iHRYsko zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny iHRYsko - Jún 2024

__photo
akcia
Zľava
iHRYsko

Zľavy na spoločenské hry na iHRYsko.sk

V eshope iHRYsko.sk sme pre Vás pripravili spoločenské hry za veľmi dobré ceny a chceme sa o ne podeliť s vami. Vyberte si z hier ako Activity Original, Ostrov, Bylo nebylo, Zanzibar, Heads of State alebo Der Plumpsack geht um.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
iHRYsko

Doprava zdarma pri nákupe na iHRYsko.sk

V eshope iHRYsko pri nákupe nad 69,99 € poštovné neplatíte. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Ihrysko
1

iHRYsko.sk – spoločenské hry z celého sveta

iHRYsko.sk je eshop, predajňa a herňa v Bratislave, predajňa a herňa v Banskej Bystrici, veľkoobchod s množstvom partnerov po krajine, iHRYsko.sk sú akcie po celom Slovensku, na ktorých si hry môžete zahrať. Vzniklo v roku 2008 ako skutočne jedinečný internetový obchod, ktorý svojim zákazníkom prináša zábavu v podobe spoločenských hier z celého sveta.Aktuálne pre vás pripravil práve výhodné zľavy na spoločenské hry, stačí kliknúť na jeho stránku a vybrať si zo všeobecných kategórií ako Spoločenské stolové hry, Nové hry, Lacné hry a následne nakupovať už konkrétne výrobky z týchto oblastí:

  • Hry pre deti
  • Rodinné hry
  • Hry pre dvoch
  • Hry na párty
  • Hry na postreh
  • Strategické hry
  • Kooperatívne hry
  • Hlavolamy
  • Hry pre fajnšmekrov

2

Najlepšie hry pre Vaše deti

Zľavové kupóny na hry vám to všetko dnes umožňujú nakúpiť naozaj výhodne. Čo tak konkrétne zábava pre najmenších od troch rokov až po tých starších, desaťročných? Hľadáte pre svoje deti vhodnú humornú alebo poučnú hru o  zvieratách, ovocí, koňoch, farme, číslach, edukatívne hry s angličtinou, precvičovaním pamäte, farieb alebo váš syn miluje rýchlosť áut, prefíkanosť kariet či dcéra pečenie muffinov, tajomstvo čarodejníckej veže a perníkovej chalúpky? Práve pre vás je tu zľavový kupón na detské hry, ktorý by ste na iHRYsko.sk rozhodne mali využiť

3

Všetky hry na jednom mieste nazývanom „iHRYsko“

Alebo nesmrteľné Activity, zaujímavé Grabolo, originálny a chytľavý Dixit, kooperatívne Hanabi, rodinné Carcassonne v špeciálnom darčekovom balení, čoraz obľúbenejšia Doba ľadová, kultové Fazule, to je len zlomok z portfólia e-shopu iHRYsko.sk, v ktorom nakupujete rýchlo a výhodne vďaka aktuálne prebiehajúcim zľavám a zľavovým kupónom. Tie určite použite tiež na nákup strategických hier ako sú: Civilization, Cyclades, Antics, Údolie kráľov, Jantaris či Samurai. Stavte i na tradičné Puzzle, IQ linky či ďalšie hlavolamy: Enigmu, TipOver, Faunu Logic, Tangram objekty a paradoxy. Spoločenské svetovo známe hry ako Star Wars, Room 25, Temné znamenie, Galaxy Trucker, to sú originálne produkty pre skutočných fajnšmekrov, ktoré tiež poslúžia ako výnimoný darček pre priateľa, kolegu či rodinného príslušníka. Použite zľavové kódy a zadovážte si ich v tej najlepšej cene! Alebo dávate prednosť edíciám Magic the Gathering, Pokémon, Legend of the Five Rings?

spoločenská hra Ihrysko
4

Výhody pre zákazníkov Ihrysko.sk

Zľavy
Doprava zdarma

I vy si prídete na svoje a s aktuálnymi zľavami ozaj bezkonkurenčne! Tento bohatý výber spoločenskej zábavy svedčí o jedinečnosti obchodu iHRYsko.sk, v ktorom si každý milovník hier celkom určite nájde to pravé pre seba a svojich blízkych.

5

Hodnotenie Ihrysko

4.2

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
23 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 14x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 5x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x