Plutvy zľavové kupóny

www.plutvy.sk

V internetovom obchode Plutvy.sk nájdete oblečenie a pomôcky pre vodné športy ako plávanie, šnorchlovanie, potápanie, freediving či spearfishing. Ak ste milovníkom vody, určite si nenechajte ujsť príležitosť nakúpiť výhodne všetko potrebné, čo pri svojom koníčku potrebujete. Využite zľavy na vodácke oblečenie a doplnky a nakúpte plavecké čiapky, okuliare, neoprény, šnorchle, masky, plutvy, potápačské sety a oveľa viac. Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

Halens Cellbes.sk inSPORTline Gamisport.sk Topanky.sk Maxana.sk

O obchode Plutvy.sk

V internetovom obchode Plutvy.sk nájdete oblečenie, obuv a doplnky na vodné športy pre mužov, ženy i deti. Pre všetkých milovníkov vody a  vodných športov je určená bohatá ponuka kvalitného sortimentu, ktorý máte teraz možnosť získať za skvelé ceny. Využite zľavy na športové potreby a oblečenie a nakúpte v eshope Plutvy.sk všetko potrebné na plávanie, potápanie, šnorchlovanie, freediving, spearfishing, ale i vodotesné puzdrá, vodotesné fotoaparáty, tašky, vaky a mnoho ďalšieho tovaru od tých najlepších výrobcov a značiek ako Aqua Lung, Scubapro, Cressi, Agua Sphere, Speedo, Borntoswim, HKO ši Agama. Celá ponuka internetového obchodu je rozdelená do nasledovných kategórií:

  • plávanie
  • šnorchlovanie
  • freediving
  • spearfishig
  • potápanie
  • topánky do vody a ďalší tovar

 

Oblečenie a potreby na plávanie či šnorchlovanie

Využite zľavy na Plutvy a nakúpte za výborné ceny potreby a oblečenie na plávanie, kde nájdete plavecké čiapky pre deti i dospelých, plavecké okuliare, dioptrické okuliare do vody, plavecké plutvy, neoprény na plávanie, plavecké pomôcky pre deti a dospelých ako štipce na nos, silikónové štuple do uší, plavecké dosky a uteráky či vybavenie na zimné plávanie a otužovanie ako špeciálne neoprénové čiapky, rukavice, oblečenie a ľadvinové pásy. Ak sa radi šnorchlujete, určite sa potešíte ponuke, v ktorej nájdete šnorchlovacie sety, masky na šnorchlovanie, plutvy na šnorchlovanie, šnorchle a neoprény na šnorchlovanie. Stačí si len vybrať.

 

Vybavenie na freediving a spearfishing

Ak si uplatníte zľavové kupóny Plutvy, môžete výhodne a lacno získať i vybavenie na freediving ako napríklad masky na freediving, šnorchle, freedivingové plutvy, neoprény a opasky. Vyskúšajte voľné potápanie, ktoré freediving prináša a nakúpte si potrebnú výbavu, ktorá vám tento skvelý zážitok umožní. Ak radi lovíte ryby, ale chcete vyskúšať niečo nové a netradičné, je sperfishing určený práve vám. Vyskúšajte podvodný lov rýb za pomoci harpúny a zažite to, čo ste doteraz nezažili. Budete potrebovať špeciálne vybavenie, ktoré v obchode Plutvy.sk určite nájdete. Neváhajte preto a nakúpte harpúny, hroty, šípy, gumy, masky, šnorchle, neoprény, plutvy, nože, bóje a ďalšie doplnky. Vyskúšajte netradičné formy vodných športov, ktoré si s dobrým vybavením určite zamilujete.

 

Pomôcky na potápanie a topánky do vody

Uplatnite si zľavové kódy a za super ceny môžete nakúpiť i potreby a pomôcky na potápanie ako sú potápačské sety, potápačské masky, dioptrické potápačské masky, remienkové alebo botičkové potápačské plutvy, neoprény na potápanie, neoprénové vesty, kukly, rukavice a topánky, ale aj bóje na potápanie, potápačské nože a baterky. Zadovážte si všetko, čo budete pri potápaní potrebovať  a vrhnite sa bez obáv do vody. V ponuke obchodu nájdete i topánky do vody, či už neoprénové topánky alebo aj neoprénové ponožky a ďalšie množstvo kvalitného tovaru. Vybrať si môžete napríklad funkčné oblečenie ako tielka, tričká s dlhým a krátkym rukávom, šortky, nohavice a overaly, rôzne vodotesné puzdrá, vodotesné fotoaparáty, tašky, vaky a ďalšie doplnky. Ponuka internetového obchodu je naozaj veľmi pestrá a bohatá na kvalitný sortiment. Nenechajte si preto ujsť príležitosť výhodného nákupu. Využite zľavy na oblečenie a výbavu do vody a nakúpte všetko potrebné pre seba i svoju rodinu.