LEGO-sk Black Friday

1 overený zľavový kupón LEGO-sk - Máj 2024

__photo
Zdarma
Doprava zdarma
LEGO-sk

Doprava zadarmo pri nákupe na Lego.com

V eshope Lego.com získate pri nákupe nad 55 € dopravu zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


lego - lego kusky
1

Najobľúbenejšie stavebnice Lego

Viete, ktorá je najobľúbenejšia stavebnica na svete? No predsa Lego! Spoločnosť založil v toku 1932 dánsky tesár Ole Kirk Christiansen, ktorý začínal pri výrobe drevených hračiek. O pár rokov neskôr prišli na rad aj plastové hračky a tiež prvé verzie známych lego kociek, ktoré sa s menšími obmenami vyrábajú dodnes. Za tú dobu vyšlo množstvo  tematick vyrobených lego stavebníc, ktoré miluje asi každé dieťa i dospelý. 

2

Produkty

Ak chcete aj vy urobiť radosť svojm blízkym práve touto populárnou stavebnicou, nezabudnite pri jej kúpe využívať aj rôzne akcie, vďaka ktorým ušetríte. Prezrite si nasledujúce kategórie a vyberte si presne to, čo vás najviac poteší:

  • Výrobky
  • Hry
  • Lego life
  • Novinky

lego - styria panacikovia
lego - panacikovia lego v rukach ludi
3

Lego stavebnice za skvelé ceny

Stavebnice majú svojich milovníkov po celom svete. Nezáleží na tom, či máte päť rokov alebo ste otcom rodiny, s legom sa rád zahrá každý. Práve preto sú aj tieto stavebnice rozdelené do kategórií, ktoré zohľadňujú vek. Nájdete tu stavebnice pre najmenších, ktoré sú určené deťom od 1  -  5 rokov, 4 - 7 rokov, 5 - 12 rokov a aj náročné pre 7 - 16 ročných. Poskladať si môžete lietadlo, vlak, nákladné auto, ale aj budovy, robota a vlastne čokoľvek, na čo si zmyslíte. Kreativite sa predsa medze nekladú, peto sa nechajte unášať svojou fantáziou. Lego sa pomerne často inšpiruje aj obľúbenými filmami, preto sa kľudne môže stať, že tu natrafíte na lego s motívom Star wars, Fiends, Batman, Super Heroes, Disney, Angry Birds a mnohé ďalšie.

4

Akcie

Zľavy
Výpredaje

Pri nákupe nezabúdajte na skvelé zľavové kódy a lebo kupóny a uvidíte, že dokonca aj niečo ušetríte. Každá zľava sa predsa oplatí, preto neváhajte a nakupujte už dnes! Určite nezabudnite navštíviť ani sekciu Výpredaj, vďaka ktorej si môžete nakúpiť stavebnice, za výhodné akciové ceny. Nezabunite ani na obľúbenú akciu roka Lego.com Black Friday. Vtedy sa tešia malí aj veľkí. 

5

Hodnotenie LEGO

4.1

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
22 __thumbsup Zákazníkov odporúča
1 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 16x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 3x
Dobré (2,1 - 3,0) 3x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 1x
Zlé (0 - 1,0) 0x