inbag zľavové kupóny

2 overené zľavové kódy a kupóny inbag - Máj 2024

__photo
-50%
Zľava
inbag

Zľavy až - 50% na tašky, kufre a kabelky na Inbag.sk

V eshope inbag.sk nájdete zľavy až do 50% na vybrané cestovné batožiny, tašky na notebooky, kufre a kabelky v akcii.

Viac o zľave
Zdarma
Doprava zdarma
inbag

Doprava zdarma na nákup na Inbag.sk

V eshope inbag.sk získate pri nákupe nad 70 € dopravu zdarma. Zľava je dostupná za podmienok špecifikovaných samotným obchodom, bližšie dostupných na stránkach obchodu, ktoré môžu byť priebežne menené.

Viac o zľave


eshop Inbag
1

inBag.sk – najkvalitnejšia manažérska, voľnočasová a cestovná batožina

Predajne inBag, ktoré nájdete v mestách Bratislava a Banská Bystrica, spadajú pod spoločnosť eurOKontakt, s.r.o. zameriavajúcu sa na distribúciu značkovej manažérskej batožiny a koženej galantérie, ktorá na slovenskom trhu figuruje už od roku 1990. Ako vôbec prvá začala pracovať so značkou Samsonite produkujúcou tašky na notebooky a v súčasnosti je na Slovensku jej priamym dovozcom z centrálneho skladu v Belgicku. V roku 2011 sa stala tiež výhradným distribútorom belgickej značky Hedgren, špecializujúcej sa  na tašky pre voľný čas, business a šport. Produkty týchto výrobcov nájdete spolu s ďalšími významnými značkami American  Tourister, Wenger, Mano a batožinovým tovarom Desigual, Bugatti i Suitsuit okrem kamenných predajní aj v eshope www.inbag.sk. Vďaka nemu sa k vám svetová originalita a kvalita dostanú rýchlo a cez výhodné zľavy a zľavové kupóny za skvelé ceny. Nakupovať môžete v týchto kategóriách:

  • Cestovné kufre
  • Tašky na notebook
  • Cestovné tašky
  • Obaly
  • Dámske tašky
  • Detské tašky
  • Športové tašky
  • Doplnky

2

Kufre na všetky vaše cesty

nBag.sk si pre svojich zákazníkov pripravil rozhodne zaujímavé zľavy na cestovné kufre. Dvojkolieskové Upright, štvorkolieskové Spinner modely vhodné na dovolenku či pracovnú cestu. Fantastická je napríklad kolekcia Spring Hill od American Tourister-ľahký palubný model z vysokoodolného materiálu, ktorý je dostupný v žiarivých farebných odtieňoch. Alebo si použitím zľavového kódu zadovážte vertikálny cestovný kufor Art Prismo s ochrannými popruhmi a kombinovanou zámkou s funkciou TSA. Dámy si zamilujú mušľovitý tvar kufra Samsonite Spiner zo série Cosmolite, deti Disney Wonder s motívmi obľúbených postavičiek. Na inBag.sk nepremeškajte tiež zľavový kupón na tašku na notebook. Vybrať si môžete z ponuky aktoviek, vakov, obalov, chlopňových modelov či pilotných kufríkov vhodných nielen na notebook, ale aj tablet, iPad a smartphone. Zadovážte si napríklad Samsonite obal zo série Airglow Sleeves so super mäkkou podšívkou proti poškriabaniu, polyesterovú tašku Laptop Briefcase, štýlovú Tablet Cross-over vhodnú na každodenné používanie.

kufor inBag
tašky inBag
3

S inBag.sk budete vždy štýloví

inBag,sk, to sú tiež zľavy na cestovné tašky na kolieskach. Na sériu Wanderpacks s vycibreným dizajnom, Spark s vysúvacou rúčkou a vnútornými popruhmi, elegantnú dámsku kolekciu Integra. Cez výhodné zľavy pripravené na Inbag.sk si celkom určite zadovážte aj štýlové vrchné vrecká na mobily, tablety, kufre i notebooky v extra tenkých dizajnoch, dámske business, nákupné, kozmetické, toaletné tašky značiek Desigual a Hedgren, športové vaky zo sérií  Paradiver, Colora a Inner City, i rôzne doplnky: peňaženky, dáždniky, dokladovky, opasky, šály... 

4

Výhody pre zákazníkov inBag

Zľavy
Doprava zdarma

S inBag.sk si určite doprajete štýl a eleganciu, jednoznačnú kvalitu a extra výhodný nákup!

5

Hodnotenie inBag

4.6

Vynikajúce hodnotenie

Celkom hodnotilo 22 zákazníkov
22 __thumbsup Zákazníkov odporúča
0 __thumbsdown zákazníkov neodporúča
Vynikajúce (4,1 - 5,0) 19x
Veľmi dobré (3,1 - 4,0) 3x
Dobré (2,1 - 3,0) 0x
Podpriemerné (1,1 - 2,0) 0x
Zlé (0 - 1,0) 0x