Topgal zľavové kupóny

www.topgal.sk

Internetový obchod Topgal.sk ponúka kvalitné školské tašky a batohy značky Topgal. Využívajte zľavový kupón, zľavový kód alebo zľavy Topgal sk a vyberajte detské tašky, kapsičky, peračníky, peňaženky, dosky na zošity či fľaše. Nenechajte si ujsť výpredaj školských tašiek a batohov alebo rôzne zľavy na školské tašky a nakupujte už teraz. Skryť text

Prejsť do obchodu

O obchode Topgal.sk

Topgal.sk -  všetko pre vášho školáka

Spoločnosť Topgal Slovensko sa najskôr etablovala ako výrobca koženej galantérie, až o dva roky neskôr sa začala špecializovať na výrobu školských tašiek a doplnkov pod rovnomennou značkou, ktorú v súčasnosti už pozná každý, kto má doma školáka. Úspešne sa presadila na trhu predovšetkým vďaka kvalite a snahe o vlastný, jedinečný dizajn. Značka TOPGAL dnes zahŕňa niekoľko skupín výrobkov, stačí kliknúť na e-shop Topgal.sk, použiť zľavový kupón Topgal alebo uplatniť zľavy na školské potreby a môžete nakúpiť naozaj výhodne. Produkty si môžete vybrať z týchto skupín:

Školské tašky pre školákov

Školské tašky pre starších školákov

Sety pre školákov

Školské príslušenstvo

Študentské batohy

Máte doma školáka alebo školáčku? Má vaše dieťa osobitý štýl a vy mu chcete dopriať originálny kúsok, s ktorým bude v škole neprehliadnuteľný? Nová školská kolekcia CHILLI s niekoľkými desiatkami vzorov, reflexnými prvkami a, samozrejme, ergonomicky tvarovaným systémom pre zdravý rast a vývin chrbtice a k tomu dizajnovo rovnaké peračníky dnes už aj pre tých starších v jednokomorovom prevedení sú jednoznačne to pravé pre vás. Preto určite využite aktuálne zľavy, použite ponúkané zľavové kódy a zadovážte si CHILLI v tých najlepších cenách!

 

S Topgalom nakúpite pre všetky vekové kategórie

Pre študentov stredných škôl má Topgal.sk pripravenú kolekciu STREET.HIT. Konkrétne jednofarebné aj viacfarebné dvoj či viackomorové priestranné batohy určené na všestranné použitie, s nastaviteľnými ramennými popruhmi a posuvným kompresným pásmom, ktoré sú chránené pogumovaným materiálom. Ďalej tašky cez rameno či tvídové batohy plné elegancie a osobitého štýlu pod menom Euforia, ktoré nekúpite nikde inde. A teraz navyše na Topgal.sk môžete využiť skvelé zľavy na školské tašky a batohy a ušetriť tak pri nákupe nie najlacnejších školských produktov. Alebo dávate v prípade vašich prváčikov prednosť klasickým aktovkám? Jednokomorovým, výnimočne prehľadným? Na Topgal.sk nájdete aj takéto aktovky za výhodné zľavové kupóny v bezkonkurenčných cenách. A, samozrejme, peračníky, ktoré si k batohom bez všetkého doladíte, jednoduché a praktické peňaženky  na suchý zips dokonca s motívom CHILLI, aby bolo vaše dieťa v školskom svete ozajstnou hviezdou. Využite všetky dostupné zľavy a zaobstarajte mu tiež praktickú kapsičku na krk, extra ľahkú fľašu na nápoje, dosky na zošity, puzdro na notebook. A to čím skôr! Pre Topgal.sk totiž platí, že deti sú tými najdôležitejšími zákazníkmi. Preto sa o nich dlhodobo stará a ponúka im špičkovú kvalitu a atraktívny vzhľad za prijateľnú cenu!

Podobné zľavové kódy a kupóny

Expirované kupóny

1. 6. 2016

Zľavy až - 50% na školské tašky a študentské batohy na Topgal.sk

V eshope Topgal nájdete zľavy až do - 50% na vybrané školské tašky a školské batohy.

V eshope Topgal nájdete zľavy až do - 50% na vybrané školské tašky a školské batohy. Skryť text

29. 11. 2015

Zľavový kód -10% zľava Black Friday na Topgal.sk

Black Friday zľava 10% platí… Viac o zľave

Black Friday zľava 10% platí na nezľavnený tovar eshope Topgal.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite tento zľavový kupón Topgal a nakúpite školské tašky a ďalšie školské potreby lacnejšie. Skryť text