Mobilfox zľavové kódy a zľavy

2 overené zľavové kódy a kupóny Mobilfox - Apríl 2023

__photo
-15%
Zľava
Mobilfox

Zľava – 15% na prvý online nákup na Mobilfox.sk

Zaregistrujte sa na odber Newslettra v eshope Mobilfox.sk a získate od nich 15% zľavu na prvý online nákup. Na váš zaregistrovaný e-mail vám Mobilfox pošle zľavový kód na prvý online nákup.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
Mobilfox

Doprava zdarma na nákup puzdier na Mobilfox.sk

V eshope Mobilfox získate pri nákupe nad 60 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


mobilfox_ochranne sklo na mobil
1

Mobilfox kryty

Internetový obchod Mobilfox.com/sk Vám ponúka kvalitné kryty ušité na mieru pre Váš smartfón, na ktorý si viete dokonca navrhnúť aj vlastný kryt. Mobilfox eshop neustále rozširuje svoju ponuku krytov na viac a viac smartfónov. Momentálne si tento vysoko odolný kryt vedia zakúpiť držitelia smartfónov Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi alebo OnePlus. Využite na svoj nákup rovno aj Mobilfox kupón a nakupujte dizajnové kryty pre Váš smartfón lacnejšie. 

2

Pestrý výber

Svoju ponuku majú rozdelenú do niekoľkých kategórií, a to: 

  • puzdrá, 

  • kolekcie, 

  • personalizované puzdrá, 

  • adventure puzdrá, 

  • príslušenstvo.   

Mobilfox má v ponuke dva typy puzdier, a to Full-Shock a Pro-Shock. Čím sa od seba vlastne odlišujú? Zásadnejší rozdiel ako v samotnej cene je v odolnosti puzdier. Full-Shock kryt je nielen lacnejší, ale aj menej odolný ako Pro-Shock. Full-Shock je odolný do 3,5 m, kryt Pro-Shock by mal ochrániť telefón pri náraze až do výšky 5 metrov. Taktiež je rozdiel aj v záruke. Na Pro-Shock puzdro výrobca poskytuje doživotnú záruku, na kryt Full-Shock iba šesť mesačnú. Aby ste si aj kvalitnejší kryt kúpili trochu lacnejšie využite na nákup Mobilfox zľavový kupón alebo rovno aj Mobilfox kupóny a nakupujte výhodnejšie.  

Dizajn puzdra si viete buď vybrať z tých, ktoré Mobilfox aktuálne ponúka alebo si viete dokonca navrhnúť vlastný dizajn. Ak chcete mať svoju blízku osobu stále pri sebe, stačí Vám iba fotografia a viete si ju nadizajnovať na nové puzdro od Mobilfoxu. Využite na tieto puzdrá aj Mobilfox kódy a nakupujte výhodnejšie.  

mobilfox_ochranne puzdro na mobil
3

Mobilfox ochranné sklo

Aby Váš smartfón bol čo najviac v bezpečí eshop Mobilfox ponúka aj ochranné sklo pre maximálnu ochranu. Ochranné sklo je odolné voči škrabancom a má jednoduchú aplikáciu. Uplatnite si v košíku aj Mobilfox kód a kúpte ochranné sklo a puzdro výhodne. Nech sa Vášmu smartfónu už nič nestane.  

Mobilfox_kryty na mobil s kolazou fotiek
4

Mobilfox Black Friday

Doprava zdarma
Black friday

Aby Vaše nákupy boli čo najvýhodnejšie, a ak nové puzdro nepotrebujete hneď, využite čas výpredajov, a to počas Black Friday Mobilfox. Nájdete tu zľavy na vybrané druhy krytov a ochranných skiel. Tak vyberte si ten svoj. 

5

Hodnotenie Mobilfox

5.0

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 1 zákazníkov
1 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 1x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 0x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x