Plutvy zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Plutvy - Júl 2024

__photo
-20%
Zľava
Plutvy

Zľavy až - 20% zľava na oblečenie a pomôcky pre vodné športy na Plutvy.sk

Zľava až - 20% platí na vybrané oblečenie a pomôcky pre vodné športy na podstránke Zľavy v eshope Plutvy.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Plutvy

Doprava zadarmo pri nákupe nad 100 € na Plutvy.sk

V eshope Plutvy získate pri nákupe nad 100 € dopravu zadarmo.

Viac o zľave


Plutvy.sk eshop
1

Plutvy.sk - oblečenie, obuv a doplnky na vodné športy

V internetovom obchode Plutvy.sk nájdete oblečenie, obuv a doplnky na vodné športy pre mužov, ženy i deti. Pre všetkých milovníkov vody a  vodných športov je určená bohatá ponuka kvalitného sortimentu, ktorý máte teraz možnosť získať za skvelé ceny. Využite zľavy na športové potreby a oblečenie a nakúpte v eshope Plutvy.sk všetko potrebné na plávanie, potápanie, šnorchlovanie, freediving, spearfishing, ale i vodotesné puzdrá, vodotesné fotoaparáty, tašky, vaky a mnoho ďalšieho tovaru od tých najlepších výrobcov a značiek ako Aqua Lung, Scubapro, Cressi, Agua Sphere, Speedo, Borntoswim, HKO ši Agama. Celá ponuka internetového obchodu je rozdelená do nasledovných kategórií:

  • plávanie
  • šnorchlovanie
  • freediving
  • spearfishig
  • potápanie
  • topánky do vody a ďalší tovar

2

Oblečenie a potreby na plávanie či šnorchlovanie

Využite zľavy na Plutvy a nakúpte za výborné ceny potreby a oblečenie na plávanie, kde nájdete plavecké čiapky pre deti i dospelých, plavecké okuliare, dioptrické okuliare do vody, plavecké plutvy, neoprény na plávanie, plavecké pomôcky pre deti a dospelých ako štipce na nos, silikónové štuple do uší, plavecké dosky a uteráky či vybavenie na zimné plávanie a otužovanie ako špeciálne neoprénové čiapky, rukavice, oblečenie a ľadvinové pásy.

plavecké oblečenie Plutvy

Ak sa radi šnorchlujete, určite sa potešíte ponuke, v ktorej nájdete šnorchlovacie sety, masky na šnorchlovanie, plutvy na šnorchlovanie, šnorchle a neoprény na šnorchlovanie. Stačí si len vybrať.

3

Vybavenie na freediving a spearfishing

Ak si uplatníte zľavové kupóny Plutvy, môžete výhodne a lacno získať i vybavenie na freediving ako napríklad masky na freediving, šnorchle, freedivingové plutvy, neoprény a opasky. Vyskúšajte voľné potápanie, ktoré freediving prináša a nakúpte si potrebnú výbavu, ktorá vám tento skvelý zážitok umožní. Ak radi lovíte ryby, ale chcete vyskúšať niečo nové a netradičné, je sperfishing určený práve vám. Vyskúšajte podvodný lov rýb za pomoci harpúny a zažite to, čo ste doteraz nezažili. Budete potrebovať špeciálne vybavenie, ktoré v obchode Plutvy.sk určite nájdete. Neváhajte preto a nakúpte harpúny, hroty, šípy, gumy, masky, šnorchle, neoprény, plutvy, nože, bóje a ďalšie doplnky. Vyskúšajte netradičné formy vodných športov, ktoré si s dobrým vybavením určite zamilujete.

maska Plutvy
4

Pomôcky na potápanie a topánky do vody

Zľavy
Doprava zdarma

Uplatnite si zľavové kódy a za super ceny môžete nakúpiť i potreby a pomôcky na potápanie ako sú potápačské sety, potápačské masky, dioptrické potápačské masky, remienkové alebo botičkové potápačské plutvy, neoprény na potápanie, neoprénové vesty, kukly, rukavice a topánky, ale aj bóje na potápanie, potápačské nože a baterky. Zadovážte si všetko, čo budete pri potápaní potrebovať  a vrhnite sa bez obáv do vody. V ponuke obchodu nájdete i topánky do vody, či už neoprénové topánky alebo aj neoprénové ponožky a ďalšie množstvo kvalitného tovaru. Vybrať si môžete napríklad funkčné oblečenie ako tielka, tričká s dlhým a krátkym rukávom, šortky, nohavice a overaly, rôzne vodotesné puzdrá, vodotesné fotoaparáty, tašky, vaky a ďalšie doplnky. Ponuka internetového obchodu je naozaj veľmi pestrá a bohatá na kvalitný sortiment. Nenechajte si preto ujsť príležitosť výhodného nákupu. Využite zľavy na oblečenie a výbavu do vody a nakúpte všetko potrebné pre seba i svoju rodinu.

5

Hodnotenie Plutvy

4.4

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
23 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 20x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 3x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x