Futbalový sen zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Futbalový sen - Júl 2024

__photo
-25€
Zľavový kód
Futbalový sen

Zľavový kód - 25 € na prvý online nákup na Futbalovysen.sk

Zaregistrujte sa na odber newslettra v eshope Futbalovysen.sk a získate od nich 25 € zľavu na prvý online nákup. Na váš zaregistrovaný e-mail vám Futbalovysen pošle zľavový kód na prvý online nákup.

Viac o zľave
Darček
Výhoda
Futbalový sen

Štýlová darčeková krabička zdarma k nákupu nad 500 € na Futbalovysen.sk

V eshope Futbalovysen získate pri každom zakúpenom zájazde nad 500€/osoba štýlovú darčekovú krabičku zdarma.

Viac o zľave


Futbalovysen eshop
1

Futbalovysen - možnosť vidieť jedinečné futbalové zápasy

Na internetovej stránke Futbalovysen sk nájdete možnosť vidieť jedinečné futbalové zápasy a zažiť ich atmosféru na vlastnej koži. Ak ste futbalovým nadšencom alebo poznáte niekoho, komu by ste chceli spraviť radosť skvelým futbalovým zážitkom je ponuka zážitkovej cestovnej kancelárie Futbalovysen.sk určená presne pre vás. Či už chcete vycestovať na zápasy na kvalifikácii majstrovstiev sveta alebo si nechcete nechať ujsť zápas vášho obľúbeného tímu v niektorej z futbalových líg, určite zažijete neopakovateľný zážitok, na ktorý len tak ľahko nezabudnete. Využite zľavy na futbalové zápasy, ktoré teraz môžete získať za výborné ceny a urobte si radosť nezabudnuteľným zážitkom, ktorý vám môže byť ušitý priamo na mieru. Celá ponuka je kvôli lepšej prehľadnosti a jednoduchšiemu výberu rozdelená do nasledovných kategórií:

  • kvalifikácia na ms
  • zápasy

2

Kvalifikácia na Majstrovstvá sveta 2018

Každý správny futbalový fanúšik vníma futbalové majstrovstvá sveta ako veľký futbalový sviatok a podporuje svoj tím, aby sa ne vôbec dostal. Využite zľavy na Futbalovysen, získajte možnosť zažiť kvalifikačné zápasy na Majstrovstvá sveta 2018 a môžete fandiť priamo na futbalovom štadióne. Môžete si vybrať, ktoré krajiny chcete v zápase vidieť, vybrať si skupinu či fázu kvalifikácie a už sa len tešiť na krásny futbalový zážitok. Nepremeškajte jedinečnú šancu zažiť niečo, po čom túži asi každý správny futbalový nadšenec.

futbal Futbalovysen
zápas Futbalovysen
3

Zápasy pre každého milovníka futbalu

Pre každého milovníka futbalu je každý jeden videný zápas zážitkom. O čo väčší je ale zážitok, keď si ho môžete pozrieť priamo z futbalového štadióna a nie od obrazovky televízie? Ak si uplatníte zľavové kupóny Futbalovysen, môžete veľmi výhodne získať vstupenky na zápasy jednotlivých líg ako je Anglická liga, Bundesliga, Championship, Coppa del Rey, Coppa Italiana, DFB Pokal, Eredivizie, Európska liga, FA Cup, La liga, League 1, Premier League, Škótska liga či Super lig. Vybrať si môžete krajiny, ktoré chcete v zápase proti sebe vidieť hrať ako napríklad Anglicko, Francúzsko, Nemecko, Rusko, Slovensko, Španielsko alebo Taliansko. Uplatnite si zľavové kódy a vycestujte na zápas obľúbených futbalových tímov ako napríklad AC Miláno, Arsenal, AS Rím, Atletico, Barcelona, Bayern, Celtic Glasgow, Chelsea, Dortmund, Inter Miláno, Juventus, Liverpool, Man City, Neapol, Real Madrid, Slovensko, Slovensko 21, Tottenham či West Ham. Výber možností je naozaj obrovský, preto si určite budete vedieť vybrať to, čo budete chcieť vidieť a zažiť na vlastné oči.

4

Zľavy, ktoré Futbalový sen ponúka

Neváhajte a využite jedinečné zľavy na zápasy vo futbale a získajte vstupenky a možnosť vycestovať na tie najlepšie zápasy kvalifikácie majstrovstiev sveta alebo jednotlivých futbalových líg a ich tímov. Svoje rozhodnutie určite nebudete ľutovať.

Darček
5

Hodnotenie Futbalovysen

4.2

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 25 zákazníkov
23 __thumbsup Zákazníkov odporúča
2 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 17x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 1x