sportindustria zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny sportindustria - Apríl 2024

__photo
-40%
Zľava
sportindustria

Zľavy až - 40% na športové potreby a tenisky

Kúp si všetko čo potrebuješ na svoj obľúbený halový šport. Ponúkame tenisky, tašky, rakety, športové oblečenie aj obuv.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
sportindustria

Doprava zdarma pri nákupe nad 79 €

V našom e-shope získate pri nákupe nad 79 € dopravu zdarma.

Viac o zľave


Sportindustria - zena cviciaca na podlozke
1

Všetko, čo potrebujete pre halové športy

Internetový obchod Sportindustria.com vám ponúka športové oblečenie a vybavenie na halové športy. Pre všetkých milovníkov športu, ktorí majú radi florbal, volejbal, bedminton či tenis je určená práve ponuka internetového obchodu Sportindustria.com. Využite zľavy na športové oblečenie a vybavenie a nakúpte si všetko potrebné za tie najlepšie ceny. V ponuke nájdete tovar od skvelých výrobcov a značiek ako Adidas, Asics, Babolat, Head, Mikasa, ProKennex, Salming, Unihoc, Victor, Wilson či Yonex. Celá ponuka je kvôli lepšej prehľadnosti zjednodušenému nakupovaniu rozdelená do nasledujúcich kategórií:

  • bedminton
  • florbal
  • tenis
  • volejbal
  • športová výživa

2

Kvalitné vybavenie na bedminton, volejbal, florbal či tenis

Využite zľavy v Sportindustria a nakúpte výhodne vybavenie na bedminton, kde nájdete tovar ako dámska, pánska a detská bedmintonová obuv, bedmintonové ponožky, plastové alebo pierkové bedmintonové košíky, bedmintonové rakety, bedmintonové sety a súpravy, bedmintonové tašky, dámske a pánske oblečenie na bedminton ako tričká, krátke nohavice, športové podprsenky, ale aj rôzne príslušenstvo na bedminton ako fľaše, uteráky, gripy či bedmintonové výplety.

Sportindustria - bedmintonova raketa a kosik na trave

V ponuke tiež nájdete vybavenie na florbal. V internetovom obchode si uplatnite zľavové kódy a vyberte si z ponuky florbalového vybavenia, kde na vás čaká napríklad brankárska výstroj, dámska a pánska halová obuv, florbalové hokejky, florbalové loptičky a florbalové tašky. Pre milovníkov tenisu je určená ponuka, v ktorej nájdu všetko potrebné vybavenie na tento šport ako je napríklad dámske a pánske oblečenie na tenis, tenisové ponožky, pánska, dámska a detská tenisová obuv, tenisové loptičky, tenisové rakety, tenisové tašky a ďalšie príslušenstvo ako uteráky, tenisové výplety, gripy či vibrastopy. Stačí si len vybrať to, čo sa vám hodí.

Sportindustria - muz zavezujuci si topanky
3

V ponuke aj zdravá športová výživa a športové nápoje

Ak si v internetovom obchode uplatníte zľavové kupóny Sportindustria, môžete za skvelé ceny nakúpiť i vybavenie na volejbal, kde nájdete volejbalové lopty, volejbalové chrániče, tašky na volejbal, volejbalové oblečenie pre pánov i dámy ako tričká, tielka, krátke nohavice či spevňujúce rukávy, no v ponuke je samozrejme i dámska a pánska volejbalová obuv. Každý športovec vie, že prísun energie je počas športového výkonu veľmi dôležitý. Internetový obchod Sportindustria.com ponúka i športovú výživu ako sú rôzne energetické tyčinky, športové nápoje a rôzne výživové a vitamínové doplnky. Stačí si len vybrať z bohatej ponuky a nakúpiť za skvelé ceny všetko potrebné.

4

Výhody pre zákazníkov

Využite zľavy na športové vybavenie a oblečenie pre halové športy a urobte výhodný nákup za jedinečné ceny.

Zľavové kódy
Zľavy
Doprava zdarma
5

Hodnotenie Sportindustria

4.0

Veľmi dobré hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
23 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 9x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 9x
Dobré (2,1 - 3,0) 5x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x