FotoMagica zľavy

0 overených zľavových kódov a kupónov FotoMagica - Júl 2024

__photo
__Sad

Obchod nemá teraz v ponuke žiadne zľavové kupóny. Pozrite si ponuku iných podobných e-shopov.eshop Fotomagica
1

Fotomagica - fotoknihy, fotoalbumy, kalendáre, oznámenia, foto obrazy či fotky

V e-shope Fotomagica máte možnosť pripraviť si a výhodne zakúpiť fotoknihy, fotoalbumy, kalendáre, oznámenia, foto obrazy či fotky. Ak si chcete uchovať spomienky na vaše dovolenky, prázdniny, svadbu alebo ktorékoľvek významné udalosti a dni, vo Fotomagica.sk máte tú možnosť. Využite zľavy na fotoknihy a vytvorte si spomienkovú fotoknihu z vlastných fotografií, alebo pripravte niekomu originálny darček v podobe foto obrazu či kalendára. Pripravte si oznámenia na vás svadobný deň a oznámte to celému svetu. Vďaka špeciálnemu programu si fotoknihy, kalendáre, foto obrazy i oznámenia môžete pripraviť v pohodlí domova na vlastnom počítači a domov dostanete kvalitný hotový produkt, z ktorého sa budete tešiť vy alebo vaši blízki. V eshope nájdete tieto kategórie ponúkaných produktov:

  • fotoalbum de luxe
  • fotokniha
  • fotokalendár
  • oznámenia
  • foto obraz 
  • fotografie
  • xxl fotografie

2

Vlastný fotoalbum, fotokniha či fotokalendár

Využite zľavy na Fotomagica za skvelé ceny môžete získať kvalitné fotoalbumy deLuxe, ktoré svojím elegantným vzhľadom a prevedením dodajú vašim fotografiám a spomienkam ten správny rozmer. Zachovajte si spomienky z vašich najvýznamnejších dní ako je svadba či prvé roky vášho dieťaťa v luxusnom fotoalbume najvyššej kvality. Vďaka hrubým listom, špeciálnej väzbe a obalu z pravej kože zostanú vaše fotografie krásne a zachované navždy. Na výber máte tvar celého fotoalbumu, hrúbku a farbu listov i počet strán, ktoré chcete vo fotoalbume mať. Rovnako si môžete vybrať i materiál a prevedenie obalu fotoalbumu. Vyberte si pravú kožu, eco kožu alebo zaujímavé art poťahy v rôznych farbách, s fotografiou, bez nej alebo celopotlačené laminátové dosky. Výber je len na vás.

fotokniha Fotomagica

Ak sa rozhodnete zachovať radšej svoje fotografie vo fotoknihe, môžete za výborné ceny získať fotoknihy v rôznych prevedeniach ako napríklad štvorcová, veľká na výšku alebo na šírku, malá na výšku alebo na šírku, s tvrdou väzbou, mäkkou väzbou alebo špirálovou väzbou. Upravte svoje fotografie do požadovaného tvaru a výzoru a uložte ich vo vašej fotoknihe. Uplatnite si zľavové kódy a získajte výhodne tiež svoj vlastný fotokalendár, kde na výber máte množstvo rôznych prevedení a veľkostí ako formát A3 či A4, na výšku alebo na šírku, štvorcový formát, formát A5 s mesačným, týždenným alebo dvojtýždenným kalendáriom. Vytvorte kalendár z vlastných fotografií a potešte sa v každodennom zhode pri každom pohľade naň.

3

Kvalitné oznámenia, foto obrazy a fotografie

Ak si uplatníte zľavové kupóny Fotomagica, máte možnosť za skvelé ceny získať a vytvoriť si i oznámenia, kde na výber máte dva základné formáty a to štvorcové či obdĺžnikové oznámenie. Buďte originálni a nechajte svojej fantázii voľný priebeh pri tvorení vlastného svadobného oznámenia, ktoré vám bude vďaka tomu, že si ho vyhotovíte sami o to vzácnejšie. K dispozícii máte viacero grafických šablón, do ktorých môžete vložiť a napísať všetko tak, ako to máte v predstavách.

fotokalendár Fotomagica

Potešte seba alebo svojich blízkych i pekným darčekom vo vorme foto obrazu na plátne s celodreveným rámom, ktorý dodá vašim fotografiám ten správny vzhľad. Máte možnosť vybrať si z formátov na šírku, na výšku či štvorcových formátov rôznych veľkostí. Ak si chcete dať vytlačiť vlastné fotografie, Fotomagica vám tiež ponúka aj túto možnosť. Vyberte si štvorcový, klasický alebo panoramatický formát a či chcete fotografie matné alebo lesklé. Rovnako si môžete vybrať i tlač XXL fotografií vo formáte 120x90, ktoré dobre vyniknú na vašej stene. Vyberte si zo širokej ponuky produktov, ktoré môžete získať za výborné ceny. 

4

Zľavy, ktoré Fotomagica ponúka

Využite zľavy v eshope Fotomagica, vďaka ktorým skutočne ušetríte.

Zľavy
5

Hodnotenie Fotomagica

4.1

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 24 zákazníkov
21 __thumbsup Zákazníkov odporúča
3 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 19x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 1x
Dobré (2,1 - 3,0) 1x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 2x