Rottner zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Rottner - Máj 2024

__photo
-40%
Zľava
Rottner

Zľava až - 40% na trezory na Rottner-trezory.sk

V eshope Rottner-trezory.sk teraz nájdete zľavy až do - 40% na vybrané trezory a pokladnice v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Rottner

Doprava zdarma pri nákupe na Rottner-trezory.sk

V eshope Rottner-trezory.sk získate pri nákupe nad 600 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Rottner-trezory.sk
1

Rottner-trezory.sk – popredná bezpečnostná technika

ROTTNER Security Slovensko, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej firmy Rottner Tresor GmbH, ktorá patrí už cez 40 rokov medzi top európske firmy s bezpečnostnou technikou. Svojim zákazníkom ponúka trezory, ohňovzdorné sejfy, archivačné skrine, trezorové dvere a poštové schránky známych značiek Comsafe, Rottner, SentrySafe či Yale. Jej e-shop Rottner-trezory.sk si teraz na svoju bohatú ponuku bezpečnostného sortimentu pripravil výhodné zľavové kupóny a zľavové kódy, s ktorými môžete nakupovať za tie najlepšie ceny v týchto sekciách:

  •  trezory
  •  sejfy
  •  skrine a trezory 
  • trezorové dvere
  • skrinky na kľúče
  •  poštové schránky
  • pokladničky, eurosortiment, ostatný sortiment

2

Kvalitné trezory pre najvyššiu bezpečnosť

Ak potrebujete  nástenný či ohňovzdorný trezor na ochranu dokumentov, celkom určite nepremeškajte aktuálne zľavy na trezory a sejfy, s ktorými si ich zabezpečíte momentálne extra výhodne.  Spomínané ohňovzdorné FireChamp, FireProfi, Superpaper, MegaPaper, GigaPaper, ďalej archivačné skrine a kartotéky s trojstranným uzamykacím mechanizmom aj trezory s vhadzovacím mechanizmom a tromi zabezpečovacími čapmi. 

trezor Rottner-trezory.sk

Špecifickou skupinou sú nábytkové trezory Samoa, Toscana, Monaco a Premium v až siedmich bezpečnostných triedach. Cez zľavy na nábytkové trezory si ich teraz zadovážite tak výhodne, ako sa len dá. Zľavové kupóny sa vzťahujú aj na minisejfy, cestovné držiaky, stenové, hotelové i nábytkové elektronické modely či ohňovzdorné a vodeodolné kazety a boxy Sentry. Rottner-trezory.sk ponúka tiež sejfové skrine. Sú jednoplášťové a dvojplášťové, s držiakmi na čistiace prostriedky a poličkami pre uloženie napríklad oleja či rukavíc.

3

S Rottner-trezory.sk vždy bezpečne

Rottner-trezory.sk sú však aj  výhodné zľavy na trezorové dvere, viacplášťové modely s hrúbkou až 105 cm s uzamykaním pomocou dvojkrídlového bezpečnostného zámku triedy A.  A tiež zľavy na skrinky, sejfy a trezory na kľúče. Na modely pre núdzové východy, skrinky z vysokokvalitného oceľového plechu vybavené cylindrickým zámkom, trezory Premium s až 70 háčikmi na kľúče. 

schránky Rottner-trezory.sk

E-shop Rottner-trezory.sk svoj sortiment rozšíril dokonca o hliníkové, plastové, nerezové, pozinkové schránky či schránky so stojanom, ale aj schránkové boxy na noviny a sety. 

4

Výhody pre zákazníkov

Doprava zdarma

Zľavové kódy si pripravil na modely Udine, Standard či Imola. Využite ich ešte dnes, aby ste si schránkové komplety zabezpečili za bezkonkurenčnú cenu. A napokon, Rottner-trezory.sk myslí i na uľahčenie práce s mincami, preto nezabúda na produkty ako sú europokladničky, euromincovníky, klasické pokladničky, ale aj doplnkový sortiment: testery a počítačky. Rottner-trezory.sk, to sú naozaj certifikované a kvalitné trezory od renomovaných výrobcov.

5

Hodnotenie Rottner-trezory.sk

4.2

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 25 zákazníkov
25 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 14x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 6x
Dobré (2,1 - 3,0) 5x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x