The Body Shop zľavové kódy a kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny The Body Shop - Júl 2024

__photo
-20%
Zľavový kód
The Body Shop

Zľavový kód - 20% zľava na prvý nákup na Thebodyshop.sk

V eshope Thebodyshop.sk získate pri prihlásení sa na odber newslettra zľavu 20%. Zľavový kód vám The Body Shop zašle na e-mail.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
The Body Shop

Doprava zadamo na nákup na Thebodyshop.sk

V eshope Thebodyshop.sk získate pri nákupe nad 40 € dopravu zadarmo. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


the body shop - text vegan
1

Nielen obyčajný eshop s kozmetikou

Základom každého bytia je milovať samého seba, svoje telo. Aj to patrí medzi priority svetoznámeho eshopu a značky The Body Shop. Za niekoľko rokov svojho pôsobenia vytvorili množstvo produktov pre každého jedného z nás. Všetky sú vytvárané s láskou k prírode a s láskou k svojmu telu. Firma si zakladá na prírode, a preto žiadne kozmetické produkty nie sú testované na zvieratách. Prezrite si ponuku a určite si nájdete svojich budúcich vegetariánskych, ba dokonca aj nejakých vegánskych obľúbencov. Rozmaznávajte svoju pokožku, pleť i vlasy kozmetikou The Body Shop a určite neoľutujete. Veď telo máme len jedno, tak prečo mu nedopriať tú najvyššiu starostlivosť? A ak využijete aj The Body Shop zľavový kupón, miniete na svoje hýčkanie oveľa menej. A za to si môžete kúpiť iné produkty.

2

Rozmaznávajte sa s produktmi The Body Shop

Či už patríte medzi ľudí, ktorí dennodenne využívajú dekoratívnu kozmetiku, alebo len občas, alebo ju nevyužívate vôbec, no o svoju pleť a pokožku sa staráte, tu nájdete všetko. Od vôní, šampónov, sprchových gélov cez peny do kúpeľa, masky na tvár až po makeup. Nakúpite tu všetko potrebné aj nepotrebné na jedenkrát. Ponuka, ktorá sa stále mení a neustále pribúdajú nové kolekcie je krásne a prehľadne rozdelená do základných kategórií, podľa ktorých sa dá orientovať. Či už podľa druhu kozmetiky alebo podľa druhu problému. V základnej ponuke nájdete kategórie Telo, Tvár, Líčidlá, Vlasy, Vôňa a Kolekcie. Medzi nestále kategórie patria aj zľavy alebo špeciálne tématické kategórie, ako napríklad Valentín či Vianoce. Firma si naozaj dáva záležať na tom, aby vytvorila špeciálne ponuky práve na takéto významné sviatky.  

Aby ste nemuseli v každej kategórii scrollovať niekoľko hodín, obsahujú aj podkategórie, vďaka ktorým sa prekliknete hneď na to, čo potrebujete. V ponuke pre Telo nájdete Starostlivosť o telo, Starostlivosť o ruky a nohy, Kúpanie a Doplnky. Kozmetika na tvár je rozdelená na Typ pleti, Starostlivosť o pokožku tváre, Vek a Riešenia na problematickú pleť. Milovníci líčidiel sa rýchlo zorientujú medzi produktmi Na tvár, Na pery, Na oči a Doplnkami. Každý máme iné vlasy a tie potrebujú inú starostlivosť, preto si vyberajte podľa Typu vlasov alebo choďte konkrétne podľa Produktov. K zvýšeniu sebavedomia, rozmaznávaniu svojho tela a budovaniu dobrého vzťahu k svojmu telu neodmysliteľne patria aj vône. Podľa vône vieme často človeka rozpoznať a odhaliť, alebo ním naopak, manipulovať. V eshope si môžete kúpiť parfémy alebo si práve podľa vône vyhľadať nejakú kozmetiku. A ak sa chcete cítiť príjemne aj v pohodlí domova, nájdete tu tiež vône do domu, ako difúzery, kahance či vonné oleje.

Ponuka je naozaj široká, plná kvalitných kozmetických produktov pre každý typ pleti či pokožky.

the body shop - flasticka od sera na umyvadle pri kohutiku
3

Telo, príroda a planéta ako najvyššie priority

Či chceme alebo nie, planétu máme len jednu, a preto sa o ňu musíme starať. Minimálne jej aspoň zbytočne neškodiť. Kozmetické produkty sú vyrábané s láskou, netrpia pri nej zvieratá ani ľudia. Výrobky sú z kvalitných surovín, ktoré pokožke neškodia, ale naopak, len jej pomáhajú. Firma podporuje planétu aj tým, že využíva recyklovateľné plasty a vy, keď miniete svoj produkt, môžete ísť vrátiť obal do predajne, aby sa zbytočne nevyhodil. Nie je to len o kvalitnej kozmetike, ale aj o ľudskom prístupe k ľuďom, zvieratám a k planéte.

the body shop - pat parfemov na stole pri sebe
4

Black Friday The Body Shop

Zľavové kódy
Exkluzívne kódy
Zľavy
Výpredaje

Správna starostlivosť o svoju pleť a pokožku nemusí byť práve najlacnejšia. Preto využívajte aktuálne The Body Shop zľavy a akcie, ktoré sú naozaj výhodné a nie je o ne núdza. Najväčšie zľavy však bývajú počas každoročnej akcie The Body Shop Black Friday, kedy nakúpite za zlomok ceny. Problémom však niekedy býva doprava, ktorá v tomto eshope však nie je len rýchla, ale pri určitej sume je aj zadarmo. Tak prečo si nevybrať na každodennú aj zriedkavú starostlivosť práve The Body Shop?

5

Hodnotenie The Body Shop

5.0

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 22 zákazníkov
22 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 22x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x