KetoMix zľavové kupóny

www.ketomix.sk

Chcete schudnúť, ale neviete ako na to? Navštívte stránku Ketomix.sk, pozrite si diétne plány a nakupujte proteínové jedlo a nápoje. Sortiment eshopu je naozaj bohatý, stačí si len vybrať. Ak chcete ušetriť, milo vás prekvapia aj KetoMix zľavy na proteínové nápoje, kaše, omelety, pudingy, pečivo, polievky, palacinky, či dokonca čokolády a sladkosti. Využiť môžete aj KetoMix zľavový kupón a zľavový kód a výpredaj Skryť text

Prejsť do obchodu

Podobné zľavové kódy a kupóny

O obchode KetoMix

Ketomix logo

Ketomix - všetko pre vašu správnu životosprávu

Chcete zhodiť nadbytočné kilá rýchlo a jednoducho? Zmeňte životosprávu. A Ketomix vám k tomu dopomôže. Eshop disponuje ponukou jedál a receptov, ktoré vám pomôžu schudnúť a dodajú vášmu telu potrebné živiny a energiu. Na stránke nájdete všetky potrebné informácie o správnej životospráve, aby ste neublížili vášmu zdraviu. Chudnúť totiž nie je také jednoduché. Každý človek potrebuje niečo iné, na každého aj funguje niečo iné. Ketomix je tu teda pre všetkých, čo chcú zmeniť svoj život.

Zdravé recepty a potraviny

Okrem receptov na zdravé jedlá a potraviny ponúka Ketomix aj diétne plány pre každého z vás. V eshope si viete  vytvoriť Vašu diétu na mieru. Tieto potraviny sú aj výborným doplnkom jedál pre športovcov. Vyberte si z:

  • diétnych plánov
  • keto jedál ako: kokteily, polievky, palacinky, pečivo, kaše, cestoviny, chipsy, čokoláda, omáčky, vína, tyčinky a pod.
  • jedál po diéte rozdelených do raňajok, desiaty, hlavného jedla, balíčkov, krémov, maškŕt, palaciniek, omeliet a nápojov
  • receptov, vďaka ktorým si môžete vaše kuchárske schopnosti rozšíriť

A iné tipy a triky, ako si obohatiť váš jedálniček, pritom schudnúť a zostať fit. V eshope nájdete kategórie Ako schudnúť, Fázy diéty, Vaše príbehy, Vaše otázky a Magazín. Vo všetkých sa dozviete zaujímavé informácie a určite v nich nájdete odpovede na svoje otázky a nejasnosti, ktoré máte pri zdravom stravovaní a chudnutí. Zdravie predsa máme len jedno a vaše telo sa vám za starostlivosť určite poďakuje.

Okrem zdravia aj iné benefity

Ketomix ponúka online poradenstvo a pomoc pri výbere tej správnej životosprávy na mieru. Na stránke sa nachádza veľa informácií a príbehov priamo od zákazníkov, ktorými sa môžete inšpirovať a zmeniť tak aj svoj život.

Okrem iného Ketomix ponúka aj dopravu zadarmo pri nákupe nad určitú sumu, čo nie je problém naplniť vďaka ich širokej ponuke receptov a jedál, na ktorých si určite pochutnáte. Po prihlásení do Newslettera získate aj výhodu rýchlych informácií ohľadne noviniek, prebiehajúcich zliav a iných benefitov.

Ketomix zľavy

Sledujte aktuálne Ketomix zľavy a využite Ketomix zľavový kód, vďaka ktorému si budete môcť tieto chutné jedlá dopriať za lacnejšie ceny. Využite tiež Ketomix Black Friday zľavy, ktoré sú bezkonkurenčné.  Ketomix sortiment si môžete objednať aj hneď z domu a môžete potešiť seba aj svoju rodinu chutným a hlavne zdravým jedlom. Navštívte eshop Ketomix ešte dnes, a doprajte svojmu telu len to najlepšie.

Expirované kupóny

30. 11. 2020

Black Friday - 25% zľava na proteínové jedlá na Ketomix.sk

V eshope Ketomix.sk teraz prebieha akcia Black Friday a nájdete tu zľavu 25% na všetko.

V eshope Ketomix.sk teraz prebieha akcia Black Friday a nájdete tu zľavu 25% na všetko. Skryť text

20. 10. 2019

Zľavový kód - 20% zľava na nákup na Ketomix.sk

Zľava 20% platí na nákup v… Viac o zľave

Zľava 20% platí na nákup v eshope Ketomix.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavový kupón Ketomix a nakúpite lacnejšie. Skryť text