Adrop zľavové kupóny

1 overený zľavový kupón Adrop - Máj 2024

__photo
-35%
Zľava
Adrop

Zľavy až - 35% na vybrané zážitky na Adrop.sk

Využite zľavy až do 35% na vybrané adrenalínové zážitky na Adrop.sk

Viac o zľave


eshop Adrop
1

Originálne darčeky pre všetkých

V e-shope Adrop nájdete v ponuke originálne zážitkové darčeky. Ak chcete svojim blízkym darovať k sviatku darček, na ktorý nikdy nezabudnú, v eshope určite nájdete niekoľko možností ako to uskutočniť. Využite Adrop zľavy na zážitkové darčeky a vyberte si zo širokej ponuky darčekov k narodeninám, meninám, k výročiu, k svadbe, alebo darčeky na Vianoce či Valentínske darčeky. Nájdete tu darčeky vhodné pre mužov, darčeky pre ženy, deti i darčeky vhodné pre páry.  Či už chcete obdarovať manželku, manžela, priateľku, priateľa, mamu, otca, starú mamu, starého otca, syna, dcéru, brata, sestru, alebo hockoho blízkeho, určite nájdete tie pravé darčeky, ktoré teraz môžete získať za jedinečné ceny. Celá ponuka eshopu je podľa typu zážitkových darčekov rozdelená do nasledovných kategórií:

  • auto-moto
  • vzduch
  • adrenalín
  • šport
  • voda
  • relaxácia
  • pobyty
  • kurzy
  • netradičné

2

Auto-moto, zážitky vo vzduchu či adrenalínové zážitky

Využite mega zľavy Adrop a získajte pre niekoho výhodne auto-moto zážitky, kde si môžete vybrať z viacerých možností ako je napríklad off road jazda, rally jazda, jazda na športových autách či štvorkolkách, alebo darujte možnosť vyskúšať si užitočnú školu šmyku alebo jedinečnú možnosť vyskúšať si jazdu na vznášadle. Určite potešíte nejedného milovníka rýchlych áut a adrenalínovej jazdy. Nezabudnuteľný zážitok darujete aj keď si vyberiete z ponuky zážitkov vo vzduchu. Využite možnosť získať tieto zážitky veľmi výhodne a lacno a doprajte svojim blízkym napríklad let stíhačkou, let vrtuľníkom, let vetroňom, let balónom, rôzne vyhliadkové lety, alebo ich nechajte vyskúšať si paragliding, tandemový zoskok či možnosť byť pilotom na skúšku a vyskúšať si aj rôzne situácie v leteckých simulátoroch.

adrenalínové zážitky Adrop

Pre milovníkov adrenalínu je tiež pripravené veľké množstvo zážitkových darčekov ako napríklad bungee jumping, streľba na strelnici, army, škola kajaku, skialpinistický kurz, jazda na vodnom či snežnom skútri, hydrospeed, flyboard, zorbing a mnohé ďalšie. Pre výhodnejší nákup neváhajte využiť Adrop zľavový kupón alebo kód a uvidíte, že vaša peňaženka sa vám za to poďakuje.

3

Športové, vodné i relaxačné zážitky

Ak si uplatníte zľavové kupóny Adrop, môžete za výborné ceny získať i skvelé športové zážitky, kde pre svojich drahých môžete vybrať z ponuky napríklad lezenie, golf, lyžovačku, mushing, jazdu na koňoch, snowboardovú školu, ale v ponuke je i možnosť vyskúšať si psie záprahy, rafting, surfing, či horolezecké výstupy, na ktoré obdarovaní určite len tak ľahko nezabudnú. Ak majú vaši blízki radi vodu, doprajte im zážitkové darčeky ako je napríklad plavba loďou či dokonca potápanie,  ale i ďalšie vodné zážitky ako vodné lyžovanie, plavba na motorovom člne, wakeboarding, wakesurfing či aquazorbing.

masáže Adrop

Nielen športové a adrenalínové zážitky môžete darovať. Ak chcete sebe alebo svojim blízkym dopriať chvíle oddychu a relaxu, vyberte si z ponuky relaxačných zážitkov, kde na vás čakajú relaxačné masáže, medové masáže, thajské masáže, čokoládové masáže, kúpele, alebo umožnite svojim blízkym, aby bolo postarané o ich zdravie, krásu či dokonca zmenu imidžu.

4

Pobytové darčeky, kurzy alebo netradičné zážitky

Zľavy

Uplatnite si Adrop zľavové kódy a získajte výhodne i pobytové darčeky ako kúpeľné pobyty, víkendové pobyty, pobyty na horách či na zámku, romantické, relaxačné a wellness pobyty, pobyty v Česku či športové víkendy. Všetky určite potešia. Zaujímavými darčekmi môžu byť i rôzne kurzy, kde si môžete vybrať napríklad gastronomické kurzy, letecké kurzy, kurzy na vode či na snehu, v ponuke je i škola fotenia, škola lyžovania či škola golfu. Prekvapte oslávencov i ďalšími netradičnými zážitkovými darčekmi ako sú povolanie na skúšku, splnenie sna či zážitky so zvieratami. Ponuka je naozaj široká, stačí si len vybrať ten pravý darček, ktorý poteší. Pre výhodnejší nákup neváhajte využiť ani mega zľavy na pobyty či cestovanie, ktoré tu tiež nájdete. Prezrite si všetky kategórie, ktoré internetový obchod ponúka a nakupujte bez výčitiek.

5

Hodnotenie Adrop

4.0

Veľmi dobré hodnotenie

Celkom hodnotilo 44 zákazníkov
39 __thumbsup Zákazníkov odporúča
5 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 28x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 7x
Dobré (2,1 - 3,0) 4x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 3x
Zlé (0 - 1,0) 2x