Autosedačky24 zľavové kupóny

www.autosedacky24.sk

Internetový obchod Autosedacky24.sk ponúka široký sortiment detských autosedačiek. V ponuke si môžete vybrať autosedačky podľa viacerých váhových kategórií značiek Römer, Cam, Casualplay, Concord, Recaro a iné. Výhodné zľavové kupóny na cestovné postieľky značky Caretero nájdete taktiež v e-shope. Nakupujte za zľavy a zľavové kupóny autosedačky na Autosedacky24 sk a budete mať istotu, že vaše dieťa je v bezpečí. Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

Alza.sk Halens inSPORTline Slniečkovo.sk 4home.sk Novesta

O obchode Autosedačky24

Autosedačky24.sk – bezpečnosť, kvalita a pohodlie pre vaše deti

Autosedačky24.sk  je internetový obchod zameraný na predaj kvalitných cestovných postieľok a detských sedačiek špičkových značiek BESAFE, CYBEX, RECARO, BRITAX a ROMER. Prvoradá je preňho najmä bezpečnosť, jeho portfólio preto tvorí len overená a vyskúšaná kvalita. E-shop si pre vás pripravil výhodné zľavy na autosedačky, ktoré by ste rozhodne nemali premeškať, ale zadovážiť pre vašich najmenších kvalitné autosedenie ešte dnes. Kliknite preto na Autosedacky24.sk a pozrite si jeho ponuku v týchto kategóriách:

  • Postieľky
  • Autosedačky

Pre lepšiu orientáciu a zjednodušenie nákupu nevynechajte ani sekciu  Poradíme, v ktorej nájdete všetky dostupné informácie napríklad o testovaní jednotlivých autosedačiek. Chcete spríjemniť cestovanie sebe aj svojmu drobcovi? Urobíte tak jedine s cestovnými postieľkami CARETERO. Sú spojením praktických riešení v podobe kapsy na drobné predmety či bočných dvierok na zips, bezpečnosti vďaka systému Double Rock  a  kvalitného dizajnu. Zľavy na cestovné postieľky vám umožňujú zadovážiť si ich  na Autosedačky24.sk teraz v tých najlepších cenách.

 

Autosedačky24.sk – to je kvalitná bezpečnosť pre tých najmenších 

Alebo hľadáte kvalitnú autosedačku? S ukotvením isofix alebo bez? Pozrite si ponuku e-shopu Autosedacky24.sk a vyberte ten najvhodnejší model zodpovedajúci váhe vášho dieťaťa, a to až v rozmedzí od od 0-36 kg, cez zľavový kupón na autosedačky naozaj za bezkonkurenčnú cenu. Napríklad autosedačky CYBEX Free-Fix ponúkajú výnimočnú bezpečnosť vďaka zdvojenému komorovému systému bočníc, CYBEX Pallas vylepšené polohovanie a celkovú konštrukciu sedačky, ROMER Kidfix tzv. SecureGuard systém-nenápadnú sponu pre 4 bodovú ochranu,  CARETERO až 4 nastaviteľné polohy a  RECARO Monza Nova dokonca unikátny systém cirkulácie vzduchu a zvukový systém v opierkach hlavy. Použite zľavové kódy a tieto produkty môžu byť vaše extra výhodne. Zľavy si uplatnite tiež na nemenej dôležité prostriedky pre úpravu autosedačiek či postieľok. Inovatívny prípravok PRO TEC NANO ich efektívne ochráni od nečistôt a tekutín tak, že sa častice usporiadajú do neviditeľnej ochrannej vrstvy. Dosiahne sa tým efekt teflónu, tekutina a nečistoty sa do sedačky nedostanú, ale zostanú na povrchu, kde sa jednoducho odperlia. Čistič TREND BIO ako biologicky úplne odbúrateľný čistiaci prostriedok zase okamžite odstráni škvrny a nečistoty z čalúnených povrchov, kobercov a textílií. Autosedačky24.sk si pre vás pripravil zľavy a zľavové kupóny i na rôzne doplnky ako sú úchytné plasty, praktické poťahy PALLAS a CYBEX SOLUTION na letné dni alebo chladiace vložky KEEPCOOL ECLIPSE. Autosedačky24.sk – to je kvalitná a rokmi i zákazníkmi overená bezpečnosť pre tých najmenších šoférov!

 

Expirované kupóny

1. 3. 2016

Zľavový kód - 8% zľava na detské autosedačky v eshope Autosedacky24.sk

Zľava 8% platí na všetky… Viac o zľave

Zľava 8% platí na všetky detské autosedačky v eshope Autosedacky24.sk, keď zadáte zľavový kód do poznámky v objednávke. Využite zľavový kupón Autosedačky24 a kúpite autosedačku lacnejšie. Skryť text