LAMAX zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny LAMAX - Jún 2024

__photo
-62%
Zľava
LAMAX

Zľavy až - 62% na elektro na Lamax-elektronics.com

V eshope Lamax-elektronics.com teraz nájdete zľavy až do -62% vybrané produkty LAMAX ako kamery, reproduktory, slúchadlá a mnoho iného.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
LAMAX

Doprava zdarma pri nákupe nad 200 €

V eshope Lamax-electonics získate pri nákupe nad 200 € dopravu zdarma.

Viac o zľave


LAMAX Electronics - kamera v aute
1

LAMAX Electronics.com – moderné akčné kamery

Lamax Electronics.com je nová značka malej spotrebnej elektroniky s vysokou úžitkovou hodnotou, ktorá ponúka jedinečné akčné, športové kamery a autokamery. Zameriava sa na modernosť aj solídnu technickú podporu a pritom pružne reaguje na požiadavky svojich zákazníkov i najnovšie trendy v kamerovej oblasti. Internetový obchod Lamax-electronics.com má snahu byť významným dodávateľom a pri svojich produktoch kladie dôraz na vynikajúci pomer ceny a kvality.

2

Pre amatérskych nadšencov aj profesionálov

V eshope si na svoje prídu amatérski športovci, nadšenci, majitelia automobilov i profesionáli. A práve pre tých  sú určené aktuálne zľavy na kamery, ktoré by rozhodne nemali ostať nevyužité. Prezrite si preto celú ponuku e-shopu rozdelenú do týchto kategórií:

  • Kamery Lamax
  • Kamery do auta
  • Príslušenstvo

LAMAX Electronics - akcna kamera
3

Vyberte si to pravé

X7 Mira je skutočnou hviezdou medzi akčnými kamerami. Bola navrhnutá s dôrazom na kvalitu výsledného záznamu a odolnosť. Vznikla tak Full HD kamera schopná nahrávať s úžasnými farbami v rozlíšení 1080p. Natočí farebne vyvážený záznam umiestnená na selfie tyči, krídle auta, riadidlách, 30 metrov pod hladinou. Je pripravená na výpravu do divočiny či na prepojenie s mobilným telefónom!

LAMAX Electronics - akcna kamera pod vodou v ruke

Action X2 je zase ideálnou voľnou pre hobby používanie. Môžete využiť  zľavové kupóny a zľavové kódy na kamery zadovážiť si túto kameru extra výhodne a vďaka kvalitnej optike a širokému uhlu záberu natáčať tak, že budete s výsledkom vždy spokojný. Cyklické nahrávanie sa vám postará o kompletný záznam všetkých zážitkov a s integrovaným LCD displejom si prehliadnete fotografie okamžite.

4

Zľavy v LAMAX Electronics

Zľavové kódy
Doprava zdarma

A čo tak zľava na kamery do auta? Využite ju v prípade Drive C5 Dual. Je perfektným riešením pre vodičov, ktorí chcú mať zaznamenané neustále dianie na ceste. S jej 4,3 palcovým LCD displejom máte k dispozícii dianie vo vysokom rozlíšení, jednoducho s ňou uschováte videozáznam, zabezpečíte pohodlné cúvanie,  parkovací mód! LAMAX Electronics.com vám ponúka tiež zľavy na autokameru Drive C7. Tá ukladá záznamy vo vysokom rozlíšení, nechýba jej kvalitné nočné nahrávanie, časozberné video, detekcia pohybu, GPS modul, 24 hodinový parkovací mód bez nabíjania. S ňou vás už ani nehoda neprekvapí nepripravených!

5

Hodnotenie LAMAX Electronics

4.3

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 23 zákazníkov
23 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 12x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 9x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x