Najdarček zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Najdarček - Máj 2024

__photo
-23%
Zľava
Najdarček

Zľava až - 23% na vybrané produkty na Najdarcek.sk

V eshope Najdarcek.sk teraz nájdete vybrané produkty so zľavou až do - 23%.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Najdarček

Doprava zdarma pri nákupe nad 30 € na Najdarcek.sk

V eshope Najdarček dostanete dopravu zdarma pri nákupe nad 30 €.

Viac o zľave


Najdarcek eshop
1

Najdarcek - originálne a nezvyčajné darčeky

V e-shope Najdarcek sk nájdete darčeky pre mužov, darčeky pre ženy i darčeky pre deti. Ak chcete svojich blízkych prekvapiť a potešiť originálnym a nezvyčajným darčekom, v eshope Najdarcek.sk nepochybne nájdete niečo, čo sa vám bude hodiť. V ponuke nájdete obrovské množstvo zaujímavých darčekov, ktoré môžete využiť na narodeniny, meniny, Vianoce, Deň matiek, Deň detí, ale i na výročie svadby či svadbu samotnú. Využite zľavy na darčeky a nakúpte za skvelé ceny darčeky pre manžela, manželku, priateľa, priateľku, mamu, otca, deti, starých rodičov či kamarátov. Darčeky môžete vybrať i podľa záľuby obdarovaného, máte teda k dispozícii darčeky pre pestovateľov, vinárov, fotografov, futbalových či seriálových fanúšikov. Celá ponuka eshopu je rozdelená do nasledovných kategórií:

 • filmové a seriálové darčeky
 • darčeky pre zamilovaných
 • darčeky do domácnosti
 • originálne darčeky
 • všetko pre párty
 • ekologické darčeky
 • vtipné tričká
 • vtipné zástery
 • plyšové darčeky
 • veselé hrnčeky
 • lampióny šťastia
 • erotické darčeky
 • vypestujte si darček
 • vtipné darčeky
 • doplnky k smartphone, tablet
 • darčeky pre cestovateľov
 • hračky a hry

2

Originálne darčeky pre všetkých

Využite zľavy na Najdarcek a nakúpte výhodne a lacno filmové a seriálové darčeky, kde nájdete tašky, šálky, zástery, tričká, formy na ľad a ďalšie predmety s motívmi filmov a seriálov ako Batman, Simpsonovci či Mimoni. Vyberte si i z ponuky darčekov pre zamilovaných a nakúpte pre svoju polovičku fotorámiky v tvare srdca, kľúčenky, sviečky či nástenné hodiny s nápisom I love you. Veľmi praktické a zároveň milé sú i darčeky do domácnosti ako originálne soľničky a koreničky, sviečky v skle či plechovky na kávu. Ak chcete oslávenca naozaj prekvapiť, vyberte mu z ponuky originálnych darčekov napríklad popolník v tvare lebky, trezor v podobe knihy či poldecáky v tvare skúmaviek. Na poriadnu oslavu sa treba a poriadne pripraviť, preto si vyberte všetko, čo budete na párty potrebovať ako napríklad slamky s ozdobami, svetelné lampióny či rôzne párty hry.

3

Ekologické darčeky aj vtipné tričká

Ak si uplatníte zľavové kupóny Najdarcek a vyberte z ponuky i ekologické darčeky, kde na vás čakajú ekopoháre, zdravé fľaše, ekotašky či termofľaše. V ponuke nájdete i rôzne vtipné tričká pre mužov i ženy, vtipné tričká  na spanie či veselé dámske tielka. V kuchyni sa iste hodia i veselé a vtipné zástery pre mužov i ženy. Nielen pre deti, ale i pre zamilovaných sú určené plyšové darčeky ako plyšové zvieratá, utierky na monitor či plyšové držiaky na mobil. Nakúpte i rôzne veselé darčeky, kde nájdete hrnčeky a poháre s rôznymi veselými motívmi. Každého určite potešia i lampióny šťastia, ktoré tiež môžete nakúpiť v rôznych farbách. Prekvapte svojho partnera či partnerku originálnym erotickým darčekom ako je napríklad erotický vyzliekací poker, sexi poukážky či plyšové kovové putá.

4

Darčeky pre cestovateľov, hračky a hry

Doprava zdarma

Uplatnite si zľavové kódy a urobte radosť darčekom, ktorý si obdarovaný môže sám vypestovať, či už je to káva, bylinky alebo kvety. Pre vtipných ľudí sa hodia i vtipné darčeky, preto im vyberte napríklad loptu v tvare vajíčka či vtipný toaletný papier s potlačou. V ponuke nájdete i originálne doplnky na smartphone a tablet ako nabíjačky či stojany. Pre cestovateľov sa sú určené zaujímavé stieracie mapy a glóbusy či pokrčené mapy miest. Pre deti a nielen pre ne sú v eshope pripravené RC modely, modely áut a motoriek a rôzne hlavolamy. Vyberte si zo širokej ponuky skvelého tovaru, využite zľavy na darčeky a nakúpte za výborné ceny.

5

Hodnotenie Najdarcek

4.5

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
23 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 19x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 4x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x