Mobilfox zľavové kódy a kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny Mobilfox - Jún 2024

__photo
-15%
Zľavový kód
Mobilfox

Zľavový kód – 15% na prvý online nákup na Mobilfox.sk

Zaregistrujte sa na odber Newslettra v eshope Mobilfox.sk a získate od nich 15% zľavu na prvý online nákup. Na váš zaregistrovaný e-mail vám Mobilfox pošle zľavový kód na prvý online nákup.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Mobilfox

Doprava zdarma na nákup puzdier na Mobilfox.sk

V eshope Mobilfox získate pri nákupe nad 60 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


mobilfox_ochranne sklo na mobil
1

Výhodný zľavový kód Mobilfox

Internetový obchod Vám ponúka kvalitné kryty ušité na mieru pre Váš smartfón, na ktorý si viete dokonca navrhnúť aj vlastný kryt. Neustále rozširuje svoju ponuku krytov na viac a viac smartfónov. Momentálne si tento vysoko odolný kryt vedia zakúpiť držitelia smartfónov Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi alebo OnePlus. Využite na svoj nákup rovno aj Mobilfox zľavové kódy a nakupujte dizajnové kryty pre Váš smartfón lacnejšie.

2

Pestrý výber

Svoju ponuku majú rozdelenú do niekoľkých kategórií, a to:

  • puzdrá, kolekcie,
  • personalizované puzdrá
  • adventure puzdrá
  • príslušenstvo

Mobilfox kupóny, si viete uplatniť na dva typy puzdier, a to Full-Shock a Pro-Shock. Čím sa od seba vlastne odlišujú? Zásadnejší rozdiel ako v samotnej cene je v odolnosti puzdier. Full-Shock kryt je nielen lacnejší, ale aj menej odolný ako Pro-Shock. Full-Shock je odolný do 3,5 m, kryt Pro-Shock by mal ochrániť telefón pri náraze až do výšky 5 metrov. Taktiež je rozdiel aj v záruke. Na Pro-Shock puzdro výrobca poskytuje doživotnú záruku, na kryt Full-Shock iba šesť mesačnú. Aby ste si aj kvalitnejší kryt kúpili trochu lacnejšie využite na nákup Mobilfox kód a nakupujte výhodnejšie. Dizajn puzdra si viete buď vybrať z tých, ktoré aktuálne ponúkajú alebo si viete dokonca navrhnúť vlastný dizajn. Ak chcete mať svoju blízku osobu stále pri sebe, stačí Vám iba fotografia a viete si ju nadizajnovať na nové puzdro. Využite na tieto puzdrá aj Mobilfox kódy a nakupujte výhodnejšie.

mobilfox_ochranne puzdro na mobil
3

Zľavový kupón Mobilfox na ochranné sklo

Aby Váš smartfón bol čo najviac v bezpečí eshop ponúka aj ochranné sklo pre maximálnu ochranu. Ochranné sklo je odolné voči škrabancom a má jednoduchú aplikáciu. Uplatnite si v košíku aj zľavové kódy Mobilfox a kúpte ochranné sklo a puzdro výhodne. Nech sa Vášmu smartfónu už nič nestane.

Mobilfox_kryty na mobil s kolazou fotiek
4

Black Friday Mobilfox

Doprava zdarma
Black friday

Aby Vaše nákupy boli čo najvýhodnejšie, a ak nové puzdro nepotrebujete hneď, využite čas výpredajov, a to počas Mobilfox Black Friday. Nájdete tu zľavy na vybrané druhy krytov a ochranných skiel. Tak vyberte si ten svoj. Na záver, vás poteši Mobilfox doprava zdarma. 

5

Hodnotenie Mobilfox

4.4

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 24 zákazníkov
24 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 15x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 6x
Dobré (2,1 - 3,0) 3x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x