kúpma zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny kúpma - Jún 2024

__photo
-30%
Zľava
kúpma

Zľavy až - 30% na originálne darčeky na Kupma.sk

V eshope Kupma.sk najdete zľavy až do - 30% na vtipné a originálne darčeky.

Viac o zľave
-10%
Zľava
kúpma

Zľavy až 10% na zástery na Kupma.sk

V eshope Kupma.sk nájdete zľavy až do – 10% na vybrané zástery v akcii.

Viac o zľave


Kupma - kryty na mobil
1

Kúpma.sk – darčeky pre každú príležitosť

KúpMa.sk - to je jedinečný internetový obchod plný prekvapení v podobe väčších i menších, zábavných, zamilovaných, vianočných či svadobných darčekov pre všetky vekové kategórie. Nájdete v ňom darčeky podľa záujmu napríklad aj pre golfistov, pivárov, policajtov a športovcov, podľa udalosti, veku, darčeky pre rodinných príslušníkov aj pre blízkych priateľov. Internetový obchod Kupma.sk vám teraz umožňuje nakupovať čokoľvek zo svojho bohatého portfólia cez výhodné zľavové kódy. Jeho ponuka je rozdelená do týchto základných kategórií:

  • Doplnky na mobil
  • Erotické darčeky
  • Vtipné darčeky
  • Módne doplnky
  • Spotrebná elektronika
  • Svadobné darčeky
  • Karnevalové doplnky
  • Vianočné darčeky
  • Výhodné balíčky

2

Kostýmy a škrabošky, v ktorých zahviezdite

Celkom určite nepremeškajte zľavy na karnevalové masky. Nájdete tu kostýmy vampírov, Frankensteina, ježibaby alebo duchov, doplnky ako sú klobúky, žartovné okuliare, zuby i nosy, parochne, škrabošky či dokonca háveď a chrobáky. V kurze sú tiež kostýmy na Halloween, práve preto môžete na Kupma.sk využiť aj zľavy na halloweenske masky ako je čarodejnica, zombie alebo diabol. Zľavy sa vzťahujú i na svadobné darčeky, spoločenské hry, tričká na fľašu, svadobné osušky, vtipné či erotické prekvapenia v podobe papúč, vankúšov, hrnčekov, kúpeľňových doplnkov. Zľavové kupóny môžete rovnako tak použiť  na nákup vianočných dekorácií, čiapok, vankúšov s mikulášskym či silvetsrovským motívom.

Kúpma- masky na karneval
Kúpma - darceky na svadbu na stole
3

Darčeky, s ktorými vždy zaujmete

Chcete obdarovať svoju nežnejšiu polovičku? Nejakým vtipným kúskom, ktorý jej urobí radosť a ktorý jej bude každý závidieť? Práve pre vás sú tu zľavy na darčeky pre ženy. Osušky, tričká, chňapky či spodnú bielizeň, panvice alebo hrnčeky, fantázii sa medze nekladú. Žiadané sú tiež humorné zástery napríklad s podobizňou Marilyn Monroe, sexi kovbojky, gazdinky, fitnesky alebo letušky aj farmárky. Ak teraz využijete aktuálne zľavy na vtipné zástery, môžete si ich zaobstarať v bezkonkurenčných cenách. Kúpma.sk má bohatý výber aj v kategórii darčekov pre mužov. Zábavné, erotické, romantické prekvapenia, vtipné šiltovky, tričká aj zástery, spoločenské hry. Zaľúbené hrnčeky a krígle, vtipné kravaty, budíky či štamperlíky, trenírky aj osušky.

Cez aktuálny zľavový kupón na darčeky pred mužov tak zadovážite svojmu manželovi, priateľovi alebo otcovi naozaj originálne prekvapenie. Alebo potrebujete rýchle kúpiť darček k narodeniu dieťaťa, k meninám, narodeninám, pre tých najmenších? KúpMa.sk má pre vás široký sortiment tiež v podobe doplnkov na mobily, cumlíkov, čokoládových zápisníkov, rádiobudíkov, stojanov na perá, puzdier, kabeliek, kúzelných guľôčok či blahoželaní.

4

Výhody pre zákazníkov

Zľavy

E-shop Kupma.sk to je  bohatá, neustále sa rozširujúca ponuka jedinečných darčekov pre každého zákazníka a každú udalosť. 

5

Hodnotenie Kúpma

4.4

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 24 zákazníkov
24 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 20x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 2x
Dobré (2,1 - 3,0) 2x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x