Topgal zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Topgal - Apríl 2023

__photo
zľava
Zľava
Topgal

Zľavy na školské a študentské batohy na Topgal.sk

V eshope Topgal nájdete zľavy na vybrané školské a študentské batohy v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Topgal

Doprava zdarma na nákup na Topgal.sk

V eshope Topgal.sk získate pri nákupe and 50 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Topgal
1

Topgal.sk - všetko pre vášho školáka

Spoločnosť Topgal Slovensko sa najskôr etablovala ako výrobca koženej galantérie, až o dva roky neskôr sa začala špecializovať na výrobu školských tašiek a doplnkov pod rovnomennou značkou, ktorú v súčasnosti už pozná každý, kto má doma školáka. Úspešne sa presadila na trhu predovšetkým vďaka kvalite a snahe o vlastný, jedinečný dizajn. Značka TOPGAL dnes zahŕňa niekoľko skupín výrobkov, stačí kliknúť na e-shop Topgal.sk, použiť zľavový kupón Topgal alebo uplatniť zľavy na školské potreby a môžete nakúpiť naozaj výhodne. Produkty si môžete vybrať z týchto skupín:

  • Školské tašky pre školákov
  • Školské tašky pre starších školákov
  • Sety pre školákov
  • Školské príslušenstvo
  • Študentské batohy

2

Originálne kúsky pre vašich školákov

Máte doma školáka alebo školáčku? Má vaše dieťa osobitý štýl a vy mu chcete dopriať originálny kúsok, s ktorým bude v škole neprehliadnuteľný? Nová školská kolekcia CHILLI s niekoľkými desiatkami vzorov, reflexnými prvkami a, samozrejme, ergonomicky tvarovaným systémom pre zdravý rast a vývin chrbtice a k tomu dizajnovo rovnaké peračníky dnes už aj pre tých starších v jednokomorovom prevedení sú jednoznačne to pravé pre vás. Preto určite využite aktuálne zľavy, použite ponúkané zľavové kódy a zadovážte si CHILLI v tých najlepších cenách!

školská taška Topgal
peňaženka Topgal
3

S Topgalom nakúpite pre všetky vekové kategórie

Pre študentov stredných škôl má Topgal.sk pripravenú kolekciu STREET.HIT. Konkrétne jednofarebné aj viacfarebné dvoj či viackomorové priestranné batohy určené na všestranné použitie, s nastaviteľnými ramennými popruhmi a posuvným kompresným pásmom, ktoré sú chránené pogumovaným materiálom. Ďalej tašky cez rameno či tvídové batohy plné elegancie a osobitého štýlu pod menom Euforia, ktoré nekúpite nikde inde. A teraz navyše na Topgal.sk môžete využiť skvelé zľavy na školské tašky a batohy a ušetriť tak pri nákupe nie najlacnejších školských produktov. Alebo dávate v prípade vašich prváčikov prednosť klasickým aktovkám? Jednokomorovým, výnimočne prehľadným? Na Topgal.sk nájdete aj takéto aktovky za výhodné zľavové kupóny v bezkonkurenčných cenách. A, samozrejme, peračníky, ktoré si k batohom bez všetkého doladíte, jednoduché a praktické peňaženky  na suchý zips dokonca s motívom CHILLI, aby bolo vaše dieťa v školskom svete ozajstnou hviezdou. Využite všetky dostupné zľavy a zaobstarajte mu tiež praktickú kapsičku na krk, extra ľahkú fľašu na nápoje, dosky na zošity, puzdro na notebook. A to čím skôr!

4

Výhody pre zákazníkov Topgal.sk

Pre Topgal.sk totiž platí, že deti sú tými najdôležitejšími zákazníkmi. Preto sa o nich dlhodobo stará a ponúka im špičkovú kvalitu a atraktívny vzhľad za prijateľnú cenu!

Zľavové kódy
Zľavy
Výpredaje
Doprava zdarma
5

Hodnotenie Topgal

4.7

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 18 zákazníkov
18 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 16x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x