Nechtový raj zľavové kupóny a kódy

3 overené zľavové kódy a kupóny Nechtový raj - Máj 2024

__photo
-60%
Výpredaj
Nechtový raj

Výpredaj až - 60% zľavy na nechtové pomôcky a materiál na Nechtovyraj.sk

V eshope Nechtovyraj.sk teraz prebieha výpredaj a nájdete tu zľavy až - 60% na vybrané nechtové pomôcky a materiál.

Viac o zľave
akcia
Výpredaj
Nechtový raj

Výpredaj na kozmetiku na Nechtovyraj.sk

V eshope Nechtovyraj.sk teraz prebieha výpredaj a nájdete tu zľavy na vybranú kozmetiku v akcii ako sady na manikúru, uv led lampy, farebné laky i odlakovače.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Nechtový raj

Doprava zdarma pri nákupe na Nechtovyraj.sk

V eshope Nechtovyraj.sk získate pri nákupe nad 99 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Nechtovyraj
1

Nechtovyraj.sk – dopraj svojim nechtom všetko, čo potrebujú!

Nechtovyraj.sk je e-shop s bohatou ponukou produktov pre vaše nechty, ktorý stavia na skvelé ceny, rýchlu a lacnú dopravu, online pomoc každotýždenné doplňovanie tovaru a, samozrejme, luxus! Ak Vám záleží na vašich nechtoch a máte radi originálne vzory a farby, ste v správnom e-shope a navyše v ňom môžete aktuálne využiť rôzne výhodné zľavové kupóny a Nechtovyraj zľavový kód v prehľadných kategóriách:

 • Všetko od Essence
 • Gél laky
 • Prírodné nechty
 • Depilácia, mihalnice, parafín
 • Tipy na nechty
 • Akrylové nechty
 • Gélové nechty
 • Pomôcky
 • Ozdoby na nechty
 • Laky
 • Lampy, brúsky, kufríky
 • Zariadenie do salónu

2

Starostlivosť pre Vaše nechty

V kategórii Essence nájdete všetko od vôní cez dekoratívnu kozmetiku na tvár, pery, oči a, samozrejme nechty. Pokiaľ hľadáte konkrétny tovar, ako sú gél laky, vyberajte si z tejto oblasti produktov a nepremeškajte výhodné zľavy na laky či už glitrové, flip flop, termo a unique,  tzv. kategóriu soak off gel, ktorá sa ľahko aplikuje na prírodné nechty a je tiež vhodná na ich ľahké predĺženie či francúzsku manikúru. 

set na nechty Nechtovyraj

Alebo využite zľavy a použite výhodný Nechtovyraj zľavový kupón na prírodné nechty, konkrétne produkty japonskej manikúry s jej unikátnou technikou vytvárajúcou glazúru zabraňujúcu mechanickému poškodeniu nechtov, ďalej na vitamínové prírodné olejčeky, ošetrujúce laky, hydratačné gély, primery, leštičky, odstraňovače kožičiek. Milujete precíznosť a nevtieravý vzhľad francúzskej manikúry? Práve pre vás sú určené zľavy na francúzsku manikúru: spevňovače, lepidlá, odlakovače, ružové a biele špičky, pomarančové drievka...

3

Akrylové nechty, gelové nechty a rôzne pomôcky

Nechtovyraj.sk  má k dispozícii aj širokú ponuku produktov pre akrylové nechty. A, samozrejme, zľavové kupóny, ktoré si na nich môžete uplatniť. Akrylové prášky LUX, ECO či AP, zdobiace perá, akrylové 3D farby... Alebo radšej obľubujte gelové nechty, UV gély BASE ONE, EXELLENT, LOVELY či BRILIANT? Rozhodne si vďaka výhodným zľavám zadovážte štartovacie sady na gélové nechty obsahujúce len profesionálne a kvalitné produkty!

produkty Nechtovyraj

Nechtovyraj.sk má okrem toho v ponuke všetko od pilníkov, blokov, bufferov, štetcov cez zdobiace pásky a stojany po buničinu a šablóny. Žiadané sú tiež ozdoby na nechty,  eshop tak jedinečne a rýchlo  zásobí aj salóny s manikúrou a pedikúrou. Nájdete tu nálepky, vodolepky, transfer fólie, Swarovskeho zdobiace elementy, pečiatky, ozdobné kolieska, metalické tetovačky, retiazky na nechty, zirkónové kamienky, z prístrojov UV lampy, brúsky, odsávačky prachu, sterilizátor, ultrazvukovú čističku, kozmetické zrkadlá.

4

Výhody pre zákazníkov

Výpredaje
Doprava zdarma

Nechtový raj zľavový kupón sa dá využiť na celý sortiment e-shopu Nechtovyraj.sk, ktorý vám ponúka pestrosť, originalitu, kvalitu a kvantitu za bezkonkurenčné ceny!

5

Hodnotenie Nechtovyraj

4.0

Veľmi dobré hodnotenie

Celkom hodnotilo 25 zákazníkov
23 __thumbsup Zákazníkov odporúča
2 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 14x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 6x
Dobré (2,1 - 3,0) 3x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 2x
Zlé (0 - 1,0) 0x