktorých si môžete vybrať:

  • ruská medicína
  • kozmetika a zdravie
  • produkty na špecifický problém
  • produkty podľa aktívnej látky
  • ekologické čistiace prostriedky

2

Ruská medicína

Využite zľavy na Herbatica a nakúpte výrobky z kategórie ruská medicína, kde nájdete produkty ako krémy na nohy, krémy na žily a cievy, krémy na svaly a kĺby, oleje, extrakty a sirup, liečivé krémy, prírodné tablety, prípravky na chudnutie, prírodné čaje, prírodné lieky, vitamíny a potravinové doplnky či prísady do kúpeľa. Doprajte sebe a svojej rodine čisto prírodnú medicínu a prípravky, ktoré vám pomôžu udržať svoj organizmus v pevnom zdraví. Vyberte si z produktov ruskej medicíny a urobte výhodný nákup.

ruská medicína Herbatica
zubná pasta Herbatica
3

Kozmetika, zdravie a produkty na špecifické problémy

Ak si uplatníte zľavové kódy, môžete výhode a lacno získať kozmetiku a produkty pre zdravie, kde na vás čaká detská kozmetika, telová kozmetika, dezodoranty, pánska kozmetika, telové krémy, telové mlieka, telové oleje, telové spreje, telové peelingy, vlasová kozmetika, stylingové prípravky, šampóny, balzamy, kondicionéry, masky, séra, oleje, masážne prípravky, pleťová kozmetika, pleťové krémy, pleťové oleje, pleťové masky, pleťové séra, prípravky na čistenie pleti, prípravky na starecké škvrny, prípravky na špeciálnu starostlivosť o pleť, prípravky na starostlivosť o krk a dekolt, mydlá a peny do kúpeľa, prípravky na starostlivosť o zuby, zubné pasty, ústne vody, prípravky na bielenie zubov, prípravky na nechty a bylinné čaje bylinné čaje.

V ponuke nájdete i prípravky na špecifické problémy ako sú akné, bolesť hlavy, migréna, problémy s cievami, kŕčovými žilami, pľúcami, prieduškami, na herpesy, imunitu, svaly, kĺby, poúrazové stavy, na problémy so štítnou žľazou, na tenisový lakeť či slabé a padajúce vlasy.

4

Ekologické čistiace prostriedky

Zľavové kódy
Exkluzívne kódy
Doprava zdarma

Uplatnite si Herbatica zľavový kupón a nakúpte výhodne produkty podľa aktívnej látky ako sú argánové oleje a produkty z nich, šungit, múmio, čaga, manuka med či rakytníkové oleje a produkty z nich vyrobené. Vyberte si aj ekologické čistiace prostriedky bez syntetických vôní, formaldehydov, fosfátov a ďalších umelých látok, kde v ponuke nájdete mydlá na pranie, čistiace spreje na okná, balzamy na umývanie riadu, gély na umývanie podláh, spreje na čistenie kúpeľní, gély na čistenie WC, gély na čistenie kuchynských povrchov, gély na čistenie drevených podláh so včelím voskom, avivážne prostriedky a organické gély na pranie. Vyberte si zo širokej ponuky skvelých produktov a nakúpte za super ceny. Využite zľavy na prírodnú medicínu, kozmetiku, vitamíny, výživové doplnky či ekologické prostriedky na upratovanie a urobte výhodný nákup.

5

Hodnotenie Herbatica

4.6

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 22 zákazníkov
22 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 19x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x