LAMAX zľavové kupóny

www.lamax-electronics.com

Internetový obchod Lamax-electronics sa špecializuje na športové akčné kamery, kamery do auta. Lamax kladie veľký dôraz na vynikajúci pomer ceny a kvality. Z ponuky si vyberú amatérski športovci, majitelia automobilov i profesionáli. Využite skvelé zľavy na kamery na selfie tyči, riadidlách alebo pre využitie pod vodou. Zľavový kupón a zľavový kód na kamery Vám dopraje užívať si nadštandardnú kvalitu. Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

O obchode LAMAX

LAMAX Electronics.com – moderné akčné kamery

 

Lamax Electronics.com je nová značka malej spotrebnej elektroniky s vysokou úžitkovou hodnotou, ktorá ponúka jedinečné akčné, športové kamery a autokamery. Zameriava sa na modernosť aj solídnu technickú podporu a pritom pružne reaguje na požiadavky svojich zákazníkov i najnovšie trendy v kamerovej oblasti. Internetový obchod Lamax-electronics.com má snahu byť významným dodávateľom a pri svojich produktoch kladie dôraz na vynikajúci pomer ceny a kvality. V ňom si na svoje prídu amatérski športovci, nadšenci, majitelia automobilov i profesionáli. A práve pre tých  sú určené aktuálne zľavy na kamery, ktoré by rozhodne nemali ostať nevyužité. Prezrite si preto celú ponuku e-shopu rozdelenú do týchto kategórií:

Kamery Lamax

Kamery do auta

Príslušenstvo

X7 Mira je skutočnou hviezdou medzi akčnými kamerami. Bola navrhnutá s dôrazom na kvalitu výsledného záznamu a odolnosť. Vznikla tak Full HD kamera schopná nahrávať s úžasnými farbami v rozlíšení 1080p. Natočí farebne vyvážený záznam umiestnená na selfie tyči, krídle auta, riadidlách, 30 metrov pod hladinou. Je pripravená na výpravu do divočiny či na prepojenie s mobilným telefónom! Action X2 je zase ideálnou voľnou pre hobby používanie. Môžete využiť  zľavové kupóny a zľavové kódy na kamery zadovážiť si túto kameru extra výhodne a vďaka kvalitnej optike a širokému uhlu záberu natáčať tak, že budete s výsledkom vždy spokojný. Cyklické nahrávanie sa vám postará o kompletný záznam všetkých zážitkov a s integrovaným LCD displejom si prehliadnete fotografie okamžite.

 

A čo tak zľava na kamery do auta? Využite ju v prípade Drive C5 Dual. Je perfektným riešením pre vodičov, ktorí chcú mať zaznamenané neustále dianie na ceste. S jej 4,3 palcovým LCD displejom máte k dispozícii dianie vo vysokom rozlíšení, jednoducho s ňou uschováte videozáznam, zabezpečíte pohodlné cúvanie,  parkovací mód! LAMAX Electronics.com vám ponúka tiež zľavy na autokameru Drive C7. Tá ukladá záznamy vo vysokom rozlíšení, nechýba jej kvalitné nočné nahrávanie, časozberné video, detekcia pohybu, GPS modul, 24 hodinový parkovací mód bez nabíjania. S ňou vás už ani nehoda neprekvapí nepripravených!

Expirované kupóny

31. 12. 2015

Zľavový kód - 10 € akčná kamera Lamax Action X7 Mira

Zľava 10 € platí na akčnú… Viac o zľave

Zľava 10 € platí na akčnú kameru Lamax Action X7 Mira v eshope Lamax-electronics, keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Kamera môže byť umiestnená na selfie tyči, krídle auta, riadidlách alebo v rukách potápača 30 m pod hladinou. Využite tento zľavový kupón Lamax a kúpite si akčnú kameru lacnejšie. Kamera Vám v akýchkoľvek podmienkach natočí farebne vyvážený záznam vo Full HD. Profesionáli i začiatočníci ocenia bohaté príslušenstvo, Wifi, LCD displej a intuitívne ovládanie, ktoré umožní využiť kameru na sto percent. Skryť text